ъглов диван?

  • 5 080
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 575
Мисля, че целта е да е практично освен дизайнерско...
Именно, ако говорим за практичност и функционалност - не виждам нищо практично в малък диван, на който няма къде да ти седнат гостите, или пък всички членове на семейството.
За практичност - големият е по-практичен.
Но иначе и аз не бих сложила, ако това беше моята дневна.

# 16
  • Мнения: 18 542
Именно, ако говорим за практичност и функционалност - не виждам нищо практично в малък диван, на който няма къде да ти седнат гостите, или пък всички членове на семейството.
За практичност - големият е по-практичен.
Но иначе и аз не бих сложила, ако това беше моята дневна.
Да, но ако от вратата сядаш директно на дивана, също не е особено практично.
Трябва да се търси оптималния вариант между размера на дивана и помещението.  Peace

# 17
  • Мнения: 8 999
Нашият диван е ъглов, но по-мъничък /обходих цяла София, за да намеря нещо по-спретнато, което да не запуши целия ми хол, който е с размери 6.5Х3.8/. Диванът е  с размери 2Х1.90, а седалището, заедно с облегалката е  80 см. И пак ми се вижда едър за това помещение /добре, че холът е отворен към бокса и трапезарията, та от там идва малко визуален простор, а и няма много шкафове/. Идеята с вестниците е много добра - застели, за да видиш дали ще ти остане място, за да се движиш в хола си.

# 18
  • Мнения: 734
Здравейте. Струва ли ви се добре и как би изглеждал диван с размер 2.90/2 м в стая с размери 4.80/3,50.

На мен ми се струва големичък за стаята, но все пак ти си преценяваш, може да ви харесва така...Ние се спряхме на по-малък вариант - нещо от калибъра като на baibibi и сме много доволни Simple Smile

# 19
Жалко не става. Пробвах и с вестници и със столове.Ще обикалям за по спретнат  вариант хем и да е удобен. Благодаря ви за съветите. Като го избера ще ви покажа как стои в моя хол Simple Smile

# 20
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Добро решение, ще чакаме. Hug

Общи условия

Активация на акаунт