ЦЕЛУЛИТ

  • 5 456
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 111
А моя мерак изчезва още на второто мазане Mr. Green и после чакам да мине годността на продукта , хвърлям го и си купувам нов и ако ме питаш защо - не знам.

 Joy Joy Joy

и аз съм ползвала крема на Аура Слим, но както вече казах,не съм постоянна в тези неща  и не мога да дам мнение дали помага...Мога да кажа,че само зачервява кожата,уж я загрява /но лично аз не съм усещала такова нещо/...А и опаковката е малка,не стига за много мазания...

за премахване на вече натрупан целулит няма универсално правило...Общите неща са да се съобразява храната - да се избягват тестени,газирани,сладки храни ; да имаме много движение; да се пие много вода и най-важното - да се правят редовно масажи на проблемните участъци...поне 2 пъти на ден - сутрин и вечер.
Имам цяла книжка за целулита,там е описано как да се правят масажи - редуват се на сухо,после с мазило някакво,после пощипване и т.н. Има  и дадени рецепти за храни,които са благоприятни да се консумират...
Но за мое съжаление въобще не спазвам нещата ,написани в книгата... Cry

# 16
  • Мнения: 120
Браво Hug Ето това е темата която ме вълнува в момента.Едно време ползвах крема на АураСлим и настина действа.Мирише ужасно,зачервяваш се,щипе,мериш сантиметрите и хоп ГОТОВО  Joy Joy JoyПроблемът е,че много трудно се намира и даже не съм сигурна,че все още го има по аптеките.Струваше около 8лв.в сравнение с всички прехвалени марки без резултат този е доста евтин.
Аз намерих този крем на Аура Слим в аптека Ремедиум и си го закупих вчера за 6 и нещо. При теб след колко опаковки имаше ефект?

Ами ефекта ще го разбереш като се мажеш,пиеш много вода и мериш сантиметрите,а не килограмите.Най добър ефект има от анти-целулитни масажи,но не са ми по джоба. Laughing

# 17
  • Мнения: 685
Момичета, не се заблуждавайте! Целулитът изчезва с правилно хранене и мнгоооооого вода....всичко друго е временно!

И спорт newsm10

# 18
  • на село
  • Мнения: 830
Момичета, не се заблуждавайте! Целулитът изчезва с правилно хранене и мнгоооооого вода....всичко друго е временно!


Да добавя и много движение.
newsm10    Това е най-важно в борбата с целулита.Мазилата са допълнително средство.Даже може и без тях.

# 19
  • София
  • Мнения: 53
С целулита се преборих с сапун на "Рефан". ..Търкам краката и дупето през ден, преди да взема душ...

Извинявай за тъпия въпрос, но седим тук със сестра ми (вече посетили въпросното магазинче и сдобили се със заветния сапун Simple Smile) и се чудим как точно да го ползваме. Пишеш, че търкаш краката и дупето ПРЕДИ душ. Това какво ще рече - масажираш със сухия сапун кожата, преди да се намокриш ли? Още веднъж се извинявам, но наистина не схванахме как...

# 20
  • Мнения: 18
Масажирам се с мокър сапун, точно преди да си насапунисам тялото, като стоя насапунисана поне 5 мин.

# 21
  • София
  • Мнения: 53
БЛАГОДАРЯ!!!

Звучи логично, но ние със сестра ми нещо  Crazy ...

# 22
  • София
  • Мнения: 3 816
Сапунът се състои от разни там масла, билки и тем подобни, които попиват в кожата. Именно за това избавя от целулита. А що се отнася до цената, гъбата луфа не е под 5лв, купувам почти всеки месец и я ползвам паралелно със сапуна, който е около 4лв - 300гр.
А този сапун име ли си някакво име, че като тръгвам да го купувам да знам какво търся. Ако можеш пусни снимка. Мерси предварително за инфото.

http://www.refan.com/default.php?cPath=166_81  bouquet

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 576
Gelevа  много благодаря за инфото!  Hug

# 24
  • Мнения: 274
Момичета от ампулите на Галеник с кофеин съм най доволна,но при условие,че спортувате нещо и сте на диетично хранене имат ефект повярвайте ми,цената им май малко беше соленичка Peace

# 25
  • Мнения: 22 922
Момичета от ампулите на Галеник с кофеин съм най доволна,но при условие,че спортувате нещо и сте на диетично хранене имат ефект повярвайте ми,цената им май малко беше соленичка Peace
Може и да има,но за портокаловата кожа.За натрупан,стар целулит не действат,споре мен.

# 26

Общи условия

Активация на акаунт