Трудно ли е с мъж по голям с 20 г.

  • 29 380
  • 154
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 348
Не те ли е страх, че най-близкият ти човек ще остарее и умре доста преди теб?  За мен това е най-трагичното в успешни връзки с такава голяма разлика.  Моят мъж е 8 г по-голям от мен и често се страхувам как някой ден ще живея без него.  Дано да ми е жив и здрав много години!  И сега не ми казвайте, че утре може всеки от нас да го бутне кола.  Това са изключения.  Закономерността е, че по-старите умират първи.

E те тва е най-голямата глупост, която съм чувала. Абе жена, да ти имам притесненията. Вземи и се огледай, толкова хора умират млади за съжаление...
Имаме разлика. Той е мъжа на живота ми. А, и за жените, които са притеснени, че на 40 ще са в разгара на сексуалния си живот, а мъжът им няма да може да им го даде, така или иначе независимо от възрастта в 90% от случаите няма и да иска  hahaha , айде айде, случва се и в най -  добрите семейства.  Всички сме тръгнали от едно място и отиваме към едно място и по пътя се срещаме. Дадеш ли едно единствено условие на любовта никога няма да я изживееш наистина.   bouquet

Последна редакция: нд, 20 яну 2008, 02:21 от jupeto

# 31
  • Мнения: 143
Извинявам се предварително,но иска да кажа нещо!Не мога да си представя че ще прекарам най-хубавите си години с някой старец-аз да съм на 20 той на 40!Разликата е много голяма(според мен)!!!Ние с мъжа ми имаме 6години разлика и пак ми се стува голяма та камо ли 20 ужас!Но то зависи какво търси човек дали любов или....... newsm78

стига де, на 40 все още не са старци. бих казала, че това им е най-чаровната възраст.

виж, на 60... ooooh!





сравнение с 20 годишна са (мойто мнение)

# 32
  • London
  • Мнения: 292
 А, това с умирането е меко казано смешно.
 Аз лично никога не съм си представяла,че в брак с 17г.разлика
по-младият ще умре,но е факт.
 Моята майка почина преди баща ми, който е в момента е на 81 г.
За справка на притесненията отностно секса да кажа,че разликата с баща ми е
48г., а със сестра ми 51г.
 И да кажа,че моят баща в никакъв случай не е старец, ами е с много готин(ау, като реклама,а).

# 33
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
За мен лично това са прекалено мн. години разлика.
Представям си моментът, когато тя ще е на 40, а той на 60. Confused

# 34
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Най важното е ти да си на ясно със себе си.......какви са ти очакванията от тази връзка в перспектива,не само в настоящето.Ако се препокриват с твоите принципи и начин на живот , разликата в годините не би трябвало да е важен фактор във вашите взаимоотношения.

# 35
  • Мнения: 498
И понеже и нашата разлика е 19 г., някои от изказванията тук ме карат да споделя един виц: Взел си 40-годишният мъж жена на 20 и приятелите му започнали да разпитват: и сега какво я правиш тая 20 годишна? Той: Ами.. чукам я. Приятелите: а тя като стане на 30, а ти на 50, какво ще я правиш? Той: пак ще я чукам. Приятелите: а тя като е на 40, а ти на 60, тогава какво? Той: Оооо, че кой чука 40-годишни жени?

По въпроса с притесненията, че мъжът се възприема като баща при такава разлика - не го приемам никак даже като баща.

Баба ми, лека и пръст беше по-млада от втория си съпруг с 23 години, а почина 5 г. преди него. Така, че и там ред няма.

Е, какъв е проблемът тогава?

# 36
  • Мнения: 3 241
Боже, какви са тези бащи само 20 години по-големи от вас  Laughing Ужасно ми звучи, но хора и идеали разни  Peace
Сигурно и ако моят баща беше само 20 години по-голям от мен, щях да мисля така, но за късмет, не е  Flutter

Защо да е ужасно баща ти да е 20 години по-голям?  newsm78

Моят е 21 години по-голям от мен и това е супер! Аз много се кефя на този факт - не се сещат за проблеми, особено  на тези ми години. Имаме толкова много общи интереси  Laughing

# 37
  • Bristol
  • Мнения: 9 370
Защо да е ужасно баща ти да е 20 години по-голям?  newsm78

Моят е 21 години по-голям от мен и това е супер! Аз много се кефя на този факт - не се сещат за проблеми, особено  на тези ми години. Имаме толкова много общи интереси  Laughing

На въпроса отговарям с въпрос, а какво му е лошото съпругът да е 20 год по-голям от съпругата  newsm78 Thinking
Има си предимства и недостатъци, както и това баща ти да е само 20 год по-голям от теб  Laughing
И понеже и нашата разлика е 19 г., някои от изказванията тук ме карат да споделя един виц: Взел си 40-годишният мъж жена на 20 и приятелите му започнали да разпитват: и сега какво я правиш тая 20 годишна? Той: Ами.. чукам я. Приятелите: а тя като стане на 30, а ти на 50, какво ще я правиш? Той: пак ще я чукам. Приятелите: а тя като е на 40, а ти на 60, тогава какво? Той: Оооо, че кой чука 40-годишни жени?
hahaha Joy
Да му мислят 40 год. жени ...

# 38
  • Мнения: 3 241
По принцип нищо, всеки сам си решава. Но често има случаи, в които се появяват проблеми предизвикани от разликата във възрастта.
А че с баща ти сте от различни поколения е ясно от самото начало. Има йерархия в отношения, която е разбираема и поради разликата в годините.
А конкретно в моя случай си мисля, че щеше да ми е странно да се омъжа за някой по-възрастен от баща ми.  Wink

# 39
От опит ви казвам,че при такава разлика идва момент,в който ще си скубите косите.Ще дойде момент,в който секса ще е мираж за него,а желанието ще е налице,абе ще бръмчи,ама няма да може да жили,и тогава ще се почне с една ревност......Разликата в поколенията се проявява,повярвайте.Успех на всички,които са вярващи,дерзайте,ама когато ви досърби и мъжо ви няма да е в състояние да ви почеше,не отговарям за действията ви.А и мъжа,какъвто и да е, на 60 си мирише да дядо.Сори.Успех на всички!

# 40
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 021
Проблем ще е след години. Имала съм такава връзка. След някоя и друга година като паднат розовите очила, мнооого неща ще се видят. 60 годишен мъж си е дядо, откъдето и да го погледнеш. А ти ще си в разцвета си. А и рискуваш съучениците на децата ви да си мислят, че им е дядо, а не татко. Като бях даскалица, имах такъв случай. Децата са много жестоки понякога.

# 41
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
40 годишните хи4 да не ги е страх, я колко млади мом4ета са с предложения за любовници! няма да ги от4айвате така наборките!

# 42
  • София
  • Мнения: 708
От опит ви казвам,че при такава разлика идва момент,в който ще си скубите косите.

и аз от 15г опит с 18г разлика го подкрепям горното.

# 43
  • Мнения: 340
Само да питам тези, на които им е много смешно твърдението, че мъж по-голям с 20 години вероятно ще умре преди жена си-- очаквате ли да умрете преди родителите си?  А децата ви да умрат преди вас?  Айде без глупости, моля ви се...

Последна редакция: пн, 21 яну 2008, 01:01 от Сиси Боата

# 44
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
ей, хора... трудна тема е това.
И замислете се и за вашите деца, не само за себе си. Пак казвам - пихме (пием я все още) таз бира... ми не е добра  Tired
Детето/децата си го отнасят най-вече... Лошото е, че "промените" (че не ми се ще да употребя другата дума), идват в тяхната тийн възраст. Абе моля ви се... не ми се говори повече...
Всеки сам си кове съдбата. Но и тази на наследниците си.

Общи условия

Активация на акаунт