Апарат за вода у дома?

  • 30 713
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Имаме автомат за вода - но е някаква неизвестна за мен марка, но това няма значение тъй като има гаранция. Купихме автомата от 'Девин', те ни доставят вода, минимум 2 галона, цена на галон = 6лв. Поръчваме едновременно вода и от 'Банкя', за да редуваме водите, при тях също има изискване за 2 галона, цената пак е 6лв.

# 16
  • Мнения: 752
Ние също имаме такава машина и съм много доволна. Нашата прави гореща вода, а другата е със стайна температура. Според мен тези, които изстудяват вода почти не могат да се ползват- направи ми окапват зъбите от студ. Децата сами си наливат водата.
Ние зареждаме на Савина трапезна вода. Струва 5,50 лв.

# 17
  • София
  • Мнения: 10 825
И ние имаме такава машина вкъщи. Много съм доволна. Водата я носи мъжа ми, тъй като зарежда и офисите си. Но бях проверявала преди време в Савина - няма задължително минимално месечно потребление, т.е. спокойно можеш да си сключиш договор с тях за доставка на вода.
На нашето тричленно семейство на месец ни отиват 2-3 бутилки

# 18
  • София
  • Мнения: 6 011
И ние имаме такъв автомат, стои в хола до дивана. Много удобно нещо и от както го имаме пропихме вода. Laughing
Галоните си ги купуваме ние, амбалажа е около 10 лв., после връщаш празно за пълно и водата е около 5 лв.

# 19
  • София
  • Мнения: 463
Ние също имаме такава машина и съм много доволна. Нашата прави гореща вода, а другата е със стайна температура. Според мен тези, които изстудяват вода почти не могат да се ползват- направи ми окапват зъбите от студ. Децата сами си наливат водата.
Ние зареждаме на Савина трапезна вода. Струва 5,50 лв.

Опс, незнам дали си ходила в Савина ,но лично съм ги видяла как наливат вода в тези галони от маркуч (дооооста дълъг) на двора пред сградата си като наоколо нямаше цистерна  -не бих пила от тяхната вода . Според мен си е чешмяна ,а дали е обогатена с квото и да е е съмнително. Не че за другите има гаранция , ама като видях това с очите си  Sick
Иначе хората там са много мили,нищо против тях ,ама не е това начина.
Просто информативно Peace

# 20
  • Мнения: 752
iskrichka, благодаря за инфото  Hug. Ще мислим за смяна на водата. Заради малките поръчваме трапезна вода. С розовия девин преди време имаше някакъв проблем - не помня точно. Ще трябва пак да звънна.

Общи условия

Активация на акаунт