Арабска лунна нощ е-но пишем още,още,още....50

  • 20 929
  • 291
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 3 804
ок dtti не знаех правилата  Blush
няма проблем-уто4нението дойде на място защото горе доло по същото време влезнаха още няколко моми4ета
някой има ли мейла на Бонбонела newsm78
ТОНИ лек полет и бързо настаняване,4акаме канадкото вклю4ване
а сега да се посмеете малко-преди време Муфи имаше у4ителка по английски и в урока имало нещо от рода на бий4 парти-как оба4е го е произнесла у4ителката-пиш парти,моята пристига в къщи и се залива от смях hahaha hahaha hahaha,тя още там се е разсмяла,но не е обяснила защо
ЛИВАНКИТЕ все се каня да ви питам и забравям как пътувате до ливан,още ли има полети до бейрут?

Последна редакция: нд, 27 яну 2008, 20:06 от dtti

# 286
  • Мнения: 130
Чудесно е, че мъжът на Мама Миа е добре. Hug Трудничко ви е на вас в арабските страни. Не е толкова лесно да си омъжена за арабин.  Confused
Dtti, това за пиш партито беше много смешно. Joy Чудесно, че децата ти говорят и български, освен арабски. Много майки, женени за чужденци не учат децата си на своя език, а само на езика на бащата. Rolling Eyes

# 287
  • Мнения: 333
Iska някои неща в живота не са толкова лесни и романтични както изглежда отстрани.  Simple Smile

Благодаря ви момичета за съветите и подкрепата. Всички сте ми мили душички Hug

мама миа много се радвам, че си успяла да се свържеш с мъжа ти. Алхамдуллилях, че се е отървал жив и здрав и скоро ще е при вас иншаАлла. Вече бъди спокойна...всичко ще е наред. И дано малката миа оздравее бързичко.  Hug


Катето къде е?  newsm78 Тя май беше казала, че няма да има нет или греша...  Thinking

Ще имаме ли нова тема?

# 288
  • Мнения: 130
Предполагам, че си права принцесо. Не е редно да те съветвам да заминете заедно за Кувейт.
Наистина ще се отваря ли нова тема? Thinking 

# 289
# 290
  • Мнения: 112
Здравейте на всички!искам да ви попитам нещо...съвсем случайно намерих този саит и реших да вляза.аз съм момиче на 22г(българка) и се влюбих в ливанец, по-голям от мен.но за съжаление малко ме е страх ,защото нищо не знам за тези хора.и все още се чудя какво да правя.той живее също в бг.може ли някой да ми помогне и да ми обясни как стоят работите с тези хора?предварително ви благодаря!

# 291
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
пиши в темата, която е актуална,това е старата ве4е! има линк под твоя пост!

Общи условия

Активация на акаунт