Бременни чужбински мами - 17

  • 24 064
  • 289
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 410
честита баба марта!  bouquetмомичета и аз се радвам за условията-но както казваме-скъпичко излиза ама оставаш доволен Joy.сега мъжлето иска да е с мен #Crazy-ми като не го е страх да идва newsm78.лек ден и много усмивки!

# 256
  • München/Stara Zagora
  • Мнения: 422
Честита Баба Марта  и от мен!!
Да сте здрави и червени , румени, засмени!!! newsm44

# 257
  • Мнения: 6 390

БАБА МАРТА БЪРЗАЛА

Йордан Стубел


Баба Марта бързала,
Мартенички вързала:
Морави, зелени,
Бели и червени:

Първом на гората –
Да листят листата.
И да дойдат всичките:
Щъркелите, птичките,
Първият певец,
Косер хубавец.

После на градините –
Да цъфтят гиргините
И латинки алени,
И божури шарени.
Ябълки да зреят,
Круши да жълтеят.

А пък на дечицата
Върза на ръчицата
Мартенички чудни
Със ресни червени,
Да са ранобудни,
Да растат засмени.

# 258
  • Мнения: 502
Честита Баба Марта!

Да сте здрави, бели и червени!

# 259
  • Мнения: 1 951
Честита Баба Марта и от мен

Здрави и послушни бебчета на всички  Grinning

# 260
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Честитта баба Марта на всички малки и големи Hug Heart Eyes

Ели, нещо не смяташ кат хората май или си едно голямо и3ключение Naughty Crazy Whistling Hug Heart Eyes

maryloo, 3 кг. сьм качила до сега, надявам се до края да не се и3ложа Blush.... креватчето е супер, дьрвено ли е?

Бебинщайн, чакаме с теб бебо  Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

асе, дано да родиш точно така, както си го описала  Hug Heart Eyes  bouquet

и при нас се е ра3вихрила Емма-та...Ели, всеми си я сложи малко да спинка, да се кротне, а? Grinning Wink

# 261
  • Мнения: 1 545
И аз съм плюс три кила. Нормално ми се струва.
Вчера ходих на курс за подготовка на раждането. Не че не знам какво е, ама и миналия път ми беше много приятно, останаха ми хубави приятелства с някой майки, а и е единственото време, в което мога да се абстрахирам от други неща като работа, домашни проблеми и прочие и да се посветя само на себе си и бременността си. Което си е важно.
Честита Баба Марта!!!!

# 262
  • Съвсем в края на света
  • Мнения: 664
Честита Баба Марта и от мен!
Много здрави да сте!
Мда, аз съм +6, ама според мен повече идват, че бях свалила и качих пак, но все пак съм след диета, така че, не съм особено притеснена.
Ели, спи спокойно, аз имам по два урагана в къщи денонощно, и чакам трети.
Направо си за завиждане с един.
Бебинщайн, минавай си по реда, че да идва лека полека и нашият.

# 263
  • Мнения: 410
аз да се похваля,че сега мъжлето иска да е смен докато раждам.ще правим снимки.  bouquet

# 264
  • Мнения: 1 951
аз да се похваля,че сега мъжлето иска да е смен докато раждам.ще правим снимки.  bouquet

Супер  Grinning Моя май оЩе не zнае какво иска. Но пък има оЩе много време  Laughing Ася и ти ли си от Русе?

# 265
  • Мнения: 382
Здравейте момичета.Много благодаря за стискането на палци,но все още сме 2 в 1 Rolling Eyes
Лошото е,че няма никакви знаци за приближаващо се раждане newsm78. Поръчала съм си вестителка,та ще разберете веднага щом се обебя Laughing
Приятен ден ви желая Hug

# 266
  • Мнения: 392
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА НА ВСИЧКИ[/size]

Аз докато бях +1 кг, сега вече съм +3.... Дойде ми времето и на мен да започна да слагам килограми, гледам повечето от вас са с по +3.

Ели, какво стана с урагана, мина ли?

# 267
  • Лондон
  • Мнения: 56
Честита Баба Марта!

Някоя от вас да е имала мъж-акушерnewsm78

Миналата седмица ми се обади моят акушер (midwife)... Леко флиртуваше по телефона (а може би просто е обратен). Искаше да идва вкъщи да ме преглежда.  Казах, че предпочитам аз да отида. За първи път ще ми е и ми е малко странно как ще ми взема кръв и урина в домашни условия...  Нали трябва и да ме мери...

Аз по принцип нямам нищо против да бъда преглеждана от мъж, цял живот съм ходила при мъже гинеколози, но пък акушерка-мъж ми е малко странно...  От друга страна пък може повече внимание да ми обръща, защото сигурно има по-малко пациенти от другите midwifes...

Раздвоена съм...   Някой с опит по въпроса?

# 268
  • Мнения: 410
аз да се похваля,че сега мъжлето иска да е смен докато раждам.ще правим снимки.  bouquet

Супер  Grinning Моя май оЩе не zнае какво иска. Но пък има оЩе много време  Laughing Ася и ти ли си от Русе?
да а ти? Grinning

# 269
  • Мнения: 1 951

И аz  Grinning Може някой ден да се zасечем в Русе с бебоците  Grinning

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт