Откога с лъжичка?

  • 1 625
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 988
В първия ден на седмия му месец му дадох картофено пюре с лъжичка. Дотогава беше само на кърма.
В началото му беше нетипично и сякаш духаше в лъжичката, но да 2-3 дни свикна. Разбира се с най-малката лъжичка, която се продава по магазините.
Правя това уточнение, защото моя приятелка даваше плодово пюре на 4 месечното си детенце с обикновена чаена лъжичка. Т.е. не го хранеше, а натъпкваше храната  Sad

# 46
здравейте аз сам нова ,моята принцеса е на 4м и 18д и пробвахме лъжичката още на 1м когато имахме колики ,защото трябваше да и давам по 25капки по 3пъти на ден и нямахме проблеми после и калция ,но пък сега не искаме да се захраннваме не и харесват пурета нито купешките нито домашно приготвени    chef   нито сокчета много сам се отчаяла пробвах и в шише но неиска

# 47
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Когато захраних- на 5, 5 м.

# 48
  • Мнения: 660
На шест месеца захраних с пюре от тиква.

# 49
  • Мнения: 257
Захраних я на 3мес. с плодово пюре и съответно го давах  с лъжичка.Не съм имала проблеми за два дни свикна и сега яде и зеленчуковите пюрета и кашите с лъжичка.Дори и е доста забавно.

# 50
  • Мнения: 64
Още от самото начало на захранването използвам лъжичка. Единствено сокчетата давах все още със шише.

# 51
  • София
  • Мнения: 39 785
Пробвах към края на 4тия месец. Картинката беше плачевна. Даже някъде по архивите трябва да имам снимка - Дияна порядъчно омазана в муцката Simple Smile

# 52
  • Мнения: 1 674
всичко с лъжичка.От шише само водата.

Общи условия

Активация на акаунт