Обичате ли парфюмите? - Тема трета

  • 71 881
  • 1 401
  •   1
Отговори
# 60
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222


първото е Трут Лъш.За него писах по-горе,даже и снимка съм пуснала.Той е трудно откриваем,дори и в чужбина,а не пък в Бг.Писах че имам мостричка от него.Той и на мен ми е нетраен.За трайност,не може да има сравнеие между двата. Трут го бие по всички параграфи.Но на мен ми допада аромата и ако го открия ще се снабдя с него.ще пръскам по начестичко,докато ми мине мерака. Grinning


запали ме  Laughing
6те проверя дали се намира тук..... Laughing

# 61
  • Хасково
  • Мнения: 222
Вместо запис, едно питане - дайте идея за парфюм с аромат на малини или поне да има нещо малинско в него  Simple Smile
HOT COUTURE на Givenchy мирише на малини и е страхотен парфюм.

# 62
  • Мнения: 178
Аз пьк си тьрся шипрово зелен аромат.Дайте идея ? Преди няколко години бяха пуснали едно зелено BU.Ако някой се сети за подобен аромат,нека пише.

# 63
  • Мнения: X
.Сега си чакам Розата на Стела Макартни и Алиен и нямам търпение вече.

Ох Алиена на Тиери Мюглер и на мен много ми харесва,но е много познат аромат.И не му пада цената и това си е.А пробвала ли си някои от лимитките на Ейнджъл?Ако имаш възможност,пробвай това,хем има нещо общо с Алиена като аромат,хем е  непознат.На мен ми допадна най-много,от другите лимитки,които подуших. Heart Eyes
  Angel Innocent Illusion


# 64
  • Мнения: X

запали ме  Laughing
6те проверя дали се намира тук..... Laughing

 HugЩе чакаме отзиви значи!

# 65
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222

запали ме  Laughing
6те проверя дали се намира тук..... Laughing

 HugЩе чакаме отзиви значи!
Стига да го открия...

# 66
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Аз пьк си тьрся шипрово зелен аромат.Дайте идея ? Преди няколко години бяха пуснали едно зелено BU.Ако някой се сети за подобен аромат,нека пише.

Два от моите любими свежи шипъра:

Кристал на Шанел
Диорела на Диор

# 67
  • Мнения: 4 202
Днес си направих малка разходка до Бюти зоун и случайно попаднах на Burberry - Brit Gold, много ми допадна.
Малко напомня мъжки парфюм. Не е от типа романтични аромати.



Пробвах и The ONE na D&G, в първия момент все едно си наврях носа в шише с етър (етар или етер  Crazy, онази стара безалкохолна напитка). Въпреки, че след първоначалния стрес парфюмът се развива не чак толкова лошо, едва ли бих си го купила.

# 68
  • Мнения: 389
Аз пьк си тьрся шипрово зелен аромат.Дайте идея ? Преди няколко години бяха пуснали едно зелено BU.Ако някой се сети за подобен аромат,нека пише.

Бях чела за Aromatics Elixir на Clinique, че е доста "зелен" и "горчив", може би си струва да видиш и него. Шипър е.
    

# 69
  • Мнения: 338
Чета темите за парфюми във форума от доста време и ми е много интересно да разбера по колко парфюма имате в колекциите си? newsm78 Възхищавам се на познанията на много от момичетата тук Simple Smile

# 70
  • Мнения: 389
Една анкета би била интересна, ако авторката я направи.

Аз съм от леката категория, имам 10 парфюма  Crazy три от които на Avon и един на свършване.

Личен любимец - една лимитка Absolutely Givenchy на Givenchy, носи ми приятни летни асоциации и много си я къткам  Blush

# 71
  • Мнения: 8 463
Среднолека категория - 23, последните 3 Ейвънски. Rolling Eyes
Една такава тема ми дава да се засрамя лекоооо и да се спра  засега. Embarassed

# 72
  • София
  • Мнения: 1 481
36   Embarassed , от които два ейвънски и един орифлеймски.

# 73
  • Мнения: 2 768
Котка, бях обещала да тествам Delicious Night в миналата тема, но в Германия още не беше излязъл. След месец пак съм там, надявам се вече, че ще го има на пазара.

А за себе си много харесах Elixir Des Merveilles на Ермес и розовият Narciso Rodriguez (но за летен, определено).
Не съм купувала нищо обаче, хич не беше изгодно. Еликсира 30мл в Галерия Кауфхоф излиза колкото 100мл в Я  Mr. Green
ДФ беше по-евтино, но малко.

Тествах и Кели Калеш, обаче... абе бях настроена за нещо странно, но чак толкова не очаквах. Цитруса се преплита с нещо тревно... как да го опиша, малко като кофти, развален парфюм ми докара.

Gucci BY GUCCI също ми допадна, но ще го тествам още.

А, и още. Диамантите на Армани никак не ме грабнаха. Напомнят на Хот Котюр-а, ама слаба ракия. Живаншито е многократно по-добра версия.

Последна редакция: нд, 20 яну 2008, 22:05 от eta

# 74
  • Мнения: 8 463
Отдъхнах си.   bouquetНе съм толкова зле. Embarassed Heart Eyes Тепърва идва Монда, дръжте се! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт