Размера има ли значение?

  • 37 821
  • 262
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 237
Абе няма значение мъж ли е или жена питащият, нали сме тук да си губим времето най-вече. Аз мога да отговоря много конкретно на питането -
Хич да не ми ги говорят, че размера няма значение, че мястото няма значение! Най-хубав секс съм правила на хубави места и то не с нещо незначително Wink

# 16
  • Мнения: 212
Мисля да се престраша и аз да пусна една сексуална тема с анкета. Мисля да е нещо такова:
"Има ли значение ъгълът под който ви влиза между краката. Дали да е напряко (под 90 градуса да кажем) или да е малко наклонен встрани (под 45 градуса да кажем например)

# 17
  • Мнения: 3 447
Мисля да се престраша и аз да пусна една сексуална тема с анкета. Мисля да е нещо такова:
"Има ли значение ъгълът под който ви влиза между краката.
Естествено, че има. За G-точка чувал ли си?

# 18
  • Мнения: 4 733
 Очаквам тема за размера при жените. На метър ли ще е, на цолаж ли или на инч идея си нямам.
 По тази тема: Да, размера е важен.

# 19
  • Мнения: 212
Мисля да се престраша и аз да пусна една сексуална тема с анкета. Мисля да е нещо такова:
"Има ли значение ъгълът под който ви влиза между краката.
Естествено, че има. За G-точка чувал ли си?
И под какъв ъгъл трябва да се влезе (долу-горе не искам съвсем точно) за да се попадне директно на G-точката. И в ляво или в дясно трябва да бие...

# 20
  • Мнения: X
Всички тези темички, колко са ми забавни.  Laughing

Ще ти отговоря и ще изчерпя темата.... за едни - да, за други - не.

Бих те поправила ако позволиш - за едни -да, а другите не си го признават.  bouquet

Какъв хубав спор ще заформииииш!  Mr. Green  Провокацийки....  Да знаеш, че някои жени ще те нападнат.  А за мъЖа, размера е от първостепенно значение. Следва кубатура, брой цилиндри, РЗП, дрехи и т.н.

Не целя да заформя спор, а ако се заформи може само да ме развесели, но не и да ми пука.  Дано все пак не се заворми де, че може някой да се обиди Peace
Въпроса е, че познавах мъж, към който наистина имах чувства и който наистина се престараваше за да ми достави удоволствие. Обаче...........не му стигаха няколко сантиметра дължина и диаметър:) Което не ме накара да го харесвам по-малко, но и никога няма да забравя, че неможа да ми достави удоволствие, колкото и да се преструвах:))))))))))))))
По тази логика, смятам че жените отговарящи с " Размера няма значение", или цял живот са били с мъж с малък или просто защото си е техния и си го обичат какъвто и да е, или пък дори и не си представят какво е и са оптимистки.
 

# 21
  • Мнения: 212
Очаквам тема за размера при жените. На метър ли ще е, на цолаж ли или на инч идея си нямам.
На юмрук естествено е мерната единица при жените. Може ли да влезе един мъжки свит юмрук без съпротивление или не може...

# 22
  • Мнения: 606
Мисля да се престраша и аз да пусна една сексуална тема с анкета. Мисля да е нещо такова:
"Има ли значение ъгълът под който ви влиза между краката. Дали да е напряко (под 90 градуса да кажем) или да е малко наклонен встрани (под 45 градуса да кажем например)

Ти си баси пича. Счупих се от смях.  Joy Joy Joy Това ми хареса!!!!

# 23
  • Мнения: 212
. Обаче...........не му стигаха няколко сантиметра дължина и диаметър:) Което не ме накара да го харесвам по-малко, но и никога няма да забравя, че неможа да ми достави удоволствие, колкото и да се преструвах:))))))))))))))
По тази логика, смятам че жените отговарящи с " Размера няма значение", или цял живот са били с мъж с малък или просто защото си е техния и си го обичат какъвто и да е, или пък дори и не си представят какво е и са оптимистки.
 
Ненаситница.
Защо разваляш идилията на семейните жени...

# 24
  • Мнения: 3 447

По тази логика, смятам че жените отговарящи с " Размера няма значение", или цял живот са били с мъж с малък или просто защото си е техния и си го обичат какъвто и да е, или пък дори и не си представят какво е и са оптимистки.
 
По-скоро последното - не са попадали на малък.

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Е как ще е все едно.....
Каква работа ще свърши малкият пенис? newsm78
Мисля,че сама знаеш отговора на въпроса който задаваш!Иначе,защо ще слагаш този аватар! Mr. Green
Започвам да си мисля,че размера с който ти ''разполагаш'' не ти върши работа! Joy
Всъщност....някой жени го обичат....къс и дебел(да не им сига и да ги боли)! hahaha
Аз определено не съм от жените,които го ''обичат къс и дебел''.Напротив обичам го дълъг и дебел/ако трябва да съм искрена/.А относно размера с който аз разполагам ще отговоря така-ДАЙ БОЖЕ ВСЕКИМУ!

# 26
  • Мнения: 4 733
На юмрук естествено е мерната единица при жените. ...
За жена ли говориш или за крава? Колко си мерил, чрез твоя новаторски метод, че оставяш впечатление че не си съвсем без опит...

# 27
  • Мнения: X
. Обаче...........не му стигаха няколко сантиметра дължина и диаметър:) Което не ме накара да го харесвам по-малко, но и никога няма да забравя, че неможа да ми достави удоволствие, колкото и да се преструвах:))))))))))))))
По тази логика, смятам че жените отговарящи с " Размера няма значение", или цял живот са били с мъж с малък или просто защото си е техния и си го обичат какъвто и да е, или пък дори и не си представят какво е и са оптимистки.
 
Ненаситница.
Защо разваляш идилията на семейните жени...

Щот съм реалистка. Понякога. И съм семейна, също.

# 28
  • Мнения: 606
По-интересно е кой по дяволите е минималниЯ размер, който върши работа. Че да знам да се беся ли или да живея???  newsm78

# 29
  • Мнения: 4 733
Ако дължината и плътността позволяват да се обесиш на него, спи спокойно  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт