Как да разбера дали ми изневерява?

  • 42 212
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
Вярно е, че умните хора, които изневеряват са изключително предпазливи!
 Моят съвет е да не ровиш, а да опиташ да се сближите повече- уикенди за двама без деца, излизане с приятели, весела обстановка, да каниш приятели в къщи и много секс, след 100мл концентрат! Успех!

# 46
Kакво значение има? Rolling Eyes

# 47
  • Мнения: 13
Здравейте на всички и от мен. Интересна и много актуална тема, дори бих казала никога не умираща. Защо ли? Моят съвет е следният: преди всяко действие от наша страна при подобни ситуации е добре да си зададем един основен въпрос, защо се стига до изневяра и дали след доказването на това действие ще се стигне до положителен резултат?  Живота е сложен. Има неща, които никой не може да промени. Защо е необходимо да ровим и да разследваме нещо, което ако е временно увлечение ще си замине, но ако не е такова означава, че нещо между взаимоотношенията с партньора ни куца и всичко ще е въпрос на време, за да случи най-неприятното за съжаление. Моят съвет е ДАМИ НЕ РОВЕТЕ, НЕ СЪСИПВАЙТЕ НЕРВИТЕ СИ ИЗЛИШНО, С ТОВА НЯМА ДА СИ ПОМОГНЕМ ПРОСТО БЪДЕТЕ СЕБЕ СИ И ЩЕ СТЕ ЩАСТЛИВИ. ВСЕКИ ЕДИН ЧОВЕК Е УНИКАЛЕН И ЗА ВСЕКИ ЕДИН ОТ НАС ИМА ЩАСТИЕ НА ТАЗИ ЗЕМЯ.  bouquet

# 48
  • Мнения: 757
всяка жена малко или много има съмнение в своята половинка,друг е въпроса дали наистина искаш да го хванеш,ако не искаш не се рови!!!

# 49
  • Мнения: 514
Много съмнително положение !!!!!!!!!Извинявай за въпроса-Какви са Ви отношенията в спалнята?Дали получава това което иска или ходи да го търси другаде?Отново се извинявам ако въпроса е твърде Личен!!!!!!!!!!!!!!!!! Praynig Praynig

# 50
  • Мнения: 1
Сложи някой keylogger на компа. Аз това си мислех да правя, но при мен не върви, че моя е много в час с компютрите и ще ме разбере веднага.

Общи условия

Активация на акаунт