4 месеца остава, МАЙското човече да се гушка с мама! (14 тема)

  • 14 927
  • 281
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 258
Аз съм пристрастна  Wink защото това беше обзавеждането на дъщря ми /бившото/ защото сега и купихме вече детско обзавеждане. Нашето е розово и имаме кошарата със скрина - много са качествени - ние сме се местили 4 пъти от както се е родила и всеки път сме ги разглобявали/сглобявали - не мръднаха. Ако си се спряла на тях, според мен няма да сбъркаш!  Peace

# 241
  • Мнения: 158
лале ,честито миличка,каква хубава новина само
мале като чета за количките направо за главата се хващам,бях и по магазините честно да си призная много съм объркана вече,но поне едно разбрах ,първоначално исках да взема количка с кош за новородено,но все повече се убеждавам,че това няма да има смисъл,защото ще е лятно бебе ,отделно искам с цяла дръжжка,да е лека и лесно да се сгъва и пъха в багажника,да е малка,според тези критерии ще търся,направо съм решила харесаме ли я,докарвам си колата пред магазина,напъха ли се в мини багажника ми и я взимаме Joy

# 242
  • Мнения: 37
Добро утро мамчета!
Мале виждам че много сте поспаливи днес Party
Е да нали си е почивен ден Hug

# 243
  • Мнения: 274
Относно количките, какво ще кажете за тази? Коментирана е много в форума и само добри отзиви има. Много я харесвам, най вече защото е лека и маневрена, въпреки че е с малки гуми, лесно се свива и става супер компактна

# 244
  • Мнения: 147
Му6муро4е, вече и аз съм на това мнение за кошарките, ще си вземем обикновена на Чиполино или Бертони. Те са сгъваеми,лесно преносими, на две нива и много хора вече ми ги хвалят. Около 200 лв. излиза заедно с матраче и балдахин отгоре, гледах ги във фирмения магазин на Чиполино Peace

И аз май реших на Бертони сгъваема. Исках много с колелца, ама и да се люшка. Пък едновременно и двете функции и с мъничък размер не открих. Бертони има един модел точно такъв - с едно движение прибираш колелцата и остава на люшкащата се част. Лекички, преносими, компактни, многофункционални newsm44. Ми като е мъничко у нас, иначе щях да взема голямо с шкафчета, което после да става и за юноша.

Последна редакция: сб, 26 яну 2008, 21:38 от DiyanaChar

# 245
  • Мнения: 94
Малее, не мога да повярвам, че успях да изчета всички тези няколко страници, че напоследък нямах време, а и как да се доредиш вечер до компа от порасналото дете, демек мъж. smile3515

Но наваксах, ура!Само дето след като той изкара няква настинка,обаче с висока температура и лека кашлица..почна мен да ми дращи гърлото..леко да кашлям, а ето днес и температурка си имам  Cry страх ме е за бебчо, да не го увредя нещо.. #Crazy

Смуча за гърлото Исламус, личния беше казал,че мога по-рано като ми трябваше нещо за гърло, за кашлицата почнах Стодал, нали е хомеопатично - може, и от снощи почнах Парацетамол и вит. С, позволих си днес само сутрин и вечер, страх ме е повече, все пак си е лекарство! Чайчета си правя и въобще съм решила да се преборя с ...не знам и аз кво?Ама кашлицата ме плаши, звучи ми по-дълбока, ама съвсееем леко..ама все пак от снощи почнах сиропа. Няма да е подействало още..но забелязах, че позивите да кашлям се поразредиха..което ме радва..

Нищо не ми се яде, знам, че трябва, сега хапнах 1 портокал, а след малко бисквитки с кис.млекце, бебчо обича, знам  feeding
Преди час си мерих  Ill и бях 37.8!!! Пих Парацетамолчето и витаминчето и ето вече е 37.4..надявам се да продължи да пада..но ми поолекнаха клепачите, аз по тях съдя дали ми е висока - като натежат , не е на добре работата!

А бебчо ритка днеска много..или бебка newsm44, ще ида аз на частно и вече да ми кажат аджеба кво ми е бебчето, срамота.. "може би е момче" не ме устройва  - искам със сигурност... smile3511.. пък и да видим моето колко грама е..тия по ЗК са егати меркантилните същества, честно! Много ми е неприятно как те преглеждат за протокола отгоре-отгоре, все едно си поредната бройка там някаква..това си е бременност все пак - най-великото чудо на света!  newsm63

# 246
  • Мнения: 94
Добро утро ( добър ден ), поспаланки  smile3507

Кой ще сервира кафенце?  kaffeetrmker_2
Аз имам, ама нямам сметанка за него, та се чудя дали все пак да пийна малко, че с ниското ми кръвно хич ме няма..
Мисля,че вече нямам температура, остана ми малко да покашлям, но живот и здраве до ден-два мисля,че ще се оправя.. След кафенцето ще трябва малко да newsm28  и  1dishes , че после ще идват приятелки  lalalala

Вие как сте?Във Варна много духа вятър и аз няма да мръдна от вкъщи днес, че иначе ще си докарам някоя пневмония,  no

# 247
  • София
  • Мнения: 6 176
Какво 6те кажете за това обзавеждане на детска стая  http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=3127 и според вас по кое време е най - удачно да започна подготовката на детска стая

vyci, на една от предишните страници мушмороче беше дала линк към страницата на Дибо - производителите на това обзавеждане.
Аз си имам от тях легло и шкаф за повиване. Много съм доволна от тях.
Когато ги купувахме за сина ми отидохме в магазина, имаше ги на склад и ни ги донесоха след 1-2 дни. Беше работен ден и ние избрахме кога. Така че си провери при тях какъв е срока на доставка, за да съобразиш кога да си ги вземеш, защото все пак моя опит е от преди почти 3 години.

Huliya, имам си количка и няма да купувам сега, но ако ми се налагаше нямаше да си купя такава. Три колела, при това малки, две отделни дръжки, малък кош за багаж. Това са неща, които бих избегнала.

Insatiable, оправяй се бързо. Можеш да пиеш и Осцилококцинум. Той е хомеопатичен и става за бременни. Може да се пие и профилактично.

# 248
  • Мнения: 94
Цитат
Insatiable, оправяй се бързо. Можеш да пиеш и Осцилококцинум. Той е хомеопатичен и става за бременни. Може да се пие и профилактично.

Миличка, ако той съдържа парацетамол и витамин С, както е при Фервекса, няма нужда - аз си вземам парацетамол и вит.С сутрин и вечер.. newsm78

# 249
  • София
  • Мнения: 6 176
Цитат
Insatiable, оправяй се бързо. Можеш да пиеш и Осцилококцинум. Той е хомеопатичен и става за бременни. Може да се пие и профилактично.

Миличка, ако той съдържа парацетамол и витамин С, както е при Фервекса, няма нужда - аз си вземам парацетамол и вит.С сутрин и вечер.. newsm78

Няма такива съставки. Той е хомеопатичен. Състава му е филтриран автолизат от черен дроб и сърце на патица, захароза и лактоза. Не звучи особено добре така написано, но при предишната ми бременност това ми помогна да прескоча грипа, от който мъжа ми беше болен и една седмица лежа в къщи с много всока температура и т.н.

Искаше ми се да се запозная с вас на живо, но ще прескоча днешната среща, тъй като от вчера сина ми е сополив. Не мисля, че му има нещо друго, но все пак няма да рискувам.

И пак ще се върна на количките.
Знам че нямате търпение да изберете всичко за бебето (особено тези, които чакат първо дете). Но има още почти 4 месеца до времето, когато ще ни трябват колички. Не бързайте все още да ги купувате. И при тях има сезонност на моделите. Ще видите, че след 1-2 месеца по магазините почти няма да намерите такива със зимен кош. Ще преобладават комбинираните и летните. И продавачките няма да ви убеждават колко е необходим зимен кош на лятно бебе.

# 250
  • Мнения: 1 792
ЕХОО СОФИЯНКИИ ЩЕ ИМАТЕ ЛИ СРЕЩА ЧЕ ОНЧЕТО Е В МОЛА И МАА ГАЩИ МИЛАТА.ДА ЗНАЕ

# 251
  • Мнения: 79
Привет и от мен!
Днес цял ден се търкалям в къщи!Вчера ходих на кино и гледах адски тъп филм-"чудовищно",не го гледайте!!!Бебчо така се изнерви ,че просто място не се намерих Joy
По повод количките....на мен ми е второ дете,но старата я подарих и искам нова,но смятам да я избера по-късно и да си я купя след раждането.По-рано не виждам смисъл,миналия път си я купих 2 месеца преди раждането.Предполагам ,че за мамите на които им е първо нямат търпение,разбираемо е GrinningМисля си ,че лятно бебе,но все пак ще си трябва зимен кош,все пак трябва .....незнам....
Започна много да ми тежи корема,като ставам от леглото ,така се търкалям...като мечка Laughing

# 252
  • Мнения: 121
Здравейте,

дали днес е имало среща?  Аз не успях да се запиша, защото не съм в София , но ще искам повторение на срещата и снимки от тази:)

Относно креватчетата, в Петък ходих до Пловдив и там обиколихме няколко магазина за бебешори , дори ходихме и в една борса.. там видях тези легълца, които мушмороче си беше харесала.. и  останах  разочарована..   на снимките определено изглеждат много по - добре.. и шкафът за повиване е много  малък.. затова си мисля, че хич  не е практично... но всеки си избира..Но пък си харесах  други  неща...Simple Smile  Да става вече м.Май

А това с количките... леле ще е тежко...харесвам си само някакви на извънземни цени.. сега последно съм се спряла на Cosatto, но ще  видим,защото   тук не ги продават на части.. а  на мен  ми се струва , че зимният кош е напълно излишен.

Поздрави от мен  и лека вечер

# 253
  • Мнения: 158
след като отделих почти цял ден в ровене из сайтовете за колички мога вече да кажа ,че горе долу ми се избистри,в крайна сметка се спрях на две марки и техните представители
едната е GIORDANI 3PER6 http://www.adria2001bg.com/index.php?m=320&category=126& … 8%20LX&lang=1
а др е на Peg Perego Pliko P3
http://www.vitodesimone.com/content/view/10/2
и при мен криси ми е болен от 5 дни с висока температура,но засега сме добре с бебчо,дано не го лепнем и ние и аз пия оксилококцинум

# 254
  • Мнения: 731
Здравейте, момичета!

Едва сега се прибирам, а излезнах в 1 часа. Много хубаво си изкарахме на днешната срещичка. Качих 4 снимки, две от които ми изглеждат тъмнички, но все пак ги публикувам в нашето албумче.

Лека и спокойна вечер на всички!

Общи условия

Активация на акаунт