връзка с бивша

  • 8 882
  • 134
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 111
Само да не вземе да те гризе съвестта сега, че си бил грубичък...

# 76
  • Мнения: 274

След като четох вчерашните Ви писания до към 16,30, много се ядосах на себе си и яко се бях "НАПУШИЛ"/не с трева разбира се/. Тогава бившата ми звънна и ме уцели точно в момент! Не и дадох думата изобщо, вече не помня какво точно и наприказвах, но днес не ми се е обаждала.
Може и да сте ми били полезни! Embarassed


А ако се беше напушил с трева, щеше да звучиш много по секси....И изобщо нямаше да ти пука...Готино е Simple Smile

# 77
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Не и дадох думата изобщо, вече не помня какво точно и наприказвах, но днес не ми се е обаждала.


Брей ти си можел и да бъдеш лош  smile3515 smile3513

# 78
  • Мнения: 421
 
Личното съобщение си е лично! много любопитствате!
не можах да разбера защо го казваш ти  Thinking  ... а не аз  Laughing 
              Иначе - браво! Дано на всеки 4 страници постове така да му помагат да си подрежда живота!   
кво го криеш тоя убавец! Close
  крия го,крия го - то такъв хубавец на показ ли се излага  Laughing

# 79
  • Мнения: 824
   крия го,крия го - то такъв хубавец на показ ли се излага  Laughing
Признай сииии,просто не си го "запомнила". Joy

# 80
  • Мнения: 217
Не допускаш ли, че може просто да е изпаднала в тежък период и да иска да поговори с човек, когото чувства близък, но същевременно не е от постоянното й обкръжение?! Ей, това човешкото самолюбие граници няма.... Twisted Evil
Иначе, "браво"!Печелиш приза за верен съпруг  Grinning

# 81
  • Мнения: 706
Няма нищо по-жалко от бивша/особено отхвърлена/,драпаща всячески за  внимание/директно или индиректно/,каквото явно неполучава в настоящия си живот.

# 82
  • Мнения: 2 751
Точно ей така за "няма защо" стават големите каши!
Сподели с жена си, че тази те търси. За да е подготвена за изненади от нейна страна!  Peace
А самата нея я отрежи, независимо от доброто си възпитание  Peace
Докато си мекушав, хем тя ще те тормози, хем и с жена си ще имаш проблеми.

Не ви разбирам вас, мъжете. Да не можете да отрежете една жена. Хем искаш да  я отрежеш, хем не ти стиска  Tired
Ей така започна една история при нас. Завърши зле  Tired Опичай си акъла!

# 83
Вие не разбрахте ли че пича си търси оправдание за изневяра.Оххх да обажда се... На всички ни е ясно,че ако някой не иска да бъде тормозен няма как да стане! Аре бай.

# 84
  • София
  • Мнения: 7 097
Не мога да я отрежа и да и кажа да не ме търси повече

Можеш, разбира се, стига да искаш.

# 85
  • Мнения: 1 186
smile3555.... бил милостив....абе човеко осъзнай се...ами тя жената утре може да си поиска да я оправиш и ти от съжаление,какво..-ще се боцнете newsm78 ooooh!.....това че на теб така ти отърва тази мадама да те търси постоянно,май вече е твой личен проблем......едно е като не ти е приятно да те търси и ти да и го кажеш директно и без овъртания,а съвсем друго е когато на теб това ти харесва и ти доставя удоволствие че си търсен Peace
Или я разкарай тая досада или кажи на жена ти-тя да я разкара Peace
само за информация ще ти кажа че не съм мазохист да се оплаквам от нещо което ми доставя удоволствие, както ти го наричаш! Аз съм бил търсен, сега съм търсен и за в бедеще ще съм търсен, само че за разлика от преди сега бързо приключвам нещата, защото си имам вече най-скъпото но света. Жена ми вижда и знае че жените ми налитат и е горда от това че ме има, че другите не може да ме имат, но като всяка жена понякога я налягат съмнения bowuu
Ето виждаш ли .. Thinking да си дойдем на думата,тогава Peace

# 86
  • Мнения: 1 186
Добре де...щом си толкова красив и жените те търсели,дай една снимка насам та да те видим Crazy

# 87
  • Мнения: 431
Не допускаш ли, че може просто да е изпаднала в тежък период и да иска да поговори с човек, когото чувства близък, но същевременно не е от постоянното й обкръжение?! Ей, това човешкото самолюбие граници няма.... Twisted Evil
Иначе, "браво"!Печелиш приза за верен съпруг  Grinning

И на мен това ми хрумна...

# 88
Не съм позьор!
Имам добри новини Hug
Май вече спря да ми се обажда. Не ме е търсила от "тогава"!
Нещо да кажат обвиняващите ме в изневяра или в нещо друго?! Blush
 hahaha

# 89
   крия го,крия го - то такъв хубавец на показ ли се излага  Laughing
Признай сииии,просто не си го "запомнила". Joy
Най-вероятно Party

Общи условия

Активация на акаунт