Рицарки на Бялото кантарче - кой каза, че... 21.01.2008 - 27.01.2008

  • 19 571
  • 674
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 873
Еви,не знам за турбото,ама ти благодаря за капките.  bouquetНаправо са чудо.И пръстите ми изцериха и иначе действат страхотно.Благодаря,че сподели. Heart Eyes

# 61
  • Мнения: 2 331
На мен турбото ми отваря разни букви и квадрати. #Crazy Явно програма нямам?! newsm78 А и нищо не разбирам... Embarassed
Аз не съм издънила храната, ама не ми се пише. Rolling Eyes Децата пак с техните алергии ме побъркват... ooooh! Сума усложнения... ooooh!

# 62
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 379
АнтиДуп беше  моя идея. Кой как иска да си я разбира АнтиДупЕ или АнтиДупКа . . . тука всички с това се борим. Преди време бях изпозаровила сите дупки, ама на! От времето ли, от що ли - пак ги има! Мине не мине време и хоп - някоя рицарка зачезне. И що? Пада в дупка. Или се чуди де да си сложи вече Д-то, дето все не влиза в желания размер . . . . без да си каже.
И понеже при кампании има повече сериозност за всичко, аз я предложих.
Като първи АнтиДуп Валяк на Ордена.
Всичко е в главата. Нека ни води тя, а не дупето!
Време е да си го припомним и вземем в ръце!
Нека не допускаме повече дупки в живота си!

Успешна седмица! И . . . ДЕНЯТ Е ПРЕКРАСЕН, НАЛИ?

# 63
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 420
Днес получих този мейл

Честит МДМДИУУЖ!

Днес е Международният Ден на Много Добре Изглеждащата и Ужасно Умната Жена, така че моля да изпратите този мейл на някоя дама, която съответства на описанието! Моля, не ми го изпращайте обратно, тъй като аз вече го получих от една Много Добре Изглеждаща, Ужасно Умна Жена! И запомнете следното мото: „Животът НЕ ТРЯБВА да бъде пътуване към гроба с намерението да пристигнеш безопасно в привлекателна и добре запазена обвивка, а лашкане насам-натам с шоколад в едната ръка и бутилка вино в другата, с изтощено и разпадащо се от употреба тяло и песен на уста „Ухааа, 'баси кефа! "


И понеже нямам на всички Рицарки мейл- ите , затова го пускам тук . Приемете , че съм ви го пратила.
Желая ви прекрасен ден

# 64
  • Мнения: 5 873
Роси,благодаря ти от сърце.Чувствам се поласкана. Heart Eyes

# 65
  • Мнения: 13 805
Днес получих този мейл

Честит МДМДИУУЖ!... "


 newsm78 Ми тъй, де, що ми е да съм в привлекателна и добра форма, като пристигна там, дето всички пристигат  Joy Joy Joy
Я дай шоколада и бутилката Mr. Green

Диче, почна ли работата?

# 66
  • Шотландия
  • Мнения: 2 859
Ванчей, честита годишнина - да се гледате с мъжО двамката и да се обичате още 100-тина години поне.  bouquet
На Бебче честит рожденник - да ти е жив и здрав дълги години и все на ръце да те носи!   bouquet

Къде е кафенцето?


Кат няма... няма... ooooh! отивам да подремна.

# 67
  • Мнения: 5 873
Миле,благодаря ти. Hug

# 68
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Запис  Whistling

# 69
  • Мнения: 13 805
Какво запис, я тук на приказки и на отчет Crossing Arms Няма да те гоним из другите теми Laughing

Мариета веднага да качва снимки от съботното празнуване Crossing Arms Маса, аранжировка, чинийки, подноси..... Mr. Green

# 70
  • Мнения: 2 040
Здравейте,
Пиле, наистина е безумно тва с мекиците на вечеря. Ма аз си трая, нали съм примерна снаха  Flutter
Опитвала съм се да  ограмотя малко населението, ама е трудно. Мисията невъзможна.
Гледат ме умно, ама усещам как наум с усмивка тънка мислят "я, какви ги дрънка"  Joy Joy Joy

Тед, ти много леко искаш минеш  с пържолата  hahaha
Отдалече се вижда откъде си копнала текстурата за кръпката.
С други думи - искаш да ме прекараш с 2 пъти по-малко месо - едно парче, ама дублирано  Joy
Би трябвало сега със същото инструментче с което си направила кръпката /или с печатчето/
да си поиграеш на по-малки участъци, за да замаскираш повторението на текстурата.  Peace
А дъл ша може да сложиш и малко салатка марулена  Whistling Много постно туй мисо така.
Да не земеш сега да се вържеш  hahaha hahaha hahaha - щото ако го направиш ще те обявя за най-свободна и безкахърна рицарка
и ще те пратя на фитнес, вместо да мажеш по пържолите с мишката Hug Heart Eyes

Днес съм режимна.
По-късно ще напиша и отчета  Party

# 71
  • Мнения: 4 116
Ванче, честита годишнина! Още дълги години да се обичате!   newsm51
Много съм разсеяна днеска, извинявай, че така със закъснение, ама  хем ми е зле, хем уча и не знам на кой свят съм  Rolling Eyes
Момичета, да не забравите утре да ми палцестискате!  Heart Eyes
Хъфчееееее  Sneaky не ми намирай ти кусури на пържолата, ами кажи от какво месо е - телешко, свинсто, конско.... да те видя сега аз  Joy

# 72
  • Мнения: 2 040
Теди, аз съм по външната визия  Naughty
По произхода други да се изкажат  Mr. Green
Тука вече сме на лъзгава почва. Може да го докарва на вид на свинско, ама от зависи къде е сервирано може и конско да е  Thinking

# 73
  • Мнения: 5 873
Теди,благодаря ти. Heart Eyes
Оздравявайте-и ти и Даниелка. Hug

# 74
  • Мнения: 2 040
Ванче - годишнина от годеж ли празнуваш ?

Пожелавам ти през следващите още толкова години да сте като прясно влюбени  Heart Eyes  Hug

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт