Колко време се ползват зимните колички

  • 2 265
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 734
Моята дъщеря също е родена през Февруари.Ползвах коша за новородено до Май.Нямаше проблеми с лежането вътре,но когато започна да става горещо плачеше много.На 4 мес. я прехвърлих в летния кош и момата се успокои.Но кошът за новородено е много удобно нещо за бебенце,което ще се ражда през зимата.За мен количка с 2 коша е по-удачен вариант от комбинираната за зимно бебе.

# 16
  • Мнения: 4 877
Аз съм с комбинирана. Преди да родя си мислех, че зимният кош е наистина само зимен за новородени (беше по време на жегата - юли) и изчислявах, че ще сме големи за него, когато застуди. Е, по-голямо удобство няма. Нашият зимен кош става и за кола (със сертификат - това е важно, ако ще го ползвате за пътуване) и за толкова месеци (почти 6) само 2 пъти сме ползвали кошницата за кола. Невроятно удобство е този "зимен" кош. Сега дори и космонавт - все още има място в коша.

Моят кош е до 10 кг. (големият ми син толкова беше на 1 г.)
Ако искаш ще го измеря и колко е дълъг и широк, за да си прецениш. А, да, сетих се и още нещо- ако решиш да го ползваш и лятото, има - така се води - вентилационна система за охлаждане вътре.

# 17
  • Мнения: 5 178
Моята е комбиниран танк, но се оказа много сполучлив избор, а цената 240 лв.
МАГ  Принцес е, сега в снега е като танк, защото гумите и са големи и няма въртящи се .. иначе мога да кажа и другите две основни предимства за мен
1) с портбебето можех да държа количката в гаража и обличам малкия и свалям като чанта. А сложех ли го в количката покривалата са така направени, че можеше да остане само една малка цепка
2) самата количка е по-широка и дълга и малкия и до днес си спи без да му висят краката. А ширината му създава допълнителен комфорт

Мисля, че това с отделния кош е просто мода и начин цената на количките да се покачи

# 18
  • Мнения: 10
А от каде я  взе,защото кадето ,ако си  спомняш.

# 19
  • Мнения: 5 178
А от каде я  взе,защото кадето ,ако си  спомняш.

Кого питаш ???? Ако е мен - магазин Щъркел само те ги внасят иначе са Полски
http://www.shtarkel.com/

# 20
  • София
  • Мнения: 44 106
ако питаш за маг ингланд има ги в магазин штъркел.... http://www.shtarkel.com/
Но има и по-добри варианти....

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 241
Константин е пролетно бебе, ползвахме зимната количка едни година, и лятната още толкова. Струва ми се, обаче, че е по-удачно да се вземе една добра количка с летен и зимен кош.....  Wink

# 22
  • Мнения: 157
Роди се през юли, ползвахме зимната до април и купихме лятна.

Общи условия

Активация на акаунт