За 44-годишната жена с 9 деца...

  • 26 889
  • 688
  •   1
Отговори
# 675
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
От репортажа разбрах, че жената е прочела във вестник, че Бойко Борисов им е обещал по- голям апартамент ...тя не го е искала на никого ...но при вече обещан, всички явно много са се зарадвали, размечтали, но апартамента го няма никакъв ...

# 676
  • Мнения: 1 294
Цитат
За това говориме през цялото време, но някои хора упорито не искат да схванат тънката червена линийка.
EE хайде сега не искали да схванат, представи си, че просто хората имат различни гледни точки.
А, аз като гледам основния спор идва от там, че някои говорят тясно за конкретния случай а други по споро по принцип. Така че, няма нужда от подобни подмятания.

Цитат
Майката ми изглеждаше възпитана и културна жена, която може да прави свободно избора си. Щом като битовите условия не позволяват отглеждането на повече деца, защо се е решила да ги ражда?
Така казано излиза, че тя може, а примерно циганките не могат да преценят. Ама според мен и те си правят съвсем съзнателен избор. Хайде, много прости ги имате, те в края на краищата не са животни и те имат мозъци и си правят избора, и пак си е свободна воля (един вид). Ама май им е простено по презумция.

# 677
  • Мнения: 6 167
От репортажа разбрах, че женат ае прочела във вестник, че ойко Борисов им е обещал по- голям апартамент ...тя не го е искала на никого ...но вече обещан, всички явно много са се зарадвали, размечтали, но апартамента го няма никакъв ...

И това го сдъвкахме  Laughing естествено, че си гони обещаното. ББ си прави пи ар, ама после се оказва, че тя вече има общински апартамент. А тя пък доста си е повярвала и с тия изказвания за геноцид и длъжни й.. става грозно.
А ББ май няма основание да й даде апартамент, освен, ако не й подари някой негов. ББ е елементарен, както винаги. В крайна сметка той я забърква тази каша с това обещание.

# 678
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
И на мен ако ми обещае ще си го искам ... макар да няма основание да ми го подарява

# 679
  • Мнения: 6 167
И на мен ако ми обещае ще си го искам ... макар да няма основание да ми го подарява

естествено, и аз ще си го искам. но едва ли ще изплискам коритото с излишни изявления и обвинения за геноцид и пр.

# 680
  • София
  • Мнения: 1 105
EE хайде сега не искали да схванат, представи си, че просто хората имат различни гледни точки.
А, аз като гледам основния спор идва от там, че някои говорят тясно за конкретния случай а други по споро по принцип. Така че, няма нужда от подобни подмятания.

Нещо си дълбоко объркана, представи си представям си я тая работа с гледните точки и не подмятам, а казвам очеизвадното, което каквато и да ти е гледната точка, не можеш да подминеш! Нали? Или искаш да ми кажеш, че разбираш съображенията на бащата да не работи, за да изкарва пари за семейството си?Здрави, прави хора, но не искат да бачкат, а лежат на онези, които им помагат. ooooh!

# 681
  • Мнения: 1 294
EE хайде сега не искали да схванат, представи си, че просто хората имат различни гледни точки.
А, аз като гледам основния спор идва от там, че някои говорят тясно за конкретния случай а други по споро по принцип. Така че, няма нужда от подобни подмятания.
Нещо си дълбоко объркана, представи си представям си я тая работа с гледните точки и не подмятам, а казвам очеизвадното, което каквато и да ти е гледната точка, не можеш да подминеш! Нали?

Е, конкретно очеизваждащото е, че се изказваш обидно. Точно на това обърнах внимание, иначе, дали съм съгласна или не с теб е друга тема. Ама на теб пък явно тази тънка червена линийка ти убягна.

# 682
  • София
  • Мнения: 1 105
EE хайде сега не искали да схванат, представи си, че просто хората имат различни гледни точки.
А, аз като гледам основния спор идва от там, че някои говорят тясно за конкретния случай а други по споро по принцип. Така че, няма нужда от подобни подмятания.
Нещо си дълбоко объркана, представи си представям си я тая работа с гледните точки и не подмятам, а казвам очеизвадното, което каквато и да ти е гледната точка, не можеш да подминеш! Нали?

Е, конкретно очеизваждащото е, че се изказваш обидно. Точно на това обърнах внимание, иначе, дали съм съгласна или не с теб е друга тема. Ама на теб явно тази тънка червена линийка ти убягна.

Обидно? Би ли казала с кое точно те обидих, за да ти се извиня?!

# 683
  • Мнения: 13 769
Пак ли ooooh!
Миналата година пак я дъвкахме тази тема. Така като гледам, нищо не се е променило при въпросното семейство. Само дето са станали по-нагли в претенциите си!  А, и легла имат, миналата година се търкаляха по земята. Вероятно, защото все се намират добри души (добродушни!?) , да им се връзват.


http://netinfo.bg/?tid=40&oid=1149078

"Американците се отнасят добре към децата и мислят как да им осигурят колкото се може по-добри условия. Когато тези условия са налице, е време за още едно дете, е тяхната логика, обяснява Би Би Си. "



# 684
  • Мнения: 1 294
Първо не става дума за мен, второ става спам, трето не е толкова важно... тъй че няма нужда.

# 685
  • Мнения: 6 618
Наистина е време за остроумно изказване от някой модератор и заключване на темата.

# 686
  • София
  • Мнения: 1 105
Явно не си ме разбрала правилно за извинението! Твърдо не смятам, че съм обидила някой, просто споделих мнението си. Друг е въпросът, че когато човек няма какво да каже първо се обижда, после "открива" спам-а, пък третото винаги се губи някъде между първите две. 
Спирам да пиша по темата!

# 687
  • София
  • Мнения: 62 595
От всичко накрая излиза, че Димитрина и фамилия си правят техните сметки и накрая се овътрят материално помагачите. Днес левче за тоалетна хартия, утре два лева за сапун, вдругиден 5 лева за мед... Хората, които помагат очевидно са свестни и може би е по-добре те самите да народят повечко деца - така ще е по-справедливо според мен.

# 688
  • Мнения: X
Темата се върти в кръг, наистина е време да се заключи.

Общи условия

Активация на акаунт