Красива удължена коса- КОНКУРСЪТ....

  • 17 412
  • 334
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 4 435
Ей, що не сФиркате, че тук е интересно, бре! Crossing Arms

КАРЧ, искам и аз такъв подпис! Whistling Плииииийййййййз Praynig Praynig Praynig Heart Eyes

Ъ,интересно. Tired Мани ги тия. Mr. Green
Яла си в темата,мани тоя смотан конкурс.

 Joy Joy Joy Joy Joy Шегувам се,дано няма някой обиден.Ама и аз искам да се видя с други коси.Кой ще ме направиииии?моляяяяяяяяяяяяяяяяяяя    bouquet   bouquet   bouquet

Иначе за изкуствените и естесвените много говорихме в темата.Не претендирам че знам нещо.Първо Карч кажи дали искаш редове или кичури и от там нататък ще го мъдрим. Wink

# 316
  • Мнения: 487
Ей, що не сФиркате, че тук е интересно, бре! Crossing Arms

КАРЧ, искам и аз такъв подпис! Whistling Плииииийййййййз Praynig Praynig Praynig Heart Eyes

И аз искам,как се прави такъв подпис?Е, вие ме утепахте,аз помислих че са си истински снимки!Искам!Искам и аз да бъзна некой! Praynig

# 317
  • Мнения: 1 282
Честито и от мен на победителките! Всички сте чудесни!  bouquet

P.S. Иля, и аз искам да знам за породата на кученцето.  Hug

# 318
  • Мнения: 7 723
....
Яла си в темата,мани тоя смотан конкурс.
....
Идем ей ся.... Whistling

# 319
Честито на победителката и Благодаря на всички които гласуваха за мен и всички останали 
Ето ме и мен # 4  http://www.snimka.bg/album.php?album_id=208278&photo=1  smile3506

# 320
  • София
  • Мнения: 7 828

Кученцето е порода померан и аз съм влюбена в него, но за съжаление не е мое.  Crossing Arms  Tired

# 321
номер 6 косатаи ти е старахотна Peace

# 322
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144

Кученцето е порода померан и аз съм влюбена в него, но за съжаление не е мое.  Crossing Arms  Tired

Наистина е страхотно бижу , не знаех , че съществува подобна порода

# 323
  • София
  • Мнения: 7 828

Кученцето е порода померан и аз съм влюбена в него, но за съжаление не е мое.  Crossing Arms  Tired

Наистина е страхотно бижу , не знаех , че съществува подобна порода

И цената му е бижу.  ooooh!

# 324
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144

Кученцето е порода померан и аз съм влюбена в него, но за съжаление не е мое.  Crossing Arms  Tired

Наистина е страхотно бижу , не знаех , че съществува подобна порода

И цената му е бижу.  ooooh!

колко ако не е тайна /извинете за спама  Wink/

# 325
  • Мнения: 2 229
Ето и от мен снимчици на косата!  Давам ви албума има няколко там такива само имам в момента Embarassed  http://www.snimka.bg/album.php?album_id=198694&view=1&photo=1 Ако някой ме познае,да си трае! Mr. Green Искам само да кажа на КАРАЧЕВА  че ме уби с тези снимки в подписа,жестоки са,супер е!  bouquet

Иска парола. Sad

# 326
  • София
  • Мнения: 7 828

Кученцето е порода померан и аз съм влюбена в него, но за съжаление не е мое.  Crossing Arms  Tired

Наистина е страхотно бижу , не знаех , че съществува подобна порода

И цената му е бижу.  ooooh!

колко ако не е тайна /извинете за спама  Wink/

3500лв.  Shocked

А иначе е поръчано от Москва.

# 327
# 328
  • Мнения: 1 802
Kasidy ти си си редактирала мнението, но на мен тази коса ми изглежда гадна и оръфана...  Rolling Eyes

# 329

Общи условия

Активация на акаунт