Споделете 44

  • 21 325
  • 1 087
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 029
Рони, в св. Наум места няма, от там ни препратиха в някакъв санаториум в Кокаляне ?!

# 46
  • Мнения: 677
Какво се правеше на този ден? Имам някакви спомени, че жените гонели мъжете и когото хванат го събличат гол. Или го обличат в женски дрехи? Не помня.

Ех, че веселба, за първи път чувам. Волф за тва ли го няма?

# 47
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Всички деца ли са отвратителни днес? Иде ми не да дръпна уше, ами направо да го откъсна. Единственото, обаче, което си позволих е 2 пъти да плесна през ръката и един път по баджака на голо, докато го преобличах - и двата пъти ми беше отговорено със сърцераздирателен рев, нареждайки "Адапудаааа адапудааа"  newsm78
А на всичкото отгоре ме боли глава. Няколко дни вече. Имах си обяснение преди. Уеко се бях поядосала. Ама сега? Може и от един мъдрец да е. И като се наведа усещам нещо странно  Tired като "налягане" горе долу където е въпросния мъдрец  Thinking

# 48
  • Мнения: 281
Иии честито, та честито... Всички се изредихте да ме ритнете, докато съм паднала на земята, капнала от умора...
(Благодаря! На мама момчето!)

# 49
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 519
Айде и аз да забия пирон в ковчега на Мария ЛУ  Laughing
Честито мамче. Здрави крака и кръст.  Laughing

Мъжа ми е в отпуска от днес и вече успяхме да се скараме. Като малко дете е, майка му стара. Страх го е от инжекции, иде ми да го ошамаря.

# 50
  • Мнения: 5 370
Чувствувам се изключително зле, психически, сълзите са ми на очите без никакъв повод. Мразя да оставям АЗ  малкия сутрин при гледачката, искаше ми се да си рисуваме с фулмастери, да си се хилим, закачаме, после да излезем, да се върнем, хапнем и да се гушнем.
Нищо лошо не ми се е случвало напоследък. Нямам обяснение.

# 51
  • Мнения: 3 622
Времето днес е страхотно, все едно че идва пролетта.  Grinning
Но пък май не може всичко да е О.к. - синът ми се събуди с много силна хрем  Confused

# 52
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Какво се правеше на този ден? Имам някакви спомени, че жените гонели мъжете и когото хванат го събличат гол. Или го обличат в женски дрехи? Не помня.

Ех, че веселба, за първи път чувам. Волф за тва ли го няма?

Нещо такова беше. Жените ходели по улицата, а мъжете трябвало да се крият този ден. Ако го видят жени на улицата го подгонвали и следвало това дето съм го написала. Но не съм сигурна дали беше точно така. Май ще питам Гугъла.

# 53
  • UK
  • Мнения: 3 959
Здравейте.

Събудих се, изчипках се и чакам по някое време смс кога да ида на работа. Пак сънувах подобни сдухващи работи - нормално ли е от ден на ден да ставам все по зле?

# 54
  • Мнения: 7 114
Нормално е, Мър. 
Мю-то вече само в кю-то ли живее?

# 55
  • Мнения: 5 577
гледах супер брутален клип на Мерилин Менсън, чак не можах да го разбера, и го връщах на забавен кадър да го разтълкувам .... ама няма да ви го пускам, че ще изгонят

# 56
  • Мнения: 3 423
Мразя да оставям АЗ  малкия сутрин при гледачката, искаше ми се да си рисуваме с фулмастери, да си се хилим, закачаме, после да излезем, да се върнем, хапнем и да се гушнем.
По-силно е от теб. Другото.

МГМ. По време на чипкането
прави ли други работи с "ч"?

# 57
  • Мнения: 5 577
 Joy Лисо ма

# 58
# 59
  • Мнения: 677
Върж, дай клипа. Ше ти тълкувам.

Общи условия

Активация на акаунт