Силикона-за и против

  • 3 559
  • 99
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 371
Не, не бих.
Градя самочувствието си по доста други параграфи, не се самоопределям само като жена и майка, а и като добър професионалист. Предизвикателтвата в работата и в изграждането на детето ми като личност, ми дават истинското самочувствие.
Аз също не се самоопределям само като жена и майка,но дори и да ми беше достатъ4но да се развивам в работата(а не ми е),пак бих си сложила,защото без зна4ение какво работя външния ми вид е изклю4ително важен за мен и не ми е достатъ4но само да възпитавам детето си,а да обръщам нужното внимание и на себе си.Защото всяка жена заслужава и ТРЯБВА ДА ИМА САМО4УВСТВИЕ.А когато то по една или друга при4ина липсва,съм на мнение,4е трябва да направя вси4ко,което мога,за да си го върна.Не е ли така? newsm78
Напълно съм съгласна с теб  Peace Peace Peace

# 76
  • Мнения: 8 999
Цитирам съвет на специалист: по-добре е да  се сложат импланти с физиологичен разтвор, а не силиконови подплънки. В случай на инцидент, ако се спука силиконовата подплънка, последствията са драматични.

# 77
  • Мнения: 606
Да,бих си сложила и съвсем скоро смятам да го направя Wink

# 78
  • Мнения: 145
Сложих си и се чуствам отлично. В интерес на истината винаги съм била с малки гърди,но никога комплексирана. Просто имах възможност да го направя и не съжалявам.

# 79
  • Мнения: 232
С малки гърди съм и не смятам за необходимо да имам балони за самочуствие.Имам си го и без тях.

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 558
Нямам нужда - преди да забремения носех чашка Д, а сега Е  Blush



И аз съм така Crazy

# 81
  • Мнения: 682
Аз съм против, но ако за някои жени това ще повиши самочувствието-ок. Аз не бих се подложила на такава операция, не харесвам изкуствени неща. Имам обаче приятелка със сериозен психологически проблем от години, който реши като си сложи силикон. Така,че - различни хора, различни идеали.

# 82
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 490
Така е- разни хора, разни идеали.
Много искам да си сложа силикон, но адски ме е страх. Изпитвам паника само при мисълта за чуждо тяло в мен  Sick И все си мисля, че ако сложа такова нещо, едва ли някога ще дам на мъжа ми да ги пипне  Crazy
Затова предпочитам да я карам без силикон  Grinning И така съм харесвана и желана, имам си самочувствие, което никога не е зависело от едните цици и това е.

# 83
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Не бих си сложила силикон.Не мога да се похваля, с кой знае колко ли голям бюст, обаче това въобще не значи, че не изглеждам добре или пък не се чувствам добре.А и мъжът, който обичам, ме харесваше такава каквато съм и това ми стига

# 84
  • София
  • Мнения: 4 294
Не бих си сложила  Naughty

# 85
  • Варна
  • Мнения: 4 969
бих, само ако имам мед. причини за това или пълна липса на натурални гърди  Rolling Eyes

# 86
  • Мнения: 323
нямам нужда да си слагам имплантанти-имам си гърди
i az

# 87
  • София
  • Мнения: 2 447
След 5 месеца кърмене, гърдите ми са същите като отпреди да забременея. Направо не можех да повярвам, очаквах да се превърнат в чифт провесени на простора чорапи, но не стана така. Party
Ако се бяха деформирали обаче, бих си направила операция за повдигане, но не и импланти.

По-добре хубави, малки и естествени гърди, отколкото големи, но очевидни фалшификати /щото винаги е очевидно/. Да не говорим, че ефектът на големият бюст се постига с един хубав сутиен и подходящо деколте. А за онзи, който ще те гледа без сутиен, размерът на чашката хич не е най-важното. Wink

Но никога не забравям, че най-важното е човек да се чувства в мир със себе си. Ако е много важно за теб - слагай! Няма да си ни първата, ни последната. Peace

# 88
  • Мнения: 3 316
Не бих си сложила,защото имам мат`рял,но бих ги повдигнала малко,защото след кърменето гравитацията си казва думата.Обаче мисля да го направя след като родя още веднъж,живот и здраве.
       202uu   newsm10 

# 89
  • Мнения: 655
Аз със сигурност ще прибегна до повече от импланти след като родя това бебе. Много хора ми казват, че няма нужда и биха убили за тяло като моето, но след тези бременности съм сигурна, че ще има какво да се оправя. И съм абсолютно ДА за имплантите-все пак тялото е само обвивка и трябва да го поддържаме.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт