Обичате ли парфюмите? - Тема трета

  • 71 940
  • 1 401
  •   1
Отговори
# 1 350
  • Мнения: 23
     Аз пак ще си питам за този аромат, защото никъде не мога да го открия да го помириша, а разбрах, че ми се готви такъв подарък. Помогнете, докато е време и мога да го отклоня.
 
                                FEMME DE MONT BLANC

# 1 351
  • Мнения: 88
Виждам, че има доста чувствителни носове тук. Поздравления!!! Много харесвам парфюма на Пако Рабан -Енерджи - http://www.perfumes.com/items_images/p_1059.jpg, а не мога да го намеря, доста е стар. Има ли друг парфюм, който да напомня на него?

# 1 352
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Не мисля, че има разлика между европейската и американската миризма на The One Dolce Gabbana - тествала съм го на летището в Мюнхен, и няколко пъти в Щатите (много ми се искаше) - толкова е нетраен, че не мога да му усетя миризмата. Мен по принцип нетрайност не ме плаши, но такова нещо за първи път ми се случва.

За Нарсисо Родригез не съм съгласна обаче, не помня дали ЕДТ или ЕДП (те нали уж били и различни по миризма, нещо, което май не усещам), но е доста присъствено, развива се. Дали е много трайно, не знам, както казах, не държа толкова.

Значи пак до различна кожа опираме.  Laughing

А какво мислите за следните мъжки аромати, дали отговорят на моите изисквания:
1. Carolina Herrera Aqua
2. Bvlgari Aqua Marine
3. Парфюмите на Tommy Hilfiger - и кои?
4. Парфюмите на Cartier - и кои?


Нито един от първите три категории не ми е изискан, съжалявам, свежи и приятни - да, несладникави - да, но дотам. Tommy Hilfiger в никакъв случай. Единствено на Cartier - Must (и те напоследък запредлагаха едни води....)...

# 1 353
  • Мнения: 13 512
Еуфорията значи ще ти хареса - много красиво се развива и е много траен - аз лично не мога да го сбъркам с друг  Peace
Според мен е един много експлоатиран аромат- вече банален. Мога да изброя поне няколко, с които да бъде объркан-Silver rain na La Prairie,  Paco XS,`че даже някъде четох и за Signature на Ейвън ли, на Орифлейм ли..не ги знам.. имаше и още, но не се сещам в момента.

Последна редакция: вт, 08 апр 2008, 08:22 от monda

# 1 354
  • София
  • Мнения: 966
Еуфорията значи ще ти хареса - много красиво се развива и е много траен - аз лично не мога да го сбъркам с друг  Peace
Според мен е един много експлоатиран аромат- вече банален. Мога да изброя поне няколко, с които да бъде объркан-Silver rain na La Prairie,  Paco XS,`че даже някъде четох и за Signature на Ейвън ли, на Орифлейм ли..не ги знам.. имаше и още, но не се сещам в момента.

Paco - XS и Silver rain изобщо не ме навеждат към Еуфорията мен  Thinking
за Ейвънски не знам

# 1 355
  • Мнения: 13 512
Имам ги и трите  и съм ги сравнявала доста.  Сега се сетих и за още един карамел- Pink sugar.

# 1 356
  • София
  • Мнения: 966
Имам ги и трите  и съм ги сравнявала доста.  Сега се сетих и за още един карамел- Pink sugar.

Хмм този не съм го пробвала, но другите два съм ги имала - аз не мога да кажа че са идентични, но разни хора разни носове   bouquet

# 1 357
  • Мнения: 129
Имам ги и трите  и съм ги сравнявала доста.  Сега се сетих и за още един карамел- Pink sugar.
Не знам за другите, но по-захарен от този не мога да си представя. Постоянно ми дават мостри на Pink Sugar  при покупката на други парфюми и нито веднъж не съм го пробвала на себе си. Пробутвам го на племенницата ми, но и тя не е във възторг от него. Последния път, когато се беше напръскала си мислех, че в стаята мирише на гофрети със сладко, захарен памук или нещо от сорта.

# 1 358
  • Sofia
  • Мнения: 1 801
Момичета, благодаря за мненията  bouquet
Накрая закупих два мъжки аромата вместо един: Cartier Must и  Bvlgari Aqua Simple Smile И аз си мислех, че Bvlgari-то не е изискано, но на кожата на съпруга ми се оказа друго Heart Eyes
Лошото е, че си харесах нов аромат за мен... Ungaro Apparition. Стори ми се доста скъп обаче в нашите магазини - някои има ли сведения от duty free как са цените му? Тук имаше само 90 мл за около 170 лева ooooh!
За Pink Sugar и аз съм на същото мнение - много е захарен.

Последна редакция: вт, 08 апр 2008, 10:42 от Vesana

# 1 359
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Моят любим парфюм е DAVIDOFF-Cool Water  Peace обожавам го

# 1 360
Zdraveite, iskam da vi popitam nqkoi ot vas polzval li e parfuma "CINEMA" na Yves Saint Laurant i ako ne e problem moje li da mi kaje kakvo predstavlqva - tejka ili po leka mirizma i sashto taka bihte li mi dali idei za nqkakvi po - sexy aromati, ako ste polzvali takiva?

# 1 361
  • София
  • Мнения: 3 328
     Аз пак ще си питам за този аромат, защото никъде не мога да го открия да го помириша, а разбрах, че ми се готви такъв подарък. Помогнете, докато е време и мога да го отклоня.
 
                                FEMME DE MONT BLANC
В ЦУМ - ако си от София.

# 1 362
  • Мнения: 410
В съседната тема, в която се броят парфюмите, се спомена някакъв предполагаем проблем с вноса на СК-продукти, т.е. че в БГ нямало внос на СК - аз такова нещо не съм забелязала, а вие?

Тъкмо се навих да си взема Truth, а май ще се окажа закъсняла.

Последна редакция: вт, 08 апр 2008, 15:04 от дани-77

# 1 363
  • Мнения: 23
    KARIMMA, много ти благодаря, че ме информира. От София съм, само да намеря време и ще отсткоча до Цум за лилавия МontBlanc.

# 1 364
  • Мнения: 23
           
       Колкото до Cinema на Ив Сен Лоран бих казала, че в никакъв случай не е лек. Напротив, но на мен лично много ми допада, тъй като предпочитам по-тежки парфюми.

Общи условия

Активация на акаунт