42ра Американска- снежно Януарска или топло Януарска ;) тема

  • 15 185
  • 305
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 800
Вики, става датата-9 Май 2007, мерси!

Ха, той силно мой човек. Аз съм на 10ти. Давам консултации по въпроса с рогата и ината. Wink

хахах, приемам всякакви, че от сега се тръшка, инати и блъска. Усмивката е само с подкупна цел, но не го заменям за никой друг на света  Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 1 393
Ами аз обещах да се занимая с художественото оформление, ама... Embarassed  Embarassed Ще гледам до тема- две наистина да го направя- картинки, подчертавания, поеми, всичко!

Бистра, стискам палци и за твоя татко!

Atalanta, колко беше голяма Мая? Интересно това с гледането на видеото.
А София е на фаза почистване и изхвърляне (не се е метнала на майка си). Редовно намирам неща в дайпър джинито (отгоре). Онзи ден- две червени ябълки, вчера- четири чисто нови чекови книжки от току що получения пакет. Crazy Чисти детето.

Момичета, нали видяхте вчера за лекарствата за деца? Май никой не изкоментира, та аз да си кажа..

Слабеещите и вече отслабналите, я да се махате оттук. На мен даже не ми се говори по тази тема. Килограмите отдавна си ги върнах, но формата- тц.
Завиждам ви благородно.


Бенсън, сега ти видях аватара. Ама много ти е хубаво детето!

# 17
  • Мнения: 940
Джи ...мерси че напомни -по късно ще си играя да направя имената болд .
Сега пуснах анкета ,за да решим ако искаме да скъсим списъка малко и да премахнем ненужни имена!

# 18
  • Мнения: 7 837
В района ни откриха нов парк с външни фитнес уреди. Така си поддържам формата вече, докато бебето спи в количката. Иначе в джим-а трудно ще ме вкара някой  Laughing

Какво за лекарствата?

# 19
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Айде, честито тогава!   bouquet

Стискам палци на мъжа ти и на Бистрения татко!  Hug

Не мога да повярвам как оплюват жената с 9те деца в Клюкарника... не че аз някога бих го направила, и не че не мисля, че на по-големите деца така им се налага да пораснат бързо.. но такова зяпане в паничка на другарче рядко се вижда...

# 20
  • Мнения: 2 257
Вики, става датата-9 Май 2007, мерси!

Ха, той силно мой човек. Аз съм на 10ти. Давам консултации по въпроса с рогата и ината. Wink

хахах, приемам всякакви, че от сега се тръшка, инати и блъска. Усмивката е само с подкупна цел, но не го заменям за никой друг на света  Heart Eyes

Виждам, схванала си базата. Mr. Green Много, много е сладък на тая снимка! Heart Eyes


victoria, цветовете отговаряха на цвета на столицата на щата. Тая анкета, нали се сещаш, че пак ще доведе до разправии - някои хора пишат изключително рядко, но все пак четат и са се представили с добро желание...Хайде да оставим нещата сравнително неконфликтни, ако може.

# 21
  • Мнения: 2 563
Тандурка, успех на операцията на мъжа ти! Само за деня ли ще ви държат в болницата?

Бистре, на твоя татко също ще стискам палци!

МрсГ - да ти е жива и здрава чистницата!  Laughing

Аз не знам какво да гласувам за тоя списък. Нямам силни емоции към него. Ако само от мен зависеше, бих го съкратила без картинки и екстри, защото така заема много място. Та вие си решавайте, на мен ми е все едно.

# 22
  • Мнения: 1 393
Ее, Бубка, то само това да беше за невярване.  ooooh!
Гледам ти аватара- та се подсещам и се обръщам към останалите- кога ще слагаме РЕД снимките?

Кейси, какъв е този "отворен" джим? Във ФЛ?? Не е ли жега?
Ето за лекарствата:
http://money.cnn.com/2008/01/17/news/companies/fda/index.htm
бях сбъркала линка, това е този, който исках да пусна

За списъка- вие си гласувайте, обаче аз като го взема в мои ръце след седмица- две- чистя и това е.  Naughty Сори, моя приятелка е в него (напр.), но като гледам, че не е влизала от Октомври 2006, ами не виждам защо трябва да я "пазим". Ако се върне, тя или който друг- с радост пак ще ги добавим.

Последна редакция: пт, 18 яну 2008, 23:59 от MrsG

# 23
  • Мнения: 7 837
О, да, за тези сиропи говорят отдавна. Никога несъм давала.
За предозирането, обаче, проблема вече си е на родителите,  които обикновено блеят и после си търсят извинение.

Екстра са си уредите. Сега нали е зима.

# 24
  • Мнения: 2 257
Аз тоя списък още в 19та тема казах, че става твърде дълъг и тромав и заема цяла страница вече. Изобщо, като изключим моментната ни емоция по него днес Rolling Eyes, имам въпрос - не може ли да се разкарат всякакви картинки и финтифлюшки и да си пишем ей така - на сиво и скучно? Laughing То бяха подчертаваници, па цветове, па имена, па тоя влизал, па оня от 2006 не бил, сега до 14та страница само за това ще става дума....Или MrsG да пипне вещо и професионално и да се приключва въпроса.

Аз имам RED човече. По-нататък може да го сложа.

# 25
  • Мнения: 558
Аз гласувах за съкращения, ако някой е изтрит, а иска да си вижда името да пише на авторката на темата, да го включи и това е... Wink

За килограмите Stop не ми се говори  Mr. Green... 150 паунда си стоя вече цяла година и ни напред ни назад. А, бях 120 преди бременността. Нощем в 4ам ме подгонва вълчи глад и лапам бисквити или каквото намеря... Данни още суче   Tired абе изобщо...  Rolling Eyes.

П.С. Да бе, верно е тежко с тоя списък... каквото решите- съгласна съм Wink Няма да ми липсва... информативен беше и добре изглеждаше, ама тука сме да си приказваме, нали така?... По малко инфо на показ- по добре... Как е по другите чужбински подфоруми, бтв?

Последна редакция: сб, 19 яну 2008, 00:08 от sofkobofko

# 26
  • Мнения: 233
Тандури, честита титла!
Откъде намираш време бе жена за всичко, че и сега с модераторстване...Евала! Simple Smile

Относно анкетата, подкрепям миролюбивия тон на Джи.



Последна редакция: сб, 19 яну 2008, 00:16 от Liann

# 27
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
...
Аз имам RED човече. По-нататък може да го сложа.

Много вкусно човече!

# 28
  • У дома
  • Мнения: 1 741
MrsG, Мая е на три. Голяма фурия е. В къщи не е много по прибирането, но на училище много се старае.

Джи, голям сладур!!! Ще има да разбива женски сърца с тази пленителна усмивка.  Simple Smile

sofkobofko и аз доскоро похапвах късничко вечер покрай ученето, но сега вече не може да ми е оправдание. Сега съм на принципа - бавно, но славно Grinning

# 29
  • Мнения: 1 593
мойта тайна (за отслабването) е - празен хладилник и доза мързел (че ме мързи да изляза да си купя нещо за ядене)...
МрсГ - формата и аз не съм възвърнала  Confused, ама аз на близо 60кг хич не излеждам оформено  Confused

да си призная честно, малко ми е... разхвърлена заглавната страница - едни хора имат имена, деца с години, други градове, трети няма, малко едно такова... та не знам, ако може да се пипне и да стане по-добре, ако не... може и без този списък.

иначе предпочитам да няма рожд. дата на Ноли. 

Джи, нали трябва да има за какво да си говорим освен за книги и филми (не за друго, ама аз не мога да се включа в последните  Wink )

Бистре, засега съм до края на Април в БГ, звънни задължително ако имаш път насам!!!

за темата в клю-то, с риск за линч, аз също не го разбирам това с 9тте деца, мисля, изказвала съм мнението си и друг път. Мнения различни, не е задължително да са подплатени със злоба   Peace

Последна редакция: сб, 19 яну 2008, 01:45 от Jenna

Общи условия

Активация на акаунт