42ра Американска- снежно Януарска или топло Януарска ;) тема

  • 15 191
  • 305
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 7 091
Миз, мерси за съветите, направо ми се схвана ръката! С едната я държа едновременно за ръцете и главата, а с другата държа маската, ама много бързо се изморявам, тя е силна наистина, а лекарството за 10 мин се изпарява.  Rolling Eyes

МрсГ, какво да ти кажа... нямам търпение да дойде лятото и да позакрепне малко.  ooooh!

# 301
  • Мнения: 3 367
ааааа..и аз да си кажа-ния е със скарлатина; пълната програма по ер,кръв,венозен АБ и пр,но за 3 часа бяхме ин и аут,с диагноза и рецепта за АБ у дома..все си мислех че таз болест не се среща често вече,ма на..
*
Тандурка,насилствено на тая възраст,не разбират още от привилеги специални,натискаш и зорлем,дано свикне с процедурата по-бързо..

# 302
  • usa
  • Мнения: 2 113
ааааа..и аз да си кажа-ния е със скарлатина; пълната програма по ер,кръв,венозен АБ и пр,но за 3 часа бяхме ин и аут,с диагноза и рецепта за АБ у дома..все си мислех че таз болест не се среща често вече,ма на..

що да не се среща често  newsm78? има си я. от моите трима двама са я карали. хубавото е, че не са се заразявали един от друг, прихващаха си я индивидуално. явно не е особено заразна. албена като боледува, у нас живееха още две деца, не се заразиха.

всички болни да оздравявате, ей! аз предлагам да вземем решение да не се боледува вече в тази тема. ще гласуваме ли или да издавам еднолична заповед?

# 303
  • Мнения: 7 837
Всички болни, под строй, да оздравяват.
Браво на Плами за тупуркането  Simple Smile Много го обичам този момент с прохождането. Но не и след това  Laughing

Поредната семейна драма с тая стрелба. Не искам и да си представям моите деца да станат свидетели на нещо такова...Брррр.

# 304
  • Мнения: 3 367
миз,ми знам ли..асоциациите ми са с 19 век,малка къща в прерията и пр; но факт че си броди още,детето е много гордо и ходи да си вдига полото пред всеки който има интерес към "wanna see my bumpy rash?"..дано размине брат и по вашия модел..
*
не варя мляко; давах органик на ния до 2 години, но после минахме на нормално...

# 305
  • Мнения: 940
Брех точно на време се появих та ви отворих нова тема Mr. Green

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=261645.new#new

Общи условия

Активация на акаунт