А какво е сексът?

  • 2 629
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 600
Предавания от този сорт вълнуват предимно
хората на социална помощ в Германия, но и
занимаващите се с медийни науки. Останах с
впечатлението, че в България масово се следи
всяко подобно предаване. Жалко. Чиста чалга.

Поправи си заглавието! Жал ми е, че не уважаваш
секса и не си го удостоила с пълен член, горък той.

лиске, 'ми ти списваш ли в по-интелигентните немски форуми или само тук?

мен един член не ме дразни, нито някоя и друга запетайка. по-скоро по две-три грешки в дума много ме притесняват. или 'оргий'. немскоговорящите по-грамотни ли са?

по темата - секс в смисъл на изневяра според мен е всичко, което двама души могат да направят един на друг с която и да е част от тялото си. само мастурбацията не водя за изневяра. за кибер-секса още не съм взела решение...

# 31
  • София
  • Мнения: 1 176
Близост ... усещане.
Всичко в главата ми.

# 32
  • Мнения: 2 716
Той отгоре. Тя отдолу. Част от него в нея.
Това е.
Или е крак в обувка.

# 33
  • Мнения: 1 172
Щом говори по този начин, сигурно цели действията му да не бъдат приети за изневяра. Иначе казано, вероятно за него и половинката му секс е равно на изневяра. И очевидно не му остава нищо друго, освен да променя дефиницията си за секс.

# 34
  • Мнения: 620
Секс - всичко, което един човек прави с това, което е в гащите на друг човек.

ПП. А по-тъпо парче от този Фильо не съм виждала, честно! Заклевам се! ooooh!
Nuclear Queen, най-му отива "Москвич 408" на тоя смешник! Такава ли беше колата придружаваща кебапчето?

Не видях,мила. LaughingТолкова неврзачна и незаслужаваща внимание картинка беше тоя,че и колата не видях каква. newsm78.

# 35
  • София
  • Мнения: 416
Това си беше чиста изневяра.Обаче Милена му показа от "къде изгрява слънцето".

# 36
  • Мнения: 620
Това си беше чиста изневяра.Обаче Милена му показа от "къде изгрява слънцето".

Обаче са били заедно преди месец. Rolling Eyes
Което ме навежда на мисълта,че Филипчо все още не е съвсем наясно къде зимуват раците Laughing

# 37
  • Мнения: 2 070
Вие за   секса изобщо ли питате,
или за  секса в Острова на изкушението?
Аз ме съм гледала нито една серия,
много май съм изпуснала.
Една кратка поправчица на Honey-Bunny
Удоволствието не е задължително... секс се прави поне по 10 причини.
за някои е задължително....иначе каква е ползата от секса,
освен продължение на рода ,разбира се?

# 38
  • Мнения: 4 447
Изобщо не питам за секса на ОИ ...

Питам за секса изобщо ...

# 39
  • Мнения: 381
А защо се самозадоволяваме newsm78
Тоя нагъл тъпак просто е кух като хралупа.А колко се н**ра сам не може да повярва май.
Отгоре на всичко е голям цървул,живеем в един квартал,та имам "честта" да му виждам грозната муцуна.Онзи ден гризеше кебапче в колата ...и не беше Мерцедес newsm78 Mr. Green...Това последното го споменавам ,в случай,че някой се опита да ме убеждава какъв отворен пич е манекенчето Whistling Laughing
В един квартал ли сте  Simple Smile а ще ми кажеш ли дали Милена се е върнала при него щот май такива слухове се чуват, дано не е вярно, а по въпроса за секса на кой както му отърва е работата.Тоз Филип хем го боли хем го сърби, хем иска да и го сложи на Златка ама да не изневерява на Милена и наглия после ще я кани в неговата стая след като момичето гледа записа със Златка. Направо  Sick

# 40
  • Мнения: 1 006
Секс е всичко хубаво, което имаш и правиш с конкретен човек през времето от "Добро утро" до "Лека нощ", както и между тях.

Останалото е удовлетворяване на нагон, спорт и т.н. бла-бла-бла.

# 41
  • Мнения: 4 585
Секс е всичко хубаво, което имаш и правиш с конкретен човек през времето от "Добро утро" до "Лека нощ", както и между тях.
Според мен това е да се любиш с някого, да правиш любов,
Останалото е удовлетворяване на нагон, спорт и т.н. бла-бла-бла.
а това е секс. Няма значение, дефинициите са индивидуални.

# 42
  • Мнения: 620
А защо се самозадоволяваме newsm78
Тоя нагъл тъпак просто е кух като хралупа.А колко се н**ра сам не може да повярва май.
Отгоре на всичко е голям цървул,живеем в един квартал,та имам "честта" да му виждам грозната муцуна.Онзи ден гризеше кебапче в колата ...и не беше Мерцедес newsm78 Mr. Green...Това последното го споменавам ,в случай,че някой се опита да ме убеждава какъв отворен пич е манекенчето Whistling Laughing
В един квартал ли сте  Simple Smile а ще ми кажеш ли дали Милена се е върнала при него щот май такива слухове се чуват, дано не е вярно, а по въпроса за секса на кой както му отърва е работата.Тоз Филип хем го боли хем го сърби, хем иска да и го сложи на Златка ама да не изневерява на Милена и наглия после ще я кани в неговата стая след като момичето гледа записа със Златка. Направо  Sick

Да,той е от нашия квартал.Милена не съм я виждала,но са пазарували на сестра ми в магазина преди Нова Година.Аз нея не съм я виждала,само мухъла дето и се води гадже.Ми ужасен е Sick

# 43
  • Мнения: 33
Да отговоря и аз на паликарова:
Нямах предвид, че секс без удоволствие се прави за продължение на рода.
Секс се прави и за придобиване на контрол, за манипулиране, за отмъщение, за пари, по задължение, от няма накъде, от благодарност, та дори и по милост...и т.н.
На почти всяка от нас се е случвало да прави секс по една от горните причини и да се твърди друго...ми е като пъшканията на Златка - голяяяяяма превземка.

Общи условия

Активация на акаунт