TFK Buggster в България

  • 52 566
  • 790
  •   1
Отговори
# 780
  • София
  • Мнения: 31
 Момичета, извинете ме, че нахлувам така в темата, но искам да помоля, ако някоя от вас в близките месеци има намерение да продава нейната количка, барабар със зимният кош, да ми пише на лични!   bouquet

# 781
  • Мнения: 59
Някой ползвал ли покривало за бъгстър? Чудя се дали да взема покривало или чувал newsm78 Детето ми ще е големичко през зимата и няма ли да му е тясно в този чувал...

# 782
  • Мнения: 5
Здравейте мами и аз да се включа количката е супер и търся кош за новородено с адаптерите на сносна цена моля ако някой има такъв да пише /цвета не е от значение/  Praynig

# 783
  • гр.София
  • Мнения: 4
здравейте ,към всички мами с бъгстери ,много съм си харесала този buggster  ,но нито една няма прозорче на сенника,найстина ли е така или нещо не съм видяла,и ако е така как се справяте как наглеждате детето,да не се задави ако яде,дали е заспало,дали не яде нещо забранено,моля помогнете ми да взема решение, а и още мами на buggsteri , нали е по добре бъгстер от макларън , защото са пошироки и по маневрени ?

# 784
  • Мнения: 4 428
здравейте ,към всички мами с бъгстери ,много съм си харесала този buggster  ,но нито една няма прозорче на сенника,найстина ли е така или нещо не съм видяла,и ако е така как се справяте как наглеждате детето,да не се задави ако яде,дали е заспало,дали не яде нещо забранено,моля помогнете ми да взема решение, а и още мами на buggsteri , нали е по добре бъгстер от макларън , защото са пошироки и по маневрени ?


Наистина няма прозорче. Аз се справих, като си направих  Mr. Green Резултата е това:
http://media.snimka.bg/9134/024523919.jpg?r=0
http://media.snimka.bg/9134/024523935.jpg?r=0
http://media.snimka.bg/9134/024523934.jpg?r=0
 Peace
Купуваш най-обикновен дъждобран, само трябва да е по-прозрачен. Купуваш и малко кант от някоя кинкалерия и го носиш в някое шивашко ателие  Wink Правят ти го колкото искаш голямо.

# 785
  • Мнения: 4 371
Е, Веселина, това е много готино. Браво!

# 786
  • гр.София
  • Мнения: 4
еййййй,супер ,браво,така де то иначе трябва само да спираш да минаваш отпред и да гледаш,а и бебо няма контакт с теб,много ми хареса,абе изобретателни сме си,ама как може за детска количка и да няма прозорче това според мен не би тръбвало ,в този вид да излезе от завода,та нали децата са най-важното за една майка Simple Smile)) Още веднъж браво

# 787
  • Мнения: 28
здравейте ,към всички мами с бъгстери ,много съм си харесала този buggster  ,но нито една няма прозорче на сенника,найстина ли е така или нещо не съм видяла,и ако е така как се справяте как наглеждате детето,да не се задави ако яде,дали е заспало,дали не яде нещо забранено,моля помогнете ми да взема решение, а и още мами на buggsteri , нали е по добре бъгстер от макларън , защото са пошироки и по маневрени ?

На мен не ми е липсвало прозорче,но аз започнах да я ползвам след първата година и да си призная в началото не ми харесваше много,но предната ми количка беше прекрасна и затова трудничко свикнах с бъгстъра,сега вече много си я харесвам,и на детето му е доста удобна.И аз харесвам и макларън,но този изсухлен вид на детето вътре ме отказа,имам чувството че ако не е закопчано с колана и ще падне веднага и е видимо по-тясно.Имам познати които са много доволни от Макларън,но според мен Бъгстъра е по добрият избор :peace:veselina прозорчето е страхотно!

# 788
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 793
Оригиналния дъждобран ли ползвате или и универсалните за триколка стават?Благодаря.

# 789
  • Мнения: 4 428
Оригиналния дъждобран ли ползвате или и универсалните за триколка стават?Благодаря.

Аз си бях купила универсален за триколка и пасваше идеално  Peace

Радвам се, че ви хареса приумицата ми, момичета  Grinning

# 790
  • Мнения: 4 428
И понеже гледам, че темата все още представлява интерес. А вече сме с 3 страници над максимално допустимите /чудя се как не са ни дръпнали шалтера още  Mr. Green/. Та ме хвана музата и направих НОВА ТЕМА  Grinning Моля, пишете вече в нея  Peace

Общи условия

Активация на акаунт