Обичате ли парфюмите? - Тема трета

  • 71 895
  • 1 401
  •   1
Отговори
# 1 365
  • Sofia
  • Мнения: 6 977
МontBlanc го има и в Драка  в Скай Сити.

# 1 366
  • Бургас
  • Мнения: 5 921

Лошото е, че си харесах нов аромат за мен... Ungaro Apparition. Стори ми се доста скъп обаче в нашите магазини - някои има ли сведения от duty free как са цените му? Тук имаше само 90 мл за около 170 лева ooooh!

newsm78 гледах го миналата есен /или зима / в он-лайн магазините и цената му си беше съвсем прилична   Thinking

права съм, но в случай че те устройва да е тестер http://megashop.bg/cshop/product_info.php?cPath=4&products_i … 5f9ce77d28c594b85

# 1 367
  • Мнения: 1 243
Аз да се отчета, че още не съм получила Еуфорията, но вчера след работа успях да се навра в две парфюмерии и какво душене паднаа  ooooh! Още ми пърхат ноздрите! Mr. Green Та Еуфорийката ми допадна, няма да я сменям. The One на D&G изветря от китката ми докато сваря да се наведа да го подуша...Онзи парфюм на Кристина Агилера, дето е облечен в чорапогащник, е в пъти по-траен и хубав.
Лошото е, че вече забравих какво пръсках по себе си, а имаше една миризма, която направо ме опияни, нямам идея обаче кой е парфюма  ooooh! Единствено знам, че се влюбих в Pure Poison и за есента ще си станем другарчета обезателно  Mr. Green

# 1 368
  • Мнения: 13 512
В съседната тема, в която се броят парфюмите
В коя тема се броят парфюмите?

# 1 369
  • Мнения: 338
В съседната тема, в която се броят парфюмите
В коя тема се броят парфюмите?
В тази:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=281685.0
но виждам, че вече си я намерила Wink

# 1 370
  • София
  • Мнения: 3 880
да похваля един аромат за любителите на по-тежките и сладки парфюми, поръчан на сляпо от Ягодката, който много, много ми допадна!!!

# 1 371
  • Мнения: 13 512
да похваля един аромат за любителите на по-тежките и сладки парфюми, поръчан на сляпо от Ягодката, който много, много ми допадна!!!


Аз не бих го определила като сладък, обаче. Аз  също го харесвам.

# 1 372
  • Мнения: 338
да похваля един аромат за любителите на по-тежките и сладки парфюми, поръчан на сляпо от Ягодката, който много, много ми допадна!!!


Аз не бих го определила като сладък, обаче. Аз  също го харесвам.
Можеш ли да го опишеш  Simple Smile? Прилича ли на някой друг или? Аз също от доста време се каня да го поръчам на сляпо и мисля , че някъде по темите беше обсъждан, но не се сещам точно newsm78.

Последна редакция: ср, 09 апр 2008, 11:51 от Pelagia

# 1 373
  • Мнения: 410
Аз да се отчета, че още не съм получила Еуфорията, но вчера след работа успях да се навра в две парфюмерии и какво душене паднаа  ooooh! Още ми пърхат ноздрите! Mr. Green Та Еуфорийката ми допадна, няма да я сменям. The One на D&G изветря от китката ми докато сваря да се наведа да го подуша...Онзи парфюм на Кристина Агилера, дето е облечен в чорапогащник, е в пъти по-траен и хубав.
Лошото е, че вече забравих какво пръсках по себе си, а имаше една миризма, която направо ме опияни, нямам идея обаче кой е парфюма  ooooh! Единствено знам, че се влюбих в Pure Poison и за есента ще си станем другарчета обезателно  Mr. Green
Радвам се, че си одобрила СК! Аз също, но я допускам само за есен/зима.
С теб май много си приличаме по вкус - и за по-меките фаворити, и за по-тежките аромати.  Peace

# 1 374
  • Мнения: 239
nqkoi ot vas polzval li e parfuma "CINEMA" na Yves Saint Laurant i moje li da mi kaje kakvo predstavlqva - tejka ili po leka mirizma?

desislava_meshkova, не съм го ползвала, но съм го мирисала, а и една позната го ползваше. Не е по моя вкус, доста ми е тежък и прекалено натрапчив и агресивен, но пък моята позната беше луда по него, така че в тия неща е въпрос само и единствено на вкус.

The One на D&G изветря от китката ми докато сваря да се наведа да го подуша...Онзи парфюм на Кристина Агилера, дето е облечен в чорапогащник, е в пъти по-траен и хубав.
Единствено знам, че се влюбих в Pure Poison и за есента ще си станем другарчета обезателно  Mr. Green

Bellucci, я ми опиши парфюма на Кристина Агилера, че все се каня да го подуша, но все забравям. А как така The One на D&G е нетраен? Един път си го бях пръснала и беше доста един такъв силен и ярък  Rolling Eyes А що се отнася до Pure Poison, аз мразя да ползвам една и съща миризма дълго време, но този ми свърши и смятам пак да си го взема, просто е невероятен  Heart Eyes Ще ти дам една идея, помириши го, но във варианта му с помпичката Pure Poison Elixir - има разлики в мириса, малко са попроменили това онова в нотките на парфюма. Направо е опияняващ този вариант. Ето го:

# 1 375
  • Мнения: 3 641
Вчера останах втерщена направо ooooh!В районното на половинката привикали някакви роми за разпознаване и единия от тях казал ,че изкупували празни шишенца от оригинални парфюми. 100 мл-10 лв. 50 мл -6 лв.
Давали ги на други за пъленене и така излизат чисто нови "маркови парюми" на атрактивно по-ниски цени. ooooh!
Е, кажете ми как човек да си купува от България  Rolling Eyes

# 1 376
  • Мнения: 1 243
Дани - 77  Hug  bouquet

Hélianthe, в началото парфюма на Кристина ми се стори леко остър, аз не си падам по такива, но за секунди омекна и доби сладост, усетих жасмина и ванилията веднага, но не съм експерт. Затова ще ти пусна описание, ако още не си чела. Пробвай го някой път, но не е нещо безумно впечатляващо. Иначе за Pure Poison, точно еликсира тествах, щото си падам по еликсири  Mr. Green Съвсем по друг начин ухаят...Точно мой тип аромат си е, напомни ми лекичко за Хипноуза и Кода на Армани. Не видях да е нито толкова тежък, нито толкова задушлив, колкото го описват, за разлика от Midnight Poison, който е далеч 'по - рязък'. Имаше още нещо, което ме впечатли, ама пусто не мога да се сетя Sad Прада ли беше?  Rolling Eyes Ама така е като искам да изпробвам 10 парфюма и да остана с впечатление от всичките! ooooh!

Ето о Агилера-та
Ароматът е вдъхновен от личните спомени на певицата и отразява нейната жизненост и енергичност. “За мен жасминът винаги е бил символ на блясъка на филмовите звезди от миналото”, споделя Агилера. Връхните нотки включват екзотични плодове, грозде, мандарина, черна боровинка. Сърцевината съдържа женствен флорален акцент – букет от божур и жасмин, съчетани със зряла слива, а основата е секси и съблазнителна - кехлибар, ванилия и чевствени нотки от мускус. Бутилката също е вдъхновена от предпочитанията на Кристина към винтидж стила и неговия блясък. Тя е в ретро вариант и напомня елемент от дамския будоар.

# 1 377
Моля, препоръчайте ми някой хубав аромат за лятото и ако може и снимка към препоръката  Simple Smile Благодаря! Flowers Rose

# 1 378
  • София
  • Мнения: 2 840
В "Красива мама" ще намериш много по въпроса, придружено със снимков и всякакъв друг материал. Wink

# 1 379

Общи условия

Активация на акаунт