киселото мляко

  • 2 516
  • 67
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 3 099
Киселото мляко не замества АМ.
Има АМ 1, АМ 2, АМ 3, АМ с "екстри", все нещо ще пие! Нормално е в един момент да откажат напълно адаптираното мляко (АМ 1), но не е нормално да не се пробват другите цифрички и опции...

# 61
  • Мнения: 1 008
И аз ще се възползвам да питам нещо  Confused
Моята дъщеря отказва да пие АМ. Пробвах доста неща... Предната вечер и дадох домашно кисело мляко и изпи доста и то с апетит, тази вечер също. И смятам да не я мъча вечер с АМ, защото наистина си е мъчение и гонитба с шишето...  Сутрин като е сънена успявам да и пробутам горе-долу някакво количество от АМ. Та въпроса ми е може ли да се дава АМ сутрин и кисело мляко вечер. Знам че не е добре да се дават 2 различни марки АМ, а дали може кисело и АМ?
Иначе лекарката ни каза направо да минавам на кисело...  Rolling Eyes

# 62
  • София
  • Мнения: 3 099
Знам че не е добре да се дават 2 различни марки АМ, а дали може кисело и АМ?

Няма причини да не може да даваш 2 различни марки АМ. Ама, никакви причини!
Кисело и АМ заедно ли? Съмнявам се, че това имаш предвид. Иначе и аз давам сутрин АМ, а за следобедна закуска кисело мляко с плод или бисквити.

# 63
  • София
  • Мнения: 15 252
Та въпроса ми е може ли да се дава АМ сутрин и кисело мляко вечер.

Може.
А и твоето бебе е на почти 11 месеца. Не е страшно, ако вече започнете с киселото мляко.
Препоръчва се даването му да се отложи след навършването на 1 годинка, но по-добре кисело, отколкото никакво мляко.  Peace

# 64
  • Мнения: 1 008
Благодаря Vivi, и аз така смятам.
Не знам защо съм останала с впечатление, че не може 2 различни АМ. Не съм много наясно, доскоро бяхме на кърма... А сега в чудо съм се видяла с това мляко  ooooh!

# 65
  • Мнения: 674
Ако си пие АМ, не давай кисело според мен. Моето вече не иска АМ (само в попарата), отскоро яде кис. мляко и доста й харесва, но вече е на годинка.

# 66
  • Мнения: 911
Да използавам темата и да попитам-от кой месец може да се въведе прясното мляко в десерти?

След годинката

# 67
  • Мнения: 6 443
Да използавам темата и да попитам-от кой месец може да се въведе прясното мляко в десерти?

След годинката
Благодаря! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт