Роди се първото АПРИЛче! Нека да е здраво и да е късметлийче!!!

  • 13 799
  • 302
  •   1
Отговори
# 60
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Добро утро!
Доли, и аз съм така с главоболието ooooh! От два дни подивявам. Но аз предполагам, че при мен е от шиенето на гоблен, защото доста си напрягам очите. Това е единственото занимание, което открих, че мога да правя в полу-легнало положение, защото само това положение ми облекчава контракциите. Иначе и аз чакам добри новини за Сладка мама и бебка Praynig Дори мъжът ми сутринта пита има ли новини, че и той милият беше шашнат вчера. Вика "Как имате бебе в априлския отбор, много е рано; я, стискайте кълките още малко" Crazy
Та така, при мен нищо интересно, хвана ме мерака да чистя, но аз си го очаквах заради първата бременност; не знам какво ми става към 7-ми месец, направо ставам луда на тема чистене и всичко ме дразни; чак аз не мога да се понасям, защото никога не съм приемала прекаленото вманиачаване. Добре, че сега гледам да се пазя повече от преди иначе горките ми мъже щяха да ме изселят Mr. Green
Пожелавам на всички хубав ден; на именниците честит празник  bouquet и чакам с нетърпение новини за малкото бонбонка Grinning

# 61
  • Мнения: 2 751
Таксата за раждане е 1400 лв.
Сигурна ли си в цените? защото чух, че са ги дигнали с 400 лв.
Разбира се, не съм сигурна, провери все пак  Peace

# 62
  • Мнения: 96
Добро утро и от мен!
Честита дъщеричка на Сладка мама! Нека расте бързо и скоро да се гушкат с мама!
Аз вчера гледах "Часът на мама"- темата беше за сърдечните пороци.Даваха една героиня от "такъв е живота", чието детенце и имало такъв порок. Припомняха кадри от филма с раждането и как сложиха бебето в кувьоз, за да го транспортират до Кард. болница.
Не беше Сладка мама.
Чакаме добри новини за мама и бебка!
Честит имен ден на всички именници!

# 63
  • Мнения: 269
Таксата за раждане е 1400 лв.
Сигурна ли си в цените? защото чух, че са ги дигнали с 400 лв.
Разбира се, не съм сигурна, провери все пак  Peace

Аз питах лично Мазнейкова преди 1 месец , когато бях на ФМ.

# 64
  • Мнения: X
хайде бе не стана ли вече обед? и ако някой научи нещо-да не си мълчи  Flutter И честито на именниците!!!!

# 65
  • Мнения: 96
milenag, а знаеш ли нещо по въпроса с неонатолозите в болницата на Мазнейкова? Аз също ходя там ЖК и мислех да раждам там, но ме притеснява , че нямат добра неонатология - а понякога тава е по-важно от добрия гинеколог.

# 66
  • Мнения: 269
milenag, а знаеш ли нещо по въпроса с неонатолозите в болницата на Мазнейкова? Аз също ходя там ЖК и мислех да раждам там, но ме притеснява , че нямат добра неонатология - а понякога тава е по-важно от добрия гинеколог.

Не съм чувала нищо конкретно.

# 67
  • Мнения: 370
Честито на Сладка Мама и Сладката бебонка!Да са живи и здрави,бебонка бързо да расте,а мама бързо да се възстановява и да си се гушкат двечките!
Продължаваме да стискаме палци и знаем че всичко ще е наред с тях двете!
Успешен ден на всички бъдещи майчета,и да стискате кълките ей!
Много благодарности на вестителката Рони  bouquet  bouquet  bouquet

# 68
  • Мнения: 410
добро утро мами.черпя ви  cook Wine Glass beer2 Popcorn.днес имам имен ден.честито и на адашката asja.до после и с хубави новини от сладка мама.

# 69
  • Мнения: 55
Добро утро дано всичко е наред с малката принцеса и Сладка мама и на обед да получим добри новини,а за предаването вчера "Часът на Мама"коментираха за порока на сърцето при новородени дечица.Лек и спокоен ден на всички,и честито на именниците да са живи и здрави.

# 70
  • Мнения: 269
честит имен ден на всички именици   bouquet

Да са живи и здрави !!!!

# 71
  • София
  • Мнения: 62
Момичета,явно скоро не сте влизали в сайта на болницата на д-рМазнейкова.Там е обявена цена 1800лв. Shocked!Обадих се и попитах това за здравно осигурени пациенти ли е и отговора беше положителен,за съжаление Sad.На мен няма да ми е по силите,явно ще търся друга алтернатива!

# 72
  • София
  • Мнения: 62
Извинявам се,забравих!ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ!БЪДЕТЕ ЗДРАВИ,ВЕСЕЛИ И МНОГО ЩАСТЛИВИ! smile3525

# 73
  • Мнения: 269
Момичета,явно скоро не сте влизали в сайта на болницата на д-рМазнейкова.Там е обявена цена 1800лв. Shocked!Обадих се и попитах това за здравно осигурени пациенти ли е и отговора беше положителен,за съжаление Sad.На мен няма да ми е по силите,явно ще търся друга алтернатива!

Стига де , кога вдигнаха таксата за 1 месец.Аз не съм предполагала , че има промяна , защото последното вдигане беше съвсем скоро.
Това е заради големия наплив , да знаете.

# 74
  • Мнения: 410
честит рожден ден (на патерици) на маринела фло  bouquet.да си жива и здрава и най-хубавото бебче през април.

Общи условия

Активация на акаунт