Каши "Слънчо"

  • 13 369
  • 47
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 362
Ядеше ги Калина.Не са лоши.Имаше една бисквитена-нея най си я обичаше.

# 46
  • Мнения: 629
Аз захраних с оризовата на Милупа и след това минахме на грис от царевица и ориз (пак на Милупа). Купувам само безмлечни каши защото те могат да се разтворят с кърма, с приеманото от детето АМ или само с вода плюс малко плод (без да се чудя аджеба какво точно е млякото вътре в тях  newsm78). Всички каши до момента (оризова, грис, елда, 5 зърна  и 7 зърна) са ни били на Милупа, Хипп и Блевит плюс. А за вкус добавям някакъв суров плод или малко плодово пюре. Така хем въртим състава на зърнените храни, хем сменяме и самия вкус на кашата.
Слънчо не съм ползвала защото така и не видях безмлечна (разбрах, че имали 2 вида тук, не съм ги виждала). Като добавим съдържанието на захар, и някои други "екстри", които съм виждала (като ароматизатор например) и съвсем се отказах. По същата причина не купувам и плодовите каши дори на вносните марки. Просто не смятам, че детето ми има нужда от неща като малтодекстрин  #Crazy, аромат ванилия, захар, какао   и каквито там още неща бухат. Но това разбира се си е моята преценка за нещата. Като цяло въведох кашите на 6 навършени месеца, а след 8-мия давах вече и с глутен.

# 47
  • Мнения: 257
всичките ги яде с огромен апетит. Каката също Laughing

Общи условия

Активация на акаунт