Колко време ви трябва да се оправите

  • 4 301
  • 110
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 3 830
Обикновено ми трябват около 40-50 минути.
 Peace

Душ, миене на зъби и лице - 20 минути.
Грим и прическа за около 20 минути.
Обличане, четкане на обувки - 5-10 минути.

Случвало се е да изляза и за 15 минути, но се е случвало и за 1 час и 30 минути.  Rolling Eyes

Мисля, че идеалното време за мен е 1 час, но, като ме събуди алармата, все ми се иска още 10 минути поне да подремя или да изчакам, лежейки, да премина от съня в реалността  Laughing

# 106
  • София
  • Мнения: 5 289
Преди ми трябваха 2 часа,сега 1,а може и 30 мин според зависи закъде съм се запътила. Mr. Green

# 107
az mai sum goliama motla, a vse si mislia, 4e sum mnogo organizirana, predi da se rodi sinut mi vinagi sum se grimirala i sum bila dobre oble4ena, ne s nai-novite  modni tendencii, no vinagi elegantno...a sega...vinagi edno i sushto - dunki i pulover, dori za obuvkite poniakoga niamam vreme, a za grim da ne govorim, taka sum se sbabi4osala....

# 108
  • Мнения: 2
Боже,аз като чета колко бързо се оправяте,чак се засрамвам,като знам,че сте доста по-големи от мен и ходите на работа,на мен 2,30ч. не ми мърдат,аз само около 20мин слагам спирала,5мин фон дьо тен,10мин,косата,2-3мин.лещите,за обличането ако не съм си харесала от предния ден,да не говорим,понякога е минало 1,30мин.и цялото ми легло става в дрехи,докато си оправя нещата за даскало-7-8мин.докато се парфумирам,мажа с крем,сложа гланз и т.н.,тоалет и миене  на зъби-10мин.,къпането при мен става вечер,защото аз се къпя за 20мин,в най-добрия вариянт,но този ватиянт става ако се къпя през деня и бързам,след това като изляза се мотая около 10мин из къщи и на компютъра,15мин докато се облека и намажа с кремове и т.н.,20мин докато си изсуша косата,която след това е още влажна и 30-40мин изправяне,преди всичко ставаше по-бързо,сега свикнах,всичко едно по-едно за около 2 часа.УЖАС !!!

# 109
  • Мнения: 33
Сутрин за работа: ставам в 07.00, псувайки злата си участ на работеща жИна, се къпя, обличам и гримирам за половин час. Паля токчетата и на работа , където пия кафе и вече с мен може нормално да се разговаря.
За всичко друго: слушайки музика с кеф си се обличам (20 мин), гримирам (30 мин), правя си косата (20 мин), говоря 100 пъти по телефона, пийвам си нещичко и така Simple Smile

# 110
  • Wonderland
  • Мнения: 702
Сутрин за работа се оправям за около 40мин., това ако предварително съм решила какво да облека от вечерта,та ставам минавам през банята,правя си кафе и сядам да се гримирам.Ако е нощно излизане и трябва да си правя и косата  около 1 час и 20 минути ми отиват.

Общи условия

Активация на акаунт