Поредната тема на увеличаващата се 59-та немска дивизия :D

  • 14 554
  • 284
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 636
Леа като се качи в самолет да не zапочне с това"пач пач"zа да литне самолета  Laughing Не съм го гледала никога от началото до краят,zаЩото това наистина ми лаzи по нервите.Гледах част от една серия,където като пеят високи тонове и моста литна,като пеят ниски и той падна.Ще седна да иzгледам една серия и Ще го обсъдя после  Wink

# 256
  • Мнения: 3 880
Леа като се качи в самолет да не zапочне с това"пач пач"zа да литне самолета  Laughing
В самолета не, но в колата "помага" понякога така, за да потеглим hahaha Zisch looooooooooos Laughing

# 257
  • Мнения: 3 880
Някой има ли опит с Playmais?
Ние имаме малък опит от пробвания по разни шпийл-месета и други подобни. На Леа много й харесва и може дълго да се занимава с тях, но в къщи май не го искам това Embarassed Не заради друго, но тя после не дава нейните "кунстверке" да се изхвърлят и сега се моткат из къщи няколко дървета и други неопределени неща от такъв майс. До колкото я познавам за два дни ще оползотвори една кутия за 10-15 евро и после тези неща ще са навсякъде накичени из къщи  ooooh! Не Simple Smile
Иначе се слепват добре, стабилни са и имат мирис на царевични пръчици Simple Smile, теб какво точно те интересува?

# 258
  • Мнения: 2 907
Мили мами, извинете ме за моята игнорация, но аз харесвам тези леко вулгарни филмчета за себе си. Напълно разбирам гледната ви точка, но аз говорех за мен и мъжа ми. Ние си ги гледаме и се хилим като пачи. Детето ми е още дреби и нямам проблеми като вашите  Peace

Мадам дьо Мун, получих супер картичка от теб днес! Изненада ме, хей  Hug

Моето мишле се научи да възклицава като мен с това "oh, mann" и сега след всяка дума се казва "ооооо, ман!" с коректната интонация. Вярно, аз имам едно маке да го казвам това глупаво възклицание, но е много тъпо от мишешката уста  Simple Smile

И сега кажете ми нещо. Бихте ли объркали Мадлен с момче? Аз мисля, че тя е абсолютното клише за момиченце на нейната възраст. А продавачките в магазина все ме питат " момче или момиче  е? ". Е как така , не виждат ли? Или само да се намират на работа. Че това си е чиста обида за детето ми. Разбирам да беше с гола глава , че да не се различава.

# 259
  • Мнения: 230
И сега кажете ми нещо. Бихте ли объркали Мадлен с момче? Аз мисля, че тя е абсолютното клише за момиченце на нейната възраст. А продавачките в магазина все ме питат " момче или момиче  е? ". Е как така , не виждат ли? Или само да се намират на работа. Че това си е чиста обида за детето ми. Разбирам да беше с гола глава , че да не се различава.
И мен все това ме питат, дори и когато Мишо е облечет от до в синьо. Не мисля, че прилича на момиче, по-скоро ми се струва, че го правят да се намират на приказка  Grinning

# 260
  • Мнения: 3 521
Aloha,
Спонджбоб, определено не ми е сред симпатичните серии, но тръска лафове. Все пак силно се надявам докато Симона се заинтересува от него да му е минала модата. То не беше ли продукция на същия екип който твореше върху Бийвис и Бъдхед преди години? newsm78
Малката съвсем на скоро се запозна със семейството на татко Барба в ютуб и много го хареса. Аз също - най-вече, защото покрай барбароните научи цветовете, а и сериите са по 5 минутки, така че едва ли и натоварват силно малкото мозъче.

С PlayМais си играе с удоволствие, но не смея да е оставя сама, защото я хванах на няколко пъти да го лигави. Иначе ми направи цвете и нещо, което нареше "фиш", а аз приех на доверие, че е риба. Струва ми се, че на малко по-големи деца обаче би им било по-интересно Peace.

Мистик, ако не е облечено от главата до петите в "пуфф" и няма поне половин килограм фиби, шнлки и финтифлюшки на шишарката винаги ще те питат "момче ли е или момиче?", преглътни го. Laughing

# 261
  • Мнения: 3 880
А продавачките в магазина все ме питат " момче или момиче  е? ". Е как така , не виждат ли?
Хехе, не се ядосвай, това е начин да влязат в разговор с родител на малко дете Simple Smile Тъпо, но факт, повечето задават въпроса без да се замислят.
Аз колкото да не харесвах розовия цвят и типично момичешките дрехи, по едно време (около годинката на моята) започнах целенасочено да купувам розови и червени рокли ooooh! Тя понеже по него време беше малко гологлавичка още и даже с розова рокля се е случвало да ме питат "Момиче или момче?" Идело ми е да кажа "Не, травестит" Twisted Evil Мислете бе хора, като задавате въпроси. Сега с тази конска грива вече не могат да я объркат, ама тогава Laughing

Следващия път като те питат кажи, че е момче, да видиш как ще се зачудят на отговора, защото всъщност им е заприличала от самото начало на момиче Wink

# 262
  • Мнения: 3 880
Спонджбоб, определено не ми е сред симпатичните серии, но тръска лафове.
Сега се сетих какво изръси моята за първи път научено от него, ама не си спомням на мен ли го каза или на баща си "Du hast kein Gehirn im Kopf" и се почуква сериозна с показалец по челото. И това го каза ей така, ни в клин, ни в ръкав, не сме я ядосвали преди това или да сме се карали или дразнили. Отстрани звучи весело, но като го чуеш от устата на собственото си дете и си гълташ езика. Викам в градината го е чула, но няколко дни след това, чувам и онова жълтото да казва същото със същия маниер и ми стана ясно кой я е научил. Поговорихме си, уж разбра, че не е геройство да говори като него, но от време на време вкарва нови лафове в този стил..... Crazy

# 263
  • Мнения: 3 521
"Spinnst du?" и потропване по челото пък е "нашето наследство", но от забавачницата. + едно яко френкише "Jooo". Просто трогателно Mr. Green Rolling Eyes.

# 264
  • Мнения: 7 605
Мерси zа отговорите zа Плеймайса, 4удих се дали е подходяЩо zа Милена.

Тя нау4и "Мист"  Embarassed

# 265
  • Мнения: 11 318
Бибе, имаш грешка! Мистик не е първата, споделяла, че харесва Боб гъбата.
Преди време го бях препоръчала в една от темите. Грозна анимация, малко насилие, но... има много съществени неща за по-големи деца примерно от 5-6 г. нагоре. Ако проследите внимателно съдържанието на серийките ще разберете какво ви говоря.

# 266
  • Мнения: 434
Преди малко ми пратиха ей това. Направо не мога да не го споделя с вас, тоя става за персонаж в "Борат".

Вечка, как мина пътуването?

# 267
  • Мнения: 11 318
Мише, тоз педал отде го изкопа? ooooh! Недоклатен и отгледан от свободомислеща майка, дето му мятала цици под носа. Joy
Пътувах си супер. Случих на много добър пилот и страхотно време. Дори ми мина и призляването, но пък си поспах добре.

# 268
  • Мнения: 2 907
Оле, не, не може да бъде!  Laughing Преди малко точно си виках, че ние за Спонджбоб се хванахме, вместо за Борат например. Защото Борат е най-голямата простотия, която някога съм гледала. И това, че спечели някакъв си Голдън Глоуб остава загадка за мен и до днес.

И ето Мишката идва с една прекрасна статия и чаровник като Борат. Ако това не е телепатия, Мишке!  Laughing

Ето я неговата хотлайн, да звъните при нужда : координатор на гореща линия за деца - телефон: 958 50 00.

# 269
  • Мнения: 7 605
Хора, Ще се маскираме ли в следваЩата тема?

Общи условия

Активация на акаунт