След сесията, идва и семестъра с уроци нови за Фотошоп....(10)!

  • 13 624
  • 329
  •   1
Отговори
# 315
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
http://images.martichka.multiply.com/image/2/photos/9/500x500/1/ … amp;nmid=80149427

ето и от мен една лепенка. mini_79 Заповядай   bouquet

# 316
  • Варна
  • Мнения: 893
mini_79 ето с това разполагам аз
http://andonova.multiply.com/photos/album/5/PS_elements
имам и четки но тях не знам къде мога да ти ги кача  newsm78
ако имаш skype  Thinking

намерих начин Twisted Evil ето ти 2 четчици:
http://www.4shared.com/file/36571956/7d31f095/bandaid_stickers.h … Verified=911f3524
http://www.4shared.com/file/36571981/56fb1b7b/Tape_Brushes.html? … Verified=911f3524

Последна редакция: пт, 01 фев 2008, 11:55 от Virginity

# 317
  • София
  • Мнения: 1 456
Красота....!
Абе девойки това ви е ли сте, дето се вайкахте в началото, че нищо не знаете, че е много трудно...То бива ма и сами да рисувате елементи е вече "непоносимо"! Mr. Green

Никки, много е оригинална картичката!
Аз това упражнение с пен тулане съм го пробвала, още newsm78

tatyana, ти си в някакаво особено експериментаторско настроение. Браво! Тези бели клони обаче ми приличат на пипала, и "къщата" в долната част стои доста отрязано. Така ли трябва да се получи?

Мъни и за съм да върнеш цветята!

Лекси, можеш ли и една пеперудка да нарисуваш, че да я открадна Mr. Green Цветето е много оригинално. А, сериозната рамка ми е много мрачна.
Я, беж всички навън за малко слънце!!!! Laughing

Мони, що лепенката е прозрачна? Квадратчетата стоят малко размазани.

# 318
  • Мнения: 167
muzka1 правила съм го от урока под снимката и там са прозрачни - като тиксото.
А ако говориш за квадратчетата на рамката видях но ги оставих, защото идеята е за тиксото за това ги оставих

# 319
  • София
  • Мнения: 1 456
muzka1 правила съм го от урока под снимката и там са прозрачни - като тиксото.
А ако говориш за квадратчетата на рамката видях но ги оставих, защото идеята е за тиксото за това ги оставих


Аааа.... едва сега схванах идеята!Благодаря!
Точно квадратчетата на рамката имах в предвид, но сега разбирам  ,че тиксото е важното Mr. Green

# 320
  • Мнения: 854
Туко що направих /или нарисувах  newsm78/ първият си елемент. Има много кусури, но поне му хванах цаката  Grinning


Супер!
А по някакъв урок или с експериментиране?

# 321
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Запис днес, вчера пропуснах, защото през няколко минути спираха тока и се ядосах накрая #Cussing out

Никки, страхотна картичка!
Лекси много добре се получило цветенцето, харесва ми Peace
tatyana_77 , много добре се справяш, браво, харесва ми инициативата ти Peace

# 322
  • София
  • Мнения: 7 242
Ей, не оставате човек да си направи една по-мрачна рамчица  Mr. Green За съжаление съм сляла всичко около рамката, че и снимката в един слой и промяната на цветовете е сложна. Доста каруцарски опитах, ама ме мързи да боцкам 2 часа с пен тула. И определено първият вариант ми харесва повече:



С цветенцето си експериментирах, но съм ползвала и къстъм шейпс. Обещавам и пеперудка да направя, обаче сега бяхме на дълга разходка и поизтормозих каката да ми позира. Станаха добри снимки за рамчосване и съм им се заканила първо на тях  Grinning

tatyana_77, много е хубаво  Grinning. Само малко по-добре да "приземиш" замъка.
moni-boni, тиксото е перфектно  Grinning А по картинката правила ли си нещо?
Румка, снимките ти са винаги много хубави, а това прави половината рамка  Grinning. Освен това перфектно съчетаваш цветовете  Grinning И тази рамка ми харесва, но предната беше по-добра.

# 323
  • Мнения: 2 035
Ей не се спирате, браво на вас!   bouquet
Лекси, страхотни красоти... И с това цвете направо ме заби   bouquet

Румка, много ми харесва   bouquet

tatyana_77
, интересни експерименти, предния е супер красив!   bouquet

Никки, браво за рисунката!   bouquet

Малката ми е с бронхит след гадния грип и ми е гадно   Tired  и днес каквото хвана все нищо не излиза  Rolling Eyes

Последна редакция: пт, 01 фев 2008, 16:17 от val_stef

# 324
  • Мнения: 1 400
Озъртам се аз за нова темичка, а то- старата си стояла още  ooooh!
Просто ...нямам забележки по последните показани неща Peace
Лекси, първият вариант повече ми харесва - стил мрачно магарешко ми е  Flutter Mr. Green, но пък хубаво.
tatyana_77  , опитай да слееш по-добре тревата с небето - мисля, че ще е по-добре PeaceА като цяло- много е красиво, браво!
Румка Hug Hug Hug

Щото ми се изпокарахте всички за мрачната ми рамка взех, че се хвърлих на лилЯ Mr. Green И като сложим липсата на интернет цял ден почти- цели две в лилЯ Whistling Rolling Eyes :


# 325
  • Мнения: 2 122
Момичета, благодаря за елементите   bouquet

# 326
  • Мнения: 11 607
Вейдър...лилЯ-то чаках за да пусна нова тема.......

Млечко...схванах май за кое петолиние говориш.....Но те са от самата рамка - това са шарените ноти, нали? А за брокатените ноти...нямах нищо по-подходящо за да запълня рамката, пробвах да са малки...но нещо не ми харесаха как стоят(не че сега ми харесва, но исках да сложа нещо)....А цвета на името...опитах се да доближа да е като на роклята на момичето.....Ползвах готов скраб,а там нищо друго не ми хареса като елементи към рамката..........А много исках да зарадвам момичето, защото скоро имаше промоция и хвърли много усилия за нея.......

За калинките съм съгласна...по принцип за тази рамка се чудех - цялата ли да е с дантела отстрани и дали да има калинки или да......

ЗАПОВЯДАЙТЕ!

# 327
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
Лекси, първия вариант беше много по-добър!  Peace На тази нацупена физиономийка би й подхождало обаче по-весела рамка, не толкова "сериозна"  Laughing И дай да видя снимки от купона, щото вече не се сдържам от любопитство  Laughing

# 328
  • София
  • Мнения: 7 242
Лекси, първия вариант беше много по-добър!  Peace На тази нацупена физиономийка би й подхождало обаче по-весела рамка, не толкова "сериозна"  Laughing И дай да видя снимки от купона, щото вече не се сдържам от любопитство  Laughing
Млечко, бе.. какъв купон - баби, дядо, чавета... До 21 откарахме  Mr. Green Утре ще е по-сериозното запразняване. Ще взема да ти рамкьосам най-накрая една свадбена отпреди 10 г, че там съм 20 кила по-малко и горе-долу бивам  hahaha Щъ мирясаш ли тогава  Mr. Green

# 329
  • Мнения: 804
Лекси,Млечко,по - горе мама Цоци даде линк за новата тема.

Общи условия

Активация на акаунт