Преносване- само ли тръгна бебчето или го предизвикаха?

  • 3 520
  • 69
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 029
Успех, Аничка!  Hug

# 61
  • Мнения: 984
Леко раждане и здраво бебче скоро  Hug
Аз да споделя и моя опит - преносих малчо 7 дни. Приеха ме в болница за предизвикване. Сутринта на първия ден ми направиха всички необходими изследвания и ми казаха, че другия ден ще ми сложат системи и ще раждам. Е да, но малчо тръгна сам и всичко мина нормално  Peace

# 62
  • Мнения: 514
Само си тръгна 10 дни преди термина като ми изтекоха водите

# 63
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Преносих 7 дена.Предизвикаха ми раждането.

# 64
Преносих 9 дена и въпреки че лекарката ми беше много добра не предизвика раждане,за което после съжаляваше,защото водите ми бяха много мръсни и детето беше с усукана пъпна връв.За моя и нейна радост всичко мина добре,родих за 5 часа и тя успя да отиде на ексурзията,която си беше запланувала за вечерта!

# 65
  • Мнения: 2 739
И аз преносих 5дни,не са ми предизвиквали раждане,така реши бебчо,
Сигурно днес ще е големия ден ,за теб.
Чакаме да сепохвалиш : Grinning

# 66
  • Мнения: 903
Преносих с шест дни, а на шестия ден вечерта Иванна сама си излезе. Simple Smile
Не се притеснявай всичко ще е наред... Пожелавам ти успех и леко раждане Simple Smile

# 67
  • София
  • Мнения: 333
Преносих 10 дни.Сложиха ми хапче за разкритие(имах контракции) и 12 часа по-късно родих

# 68
  • София
  • Мнения: 512
Преносих 9 дни, предизвикахме раждането с хапче и добре, че го извадихме, че вече водите ми бяха малко и мръсни и бебчо стоя на пречиствателна система 1 ден, но само с това се разминахме, слава богу  Praynig
 Hug

# 69
  • Мнения: 145
Станах мама на 25.01, т.е. преносих 8 дни, приеха ме в болницата на 24, сложиха ми хапче и още вечерта, но без резултат, в 6:00 на 25 ми включиха система и в 18:30 малкия Даниел изплака! Беше дълго и с много шев и кройка, но се забравя!

Общи условия

Активация на акаунт