на кого да вярвам

  • 2 046
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 434
На мен всеки ден въпросните циганки "гледачки" ме срещаха из центъра и все близнаци "предсказваха". А дори нямах голям корем. А пък една баба дето просеше и всеки ден на път към работа минавах покрай нея все ми казваше "Момче ще родиш".. аз все и отговарях "Бъркаш бабе момиче ще е".. а тя така и не ме запомни та на следващия ден пак същото.. Явно въпросните познавачки са решили, че всяка майка иска да чуе мъжка рожба или близнаци..

По въпроса - аз също бих се доверила само и единствено на доки

# 46
  • Мнения: 1 197
На мен доктора ми каза момиче,различни таблици излизаше все момче.И се роди момиче

# 47
  • Мнения: 11 004
При мен всички таблици и формули за познаване на пола показваха, че ще имам момче. Разни познати също пророкуваха за момче, понеже коремът ми бил високо, не ми се гадело, не съм имала  петна по лицето, не ми се ядяло сладко, а солено и т.н.
Е, от 4 месец нататък видеозоните показваха само момиче. Такова се роди. Sunglasses

# 48
  • Мнения: 237
За най-сигурно можеш да повярваш на акушерката, като ти каже "Честито ти ........" Wink

# 49
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 При малката ни същеря трима лекари независимо един от друг казаха-момче. Mr. Green
 Имаме си палава принцеса,така че не вярвай на никого.Като се роди ще разберете. Peace

# 50
  • Мнения: 468
Когато се роди ще разбереш със сигурност.При мен втория път казваха момиче  -момче .Всеки път различно.Накрая казаха " най - вероятно " момче.Постоянно се въртеше докато  ме гледаха с ехографа. .Всички баби и циганки по улицата ми викаха момче.ВНсички около мен бяха убедени че ще е момче и вече и аз така си мислих.Да ама не .Имам си прекрасна принцеса.

Общи условия

Активация на акаунт