4 месеца остава, МАЙското човече да се гушка с мама! (14 тема)

  • 14 946
  • 281
  •   1
Отговори
# 225
# 226
  • Мнения: 48
kris_80 само с поръчка ли става или има адрес на магазина, където може да се види???

Добър ден да ви кажа мами   bouquet
Доста равота имам от сутринта и не успях до сега да се включа, но ви изчетох... smile3529, като се има в предвид колко бързо пишете.
Приятна събота и неделя ви пожелавам на всички.
Аз мисля, че ще се опитам да дойда на срещичката в неделя. Но входа откъм "Опълченска" ли ще се събираме???????

# 227
  • Варна
  • Мнения: 4 969
При вет и от мен.Аз преди малко се събудих и седнах да ви чета с чашка кафе
За количките още не съм се ориентирала на никъде, но смятам да е с големи гуми и с цяла дръжка- комбинирана.Зимни  кошчета и т.н. не смятам да копувам.С малкия ползвах Хаук с големи гуми и вярно, че си беше тежичка но пък тези с малките гуми дето раздрусват постоянно бебетата не ги долюбвам хич.
Аз в понеделник съм на ЖК и ще видим накъде сме, и изследвания ще ми пускат Simple Smile
Лек ден на всички

# 228
  • Мнения: 559
Момичета едно въпросче. Казаха ми, че тези комбинирани легълца, които стават после юнушески не били хубави, защото много се чупели като порастне и натежи детето. А шкафчетата за повиване не ставали, защото били много малки и било абсурдно да ти е удобно да повиваш там бебето! Някой с опит може ли да сподели дали наистина е така?

# 229
  • Мнения: 258
Ние сега си купихме такова легло и го използваме направо като за юношеско и въобще не ми изглежда толкова крехко ... не знам, засега изглежда добре, ако се окаже паянтово, ще споделя  Peace

Що се отнася до шкафчетата за повиване - истина е - страшно са къси и повече от седмица едва ли могат да се ползват, като се има предвид как растат децата. Аз лично си купих дъска за повиване и я сложих върху решетките на леглото и така ми беше удобно и на височина, а и си беше стабилна. Въобще мисля, че шкафовете, уж "за повиване", служат за всичко друго, но не и за повиване.

# 230
  • Мнения: 559
Ние сега си купихме такова легло и го използваме направо като за юношеско и въобще не ми изглежда толкова крехко ... не знам, засега изглежда добре, ако се окаже паянтово, ще споделя  Peace

Що се отнася до шкафчетата за повиване - истина е - страшно са къси и повече от седмица едва ли могат да се ползват, като се има предвид как растат децата. Аз лично си купих дъска за повиване и я сложих върху решетките на леглото и така ми беше удобно и на височина, а и си беше стабилна. Въобще мисля, че шкафовете, уж "за повиване", служат за всичко друго, но не и за повиване.

Хммм, така се бях навила за такова, а сега се разочаровам. Може би ще вземем обикновена кошарка и отделно скрин  newsm78

# 231
  • София
  • Мнения: 376
Ние сега си купихме такова легло и го използваме направо като за юношеско и въобще не ми изглежда толкова крехко ... не знам, засега изглежда добре, ако се окаже паянтово, ще споделя  Peace

Що се отнася до шкафчетата за повиване - истина е - страшно са къси и повече от седмица едва ли могат да се ползват, като се има предвид как растат децата. Аз лично си купих дъска за повиване и я сложих върху решетките на леглото и така ми беше удобно и на височина, а и си беше стабилна. Въобще мисля, че шкафовете, уж "за повиване", служат за всичко друго, но не и за повиване.

Хммм, така се бях навила за такова, а сега се разочаровам. Може би ще вземем обикновена кошарка и отделно скрин  newsm78

Хммм, направо не ми се вярва, и ние искахме такова със шкафче за повиване Rolling Eyes, жако че не са ги направили функционални, ама като се замислиш, то като е широко леглото 70 см наистина бебо си ги израства тия 20 см за отрицателно време, може наистина подвижните дето се слагат на леглата ще са по използваеми, ама незнам дали се закрепват стабилно за креватчето newsm78

# 232
  • Мнения: 147
Лаленце, честито за дечицата. Чудесно и с момченце и с момиченце. Представям си радостта и вълнението в дома ти. Да ти се появят здрави, силни и поне мааалко кротки Laughing.

И моите прасци изтръпват сутрин като се опитам да се протегна, понякога и нощем, но веднага обръщам съответния крак в другата посока и чакам да помине, не смея вече да се протягам.

Аз за количката - пак малко като латерна, ама Маг Ингланд за мен са перфектното решение. Големи, удобни гуми, стават за новородено - пада облегалката до хорисонтално положение, кош за покупки, зимно покривало, става и за лятна, удобна голяма дръжка, която се обръща има различни разцветки и по-шаренки и по-семпли и изчистени. И много добра цена - 220 някъде, а се води комбинирана. В щъркела в София ги разглеждах. Кумата ми е с такава - две дечица да са й живи и здрави минаха през количката и е здрава. Сега идва моят ред Laughing. Ако не ми предлагаше щях да си купя точно същата. Бях се спряла на нея, преди да разбера, че кумата ми има такава. Само дето не се сещам, каква беше на цвят, ама айде - ще го преглътна.

Подложките за повиване, които се продават отделно, може да се закрепят с подръчни средства за единия край на леглото (не над главата на детенцето, а от към краката му) и да си стоят закрепени така върху легълцето и така да се ползва. Само да се постави отгоре не би било сигурно в никакъв случай.

Последна редакция: пт, 25 яну 2008, 17:13 от DiyanaChar

# 233
  • Мнения: 258
Подложките за повиване, които се продават отделно, може да се закрепят с подръчни средства за единия край на леглото (не над главата на детенцето, а от към краката му) и да си стоят закрепени така върху легълцето и така да се ползва. Само да се постави отгоре не би било сигурно в никакъв случай.

 Peace точно така се прави

# 234
  • Варна
  • Мнения: 175
"Аз си харесах това:

http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/products_id/3179 "
 
Аз писах на крис-80 лично съобщение,но видях че и други се интересуват- аз вече си поръчах средния модел- те са 3 подобни модела шезлонги-люлки.За другите - поръчка при Симонови и ако дойдат- към средата на март-така ми казаха по ICQ. Най-добре по кю-то си говорете с тях за поръчка,защото всичко ново идва на нова цена Cry
 

# 235
  • Мнения: 219
Му6муро4е, вече и аз съм на това мнение за кошарките, ще си вземем обикновена на Чиполино или Бертони. Те са сгъваеми,лесно преносими, на две нива и много хора вече ми ги хвалят. Около 200 лв. излиза заедно с матраче и балдахин отгоре, гледах ги във фирмения магазин на Чиполино Peace

# 236
  • Мнения: 60
Приятни почивни дни от мен!

# 237
  • Габрово
  • Мнения: 12
Здравейте момичета!
Днес пак бях много заета на работа и не можах да се включа през деня. Сега пак засядам защото ще превеждам 1 договор.

За количка наистина и идея си нямам каква ще вземам. Но се успокоявам че има още доста време за да избера най-удачния вариант. Вашите съвети за това ще са ми от полза.
Относно легълцето и аз като sweety24 съм се спряла на кошарка на Чиполино или Бертони. Харесва ми това че са преносими и сгъваеми и ми се струват практични.

Златомирка получих и второто ти съобщение, но не мога да ти отговоря, колкото и да искам да ти помогна, защото кутията ти е пълна. Моля те да изтриеш част от съобщенията си там.

Желая приятна вечер и почивка на всички!
Аз се захващам за работа, няма как.

# 238
  • Мнения: 96
Аз сега се връщам от ЖК и всичко с бебчо е наред.
Ние имаме и дървена кошара, и люлка и преносимо легло. Дървената кошара е много удобна с отделен скрин и отделно  подложка за преобличане, има едни болтове с койте се закрепва и е много стабилна, още я ползваме. Скрина не виждам как бих могла да го ползвам за преобличане, на него стоят козметиката, памперсите, кърпички и др. аксесоари. Комбинираните легла юнушеско и кошара от мои познати знам че не са им удобни.
Люлката я ползвахме само 1-я месец, много бързо му стана малка.
Преносимата кошара сме я използвали като кошара за игра и само каогато сме пътували. На баткото не му беше удобна за спане в началото на горното ниво, защото само малко да мръднеше и той се залюляваше и се стряскаше.
Нашата количка е с 4 двойни гуми, като предните могат да са завиващи, а могат и да се застопорят. Комбинирана е и отпада вариянта за кошче за новородено. С една цяла дръжка е и много лесно се управлява и с една ръка, ако се наложи да говорите по телефона или др.
Това е моят опит и впечатления, надявам се да съм ви полезна.
Приятна вечер и уикенд.

# 239
  • Мнения: 42
Моми4ета и аз се присаединявам към темата няистина е много хубава
Какво 6те кажете за това обзавеждане на детска стая  http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=3127 и според вас по кое време е най - удачно да започна подготовката на детска стая

Общи условия

Активация на акаунт