Крихте ли до 3 месец?

  • 5 760
  • 174
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
На родителите казах веднага.

# 31
  • София
  • Мнения: 1 735
Казахме на който искахме.Има хора с които не държа да споделям най-личните си преживявания и те научиха когато стана видимо. Laughing

# 32
  • Мнения: 121
На родителите си май казахме веднага след като направих теста Simple Smile На приятелите - май до края на I-и месец се бях похвалила на приятелките си. Съкровището обаче дълго време не казваше. Май си пада малко суеверен  hahaha
И аз мислех тогава за вероятността нещата да не протекат така както искаме, но реших, че искам напълно да се нарадвам на момента. Ако нещо се беше случило - бях с ясното съзнание, че е много болезнено да го кажеш после на всички, но пък по този начин не го криеш в себе си.

# 33
  • Мнения: 311
Не съм крила. Казах в първия момент, когато имах доказателство - + тест. Това беше още в първия месец. Криенето е глупост според мен.

# 34
  • Мнения: 5 362
Не съм крила.
Каквото ще става-ще става,без значение дали си казал или не!

# 35
  • Мнения: 357
не съм крила  baby_neutral

# 36
  • Мнения: 40
не съм крила - казвах си на всеки Grinning

# 37
  • Мнения: 502
Аз крих и то не от суеверия. Имам един аборт/спонтанен/  и след това ми беше много неприятно всеки да ме пита: какво?/защо така стана?. Така че следващия път след като минаха 3те рискови месеца обявих на всички.

# 38
  • Мнения: 161
Не,казах веднага след теста и прегледа.

# 39
  • Мнения: 5 790
Аман от суеверия.
Не, не съм  крила, защо да крия?
Това е най-хубавото и най-сладкото да кажеш, особено пък на най-близките си.

# 40
  • Мнения: 864
Казах веднага.

# 41
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Нееее,нямах търпение да се похваля. Mr. Green

# 42
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Аз казах веднага на всички.По добре кажи само на най - близките като се притесняваш ,а после и на останалите.

# 43
  • Мнения: 252
Не съм крила. Веднага след като видях двете чертички казах на близките си и на приятелите. Не можех да скрия щастието си трябваше да го споделя, имах чувството че ще гръмна ако не го направя Simple Smile

# 44
  • Мнения: 510
Не съм крила...но си мълчах Simple Smile Два дена не можех да повярвам и след 2-ри тест казах на мъжа ми. После дойдоха отпуски, моренца и т.н. На роднините казахме някъде в началото на 2-рия месец, а на работодателя след месец.

Общи условия

Активация на акаунт