Красиви, скромнички, засмянки сме всичките Дюканки -

  • 22 962
  • 659
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 171
Лека вечер,момичета!
Благодаря на всички за ценните съвети Hug

# 331
  • Мнения: 1 987
Тъкмо реша, че съм прочела и хоп, още една страничка се отворила...
Вещи, много неприятна ситуация!  HugСтресът е голям, така че почивайте, пък може да ни кажеш по-късно как сте...
Все забравям да се похваля, че привлякох и майка ми към нашата обща кауза. Тя доста се запали, прочете книгата и отминаха първите й 5П дни, но....кантара нищо не отчита! Тя не се отчайва, но аз да питам от нейно име следното: Това, че е в климактериум има ли значение? И дали не й е много по две кофички кисело мляко на ден? Тя иска да свали 5-6 кг. Твърди, че яде само режимна храна и не гладува... Какъв съвет да й предам от вас, знаещите и можещите?! newsm78

# 332
  • Мнения: 33
Кри, мерси за вниманието и отговорите.
Времето ще покаже точно как ще ги въртя дните.Ще измисля. Whistling

забарвих да вметна в отчета и течностите.Аз се научих да я пия тая водица, в началото много ми беше неприятно, обаче вече ги докарвам плътно два литра.

Днес - 2.5л вода, 3 кафета, 2 чая

Аз сега ще ви казвам лека нощ, че се чувствам изморена.  Sad
Грийнепъл, не се отказвай, доколкото знам се получава застой, който трябва да се преодолее само и единствено с постоянство и стриктност!
Сладки и отслабващи сънища  Simple Smile

# 333
  • Мнения: 2 922
Вещи, съжалявам за това, което сте преживели и се радвам, че сте добре  Hug

# 334
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Добър вечер и от мен!
Кри,нямам думи да изкажа възхищението си от волята и постоянството ти newsm20!!!Ти си пример не само за мен,а може би за една голяма част от момичетата в този форум.Бих се радвала и аз на един такъв резултат.........Simple Smile Rolling EyesЩе се боря за това
Вещи,много съжалявам!Това е най-големият кошмар за мен.Имам неописуем страх,че може да каттастрофираме и затова като се кача в кола давам напътствия как да се кара-какво,що.......Надявам се по-бързо да се отърсите от случилото се!!
Момичета,много съм доволна от билката Майчин лист.Помага за разхлабване.Днес съм ходила 3 пъти до WC.Вари се вода,след това се отмества от котлона и тогава се слага билката.Пие се като изстине.Пробвайте ако сикате.Мже в предходни теми да сте писали за това,но  аз не съм чела всичките и затова споделям ефекта от тази чудна билка:)))
Това е засега от мен!
Мисля,че утре ще съм -
Вече няколко дни няма съществена промяна в теглото ми.Утре ще докладвам
Лека нощ Hug

Последна редакция: вт, 22 яну 2008, 22:08 от hristina_k

# 335
  • Мнения: 3 202
Дюканска среща, София, 02.02.2008г. в ДИВАКА на "Христо Белчев"16, от 16 часа-събота.

# 336
  • Мнения: 469
Бачи, значи си добре вече щом организираш среща. Ще се радвам ако е така.   bouquet
Милички, казвам ви лека нощ! Пожелавам ви сладки сънища luvbed

# 337
  • София
  • Мнения: 3 090
Дюканска среща, София, 02.02.2008г. в ДИВАКА на "Христо Белчев"16, от 16 часа-събота.
Запис  Joy там съм!!!

Хриси, почти адашке  Joy, майчиният лист (сена) при продължителна употреба изтънява червата и не е полезен. Внимавай, не прекалявай. Hug
Трябваше да си запиша всички хвалебствия по мой адрес и да си ги чета сутрин на ставане  hahaha hahaha hahaha
Благодаря ви момичета, и аз ви обичам!  love001

# 338
  • Мнения: 3 202
Може да се каже. Нека всички се смятат за поканени. Да осигурят гледачки за децата, а Фоли-гувернанти за момите Simple Smile))
Поканваме и дюканките, които четат и не се регистрират и тези дето се крият и тези, които имат намерение да започват режиме и .... всички Simple Smile)
Кри! Благодаря за потвърждението. Така отново обяви срещата. Нека и другите го направят.

Последна редакция: вт, 22 яну 2008, 22:22 от baci

# 339
  • Мнения: 819
Момичета,много съм доволна от билката Майчин лист.Помага за разхлабване.Днес съм ходила 3 пъти до WC.Вари се вода.Вари се вода.След това се отмества от котлона и тогава се слага билката.Пие се като изстине.Пробвайте ако сикате.Мже в предходни теми да сте писали за това,но  аз не съм чела всичките и затова споделям ефекта от тази чудна билка:)))

 А че изтъняват червата , и като спреш да я пиеш,червата стават още по-лениви....Това знаеш ли го?Със сената шега не бива Naughty.От опит го казвам. Peace


Момичета,и мен нещо ми е криво.Вече 20 дни режим,и само 5кг. ConfusedМай е добре,ама ми се ще поне да мина 70 килограмовата бариера.... Sad

Да дам менюто си за днес-
Закуска-1 кис.мляко+3 лъж.трици+100г.извара
Обяд-две пакетчета ролца от раци
Сл.закуска-1 кис.мляко с малко извара и степче
Вечеря-2 скумрии,направени във фолио,от сайта с рецепти
Вода-над 3 л.станаха вече


Кри,идвай на помощ...Къде греша?
Лорче Hug-честити ти два месеца.Това си е доста време.

 Малко офф.Искам да изразя специални благодарности към dorchester,която днес си направи труда,да излезе от работа,и да ми купи книгата на Дюкан.Дорче- Hug Hug  bouquet

# 340
  • София
  • Мнения: 3 090
Волна,  резултата ти е добър, не си сто кила като мене, че да сваляш бързо. Ако те притеснява още обаче, аз бих те посъветвала да хапнеш нещо дребно към 10 ч. и да не ядеш толкова много рулца. Аз в началото гледах да не са повече от 5-6 бр. Сега ям по повече  Embarassed Иначе всичко си е добре.  bouquet
Хайде, лека мека и безаварийна! Отивам да си извеждам кучето и да си полягам! До утре на кафето!

# 341
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Кри,
Понеже съм нова......интересно ми е,изкушавала ли си се някога да си направиш сладкиш,макар и с подсладител или пък кисело мляко със степче......нещо сладичко??? Rolling EyesВсе ое не съм се изкушавала,но и аз имам цел като твоята и ако я гоня,както ти..искам да знам как си постъпвала,за да не престъпвам границата на допустимото:)
Ти си Нашето Гуру и се радвам на това,че ни напътстваш и отговаряш на някои,понякога доста глупави наши въпроси!!
Volna peperudka,бях много зле и имах страхотен ззапек,затова си позволих да пия този чай!Ще имам предвид,че не е желателно да го пия често и в краен случай ще прибягвам до услугите му!Мерси и на теб и на Кри за инфото
Днес ми е 9-ти ударен ден!Остана още един и започвам 5ПЗ:)Нямам търпение да хапна зелено................. Laughing
лека нощ  bouquet

# 342
  • Пловдив
  • Мнения: 14 115
Кри, честити ти 40 килограма! Това наистина е голямо постижение. И знам, че дори и няма да се спреш при него, а ще продължиш. Пожелавам ти да постигнеш каквото си искаш и да го задържиш цял живот!



Добре дошли на новодошлите момичета!   bouquet Ще видите че при нас килцата летят лесно и весело  Hug

Момичета, ние наистина сме добре. Приси бяга из цялата къща - нещо обичайно за нея, аз влязох в банята, напълних си ваната, поплаках си - от радост че нищо ни няма и от яд, че ремонта ще ми струва 2-3 хилядарки, колкото си бях запланувала да си купя кола на мен. И въпреки че знам че е важно че сме живи и здрави, пак ми е криво ... И ... като се наплаках си прочетох книгата на Дюк и като я прочето излязох.

# 343
  • Пловдив
  • Мнения: 14 115
И се надявам да ме извините, че не нанесох корекциите, вече времето мина, ще го направя в следващата тема, обещавам   bouquet

# 344
  • Мнения: 3 202
hristina_k ! Опитай се да дойдеш на втори. На живо ще приказваме. Най-вече с Кри  Wink
Подсладителя е за ползване. Но изкушенията, при твоята цел е добре да останат за гала вечерите. Hug
Вещи, за такова премеждие, остава и да се извиняваш.......... Hug

Общи условия

Активация на акаунт