Как да преодолея изневярата?

  • 13 602
  • 54
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 10 605
И на мен не ми допада рефрена, че щом има изневяра, задължително нещо е куцало във връзката. Според мен човек може да се изкуши, дори да има перфектен брак, особено ако е сигурен, че половинката му няма да разбере за забежката.
Подкрепям напълно.
Не ми се е случвало да преодолявам изневяра. Ще ти е по-лесно, ако той ти помогне като се разкае наистина, говорите, говорите до припадък.

# 46
  • Мнения: 2
Знаете  ли  наскоро  ми се случи да го хвана в изневяра, вече сме 14 год  заедно имаме две  деца и уж доверие, поне аз  имах допреди две години. Тогава   било само малък флирт и му  простих  но същевременно  нямахме и проблеми в секса, даже обратното. но наскоро разбрах  че връзката с въпросната особа все още се потдържа , незная на какво  ниво  но има нещо.Той ме уверява , че  няма нищо , че  тя го преследва но  вече не  е  същото   нямам  му капка  вяра и непонасям  да ме докосва.

# 47
  • Мнения: 700
Преживях изневяра отдавна, преди 7-8 год. В резултат на тази връзка мъжът ми има друго дете. Така и не го погледна за всичките тези години, нито й се обаждаше, нито я виждаше. Преглътнах тогава, заживяхме като нормално семейство, но това ме гризе отвътре, той се промени, страхува се, че тя може да го намери и да го притеснява. Абе, глупава работа ... Аз не смеех нищо да му кажа.
Сега сме разделени, винаги изневярата остава отпечатък върху семейството.

# 48
  • Мнения: 1 350
 "вече не  е  същото   нямам  му капка  вяра и непонасям  да ме докосва."
И аз съм така!

# 49
  • Мнения: 1 726
Цитат
Но според мен в основата на изневярата стои егоизмът и себелюбието.

Абсолютно съм съгласна, но ще добавя и считането на половинката за даденост, която би простила всичко и никога не би го напуснала. Моят мъж в един период дори си позволи да ме нарича "хазяйката",  но аз разбрах много късно истинския смисъл, в който е употребявал тази дума.
Само да посмее да ме нарече пак така bambam  #2gunfire bash box #Sniper

# 50
Ще преодолееш изневярата, когато го накараш да те пожелае бясно, така както те е желаел в началото. Но това зависи само от теб- как изглеждаш, дали имаш добро самочувствие и дали ти самата смяташ, че го заслужаваш. Трябва да видиш отново пламъка в очите му или накратко -да се влюбите отново. А пък някой готин мъж поиска ли ти- задължително да му дадеш! Ще почувстваш облекчение!

# 51
Ох, не мога да ти дам съвет, личо аз се нуждая от такъв.
Вече половин година се боря с подобен случай като твоя.Доверието ми напълно изчеза в мъжа ми, вечно съм в подозрение и просто незнам как ще продължа напред.Единствения вариант е да се разделя с него и да заживея живота си отачало , спокойно без терзания и ежедневни ревове, но не мога да си представя живота си без него.
Ужасна буря бушува в душата ми и всичко ми е много объркано.
Желая ти много сила и късмет!

# 52
  • Мнения: 757
според мен никога не може да се забрави такова нещо,особено ако си чувствителна жена.
винаги ще боли и спомена ще се връща,естествено можеш да живееш с него от ново но няма да бъде същото.

# 53
  • Мнения: 4 335
според мен никога не може да се забрави такова нещо,особено ако си чувствителна жена.
винаги ще боли и спомена ще се връща,естествено можеш да живееш с него от ново но няма да бъде същото.
И аз мисля така,защото едно е да простиш и да зажевеете пак по старуму,но сьвсем друго е да забравиш.Такова нещо не вярвам 4е може да се забрави дори с времето.Каквото и да решиш-успех  bouquet

# 54
  • Мнения: 660
според мен никога не може да се забрави такова нещо,особено ако си чувствителна жена.
винаги ще боли и спомена ще се връща,естествено можеш да живееш с него от ново но няма да бъде същото.
И аз мисля така,защото едно е да простиш и да зажевеете пак по старуму,но сьвсем друго е да забравиш.Такова нещо не вярвам 4е може да се забрави дори с времето.Каквото и да решиш-успех  bouquet


Абсолютно единият прекрачи ли границата и изневери,за мен връщане назад няма,или ако има то човекът ,който го е направил трябва да е перфектен после цял живот и пак не е сигурно.. Спомена от миналото все ще се завръща...

Общи условия

Активация на акаунт