Обичате ли парфюмите? - Тема трета

  • 71 922
  • 1 401
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 303
и аз много харесвам Truth na CK и е траен
някой ден пак ще си говзема,харесвах и Truth Lash,но май го няма вече

# 46
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
"компотите на Ескада" Mr. Greenнищо лично към техни почитателки

И аз си им викам компотчета, ама си ми харесват Crazy

# 47
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Точно щях и аз да скоча в защита на Truth. За мен това е един от най-трайните парфюми. Ако си го пръсна сутринта, в късния следобед хората наоколо още го усещат. Което пак е в подкрепа на твърдението, че един и същи аромат не седи (не особено подходящ израз) еднакво на всички.

# 48
Момичета, а какво е мнението Ви за-Cerruti 1881.Траен ли е.Той е ЕDT, но те нямат парфюми.

# 49
  • Мнения: 1 303
Аз лично много го харесвам,беше един от първите ми парфюми,за мен е траен-до колко си спомням

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 5 930
като ви гледам придобивките не мога да се начудя каго сварвате да ги изхарчите тези парфюми  ooooh! Аз в момента имам 5 в обръщение и просто ме убива мисълта, че в близките 1-2 години едва ли ще имам необходимост да си купя друг. /замаяната не е вариант защото никак не ми се ще да се разделям с тях, така де, харесвам си ги  Blush/

# 51
  • Мнения: X
и аз много харесвам Truth na CK и е траен
някой ден пак ще си говзема,харесвах и Truth Lash,но май го няма вече

За този става дума,нали?

Аз имам една мостричка от чужбина на него,страшно много ми харесва Heart Eyes.Аз също го търсих,но наистина го няма,даже и в Ягодката.Може би от чужбина ще се намери.Трябва да попитам. newsm78

Цитат
Което пак е в подкрепа на твърдението, че един и същи аромат не седи (не особено подходящ израз) еднакво на всички.

 Специално за Трут,който е имал лични впечатления от него(да го е имал и носил),всеки е бил впечатлен от трайноста му.Даже и по други форуми(не само български) не съм срещала отзив за този парфюм,че на някой е нетраен.Напротив,всяко негово описание започва със "страшно траен парфюм"
Това е първото мнение,което прочитам за него,че бил нетраен.Заради което си вадя извода,че форумката е попаднала или на менте или няма лични впечатления от него.Това е моето мнение,никой не може да ме убеди в противното. Stop

# 52
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Намерих това


http://www.fragrancenet.com/f/net/wf_items.html?cat=02343&cu … er=W&gs_gen=w
http://www.fragrancenet.com/f/net/wf_items.html?cat=02342&cu … er=W&gs_gen=w
 пи6е 4е  първият трае  от 1 до 4 4аса
а вторият  от 6 до 10
 може би  е пробвала по нетрайния newsm78

# 53
Само чета и събирам информация за парфюмите  Wink

# 54
  • Мнения: X


Да ви споделя последният за сега копнеж.Не помня дали е коментиран.
Много,много ми харесва.Мляко с ванилия-така го чувствам този аромат на Джил Сандар.Мек,топъл,уютен със страхотен шлейф.Накрая се долавят леко и виолетки.Интензивен и променящ се аромат. Heart Eyes
Единствения минус за мен е,че е скъп в Ягодка.Ще се моля, да го хване валентинското намаление(ако изобщо пуснат такова) Mr. Green

# 55
  • Мнения: 1 303
какво е шлейф Laughing

# 56
  • Мнения: X
Намерих това


http://www.fragrancenet.com/f/net/wf_items.html?cat=02343&cu … er=W&gs_gen=w
http://www.fragrancenet.com/f/net/wf_items.html?cat=02342&cu … er=W&gs_gen=w
 пи6е 4е  първият трае  от 1 до 4 4аса
а вторият  от 6 до 10
 може би  е пробвала по нетрайния newsm78

sl,първото е Трут Лъш.За него писах по-горе,даже и снимка съм пуснала.Той е трудно откриваем,дори и в чужбина,а не пък в Бг.Писах че имам мостричка от него.Той и на мен ми е нетраен.За трайност,не може да има сравнеие между двата. Трут го бие по всички параграфи.Но на мен ми допада аромата и ако го открия ще се снабдя с него.ще пръскам по начестичко,докато ми мине мерака. Grinning
А вторият линк който си дала си е баш Трут,за който става дума,че бил нетраен.

# 57
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Аз реших да не си купувам разфасовки, по-големи от 50 мл (предпочитам 30 мл), за да "въртя" парфюмите...

Евана, наистина е много индивидуално с парфюмите и не е задължително да са ментета. Много от вас харесват The One D&G, но на мен ми е толкова нетраен, че дори не мога да го помириша, изветрява ми след около 20-30 мин (в предната тема с Ксения го обсъждахме това).

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 6 428
Аз имах този
Беше супер траен и страхотен,както и друг мой любим на Келвин Клайн - Контрадикшън.

Но и аз вече се отказвам от 100 мл ,защото отиват с години ,даже и 50 мл ми са много .Сега си чакам Розата на Стела Макартни и Алиен и нямам търпение вече.

# 59
  • Мнения: 410
Да не си попаднала на менте?И носила ли си го или само си го пробвала?
За мен Truth CK е страхотно траен парфюм.
Тази пролет,пак ще си го взема,защото хем  е страхотно свеж,чист и прохладен аромат,хем и страхотно траен.
За парфюмите на Ескада съм съгласна,че са нетрайни,поне тези които познавам,аз даже ги наричам "компотите на Ескада" Mr. Greenнищо лично към техни почитателки

Действително впечатленията ми от СК Truth - класическия - са единствено на базата на проба в-у ръката ми, но не издържа много. Иначе е идеален за лятото.

Елица, добър избор за 1881 => мн.траен! Peace



X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт