Съветите на майките и бабите...

  • 1 577
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 973
да ям лук заради кърмата,ноооооооооооо аз МРАЗЯ лук Close
така и не ги послушах Crazy

# 31
  • Мнения: 2 439
От майка си винаги съм получавала полезни съвети, за което съм й била много благодарна.

# 32
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 351
Не бих могла да систематизирам съветите, които съм получавала. А и те не са много. Избягвам да се вслушвам в майка ми, баба ми, свекърва ми.

# 33
полезни съвети получавчм от майка ми постоянно ,за което съм и много благодарна и винаги ми помага   bouquet   да  кърмя колкото мога,да се маже с мас и сол след къпане макар че почнчхме по късно защото се мажехме със зехтин както педиатърката каза аз да съм стриктна и тъпите бебешки кремове дето уж да предпазват да ама не бях изпаднала в истерия дупето милото кой знае как й е боляло така се беше подсекла само дето кръв не беше пусноло само baby tan кремчето с арабските букви и мас както едно време и още други съвети но в момента не се сещам а пък и бебка плаче вече newsm45 newsm45 слусайте майки те си няма да ви кажат нещо лошо щом са ви отгледали голями и вече вие имате   ylinfant 

# 34
  • Мнения: 636
полезни съвети получавчм от майка ми постоянно ,за което съм и много благодарна и винаги ми помага   bouquet   да  кърмя колкото мога,да се маже с мас и сол след къпане макар че почнчхме по късно защото се мажехме със зехтин както педиатърката каза аз да съм стриктна и тъпите бебешки кремове дето уж да предпазват да ама не бях изпаднала в истерия дупето милото кой знае как й е боляло така се беше подсекла само дето кръв не беше пусноло само baby tan кремчето с арабските букви и мас както едно време и още други съвети но в момента не се сещам а пък и бебка плаче вече newsm45 newsm45 слусайте майки те си няма да ви кажат нещо лошо щом са ви отгледали голями и вече вие имате   ylinfant 
Не можах да се сдържа...
Мила, май си отсъствала от часовете по български език Thinking. Там ни учеха какво е това точка, запетайка, главна буква, къде се поставят, как да пишем правилно думичките...

# 35
  • Мнения: 114
Не съм получавала съвети от майка си и от свекърва си.Гледам си децата сама без ничия помощ и се справям чудесно.Честичко чета форума и съветите са предимно от там.В крайна сметка последната дума имам аз.  bouquet
и аз така Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт