Писна ми от толерантност!

  • 3 264
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 2 623

Е това с имената беше направо проява на добър вкус.
Имаше едно време "Другарски съд". Кварталните квачки се събираха и порицаваха лошите. Кой пил, кой бил, кой е облечен не по социалистически, всички са порицани, а здравото общество огОрчено и възмУтено.
Решението с водата е всеки да си има водомер и да се приключи с тая измислена, анонимна обща сметка. Нали не допускате, че колегите им ще ги порицаят, а те засрамено ще наведат глави?

Добър или лош - слабо ме вълнува !
Нали всички искат прозрачност, имена, а не инициали.
Ето имена - дадох.
И де да беше толкова лесно преминаването от общ водомер
на индивидуални партиди точно в нашия случай.
Моля те, за в бъдеще, преди да си запозната в детайли с нещо,
да не даваш толкова категорично мнение, защото поне в моя
случай, думите ти изглеждат смешно !

# 46
  • Мнения: 2 386
За циганите никой нищо не казва..
На мен ''ром'' с ''толерантност'' ми звучи вече по-естествено от ''чай с ром''.

Записвам се в темата.. Laughing

# 47
  • Мнения: 620
Доколкото разбрах,Радостина се възмущава от изместения център на думата "толерантност" Thinking
Ми права е. Спекулира се със значението и.
Вероятно и аз толерирам нередности с невзимането на активна позиция понякога,но при перспективата да живея в ежедневни скандали - Благодаря! Naughty....достатъчно озлобени са ми дните Confused

# 48
  • Мнения: 17 407
Е, че бабче, нали точно ти порицаваш по социалистически войнстващата простотия. Аз се пошегувах за имената, имах предвид, че по- голям клюкарник от форума няма. Което не ме прави по- малко простачка, разбира се Laughing

# 49
  • Мнения: 804
Е, че бабче, нали точно ти порицаваш по социалистически войнстващата простотия. Аз се пошегувах за имената, имах предвид, че по- голям клюкарник от форума няма. Което не ме прави по- малко простачка, разбира се Laughing
Не го приемайте лично, не искам да обиждам или обвинявам никой, но не е редно във форум да се цитират имена на конкретни хора и това къде работят, още повече по въпроси отнасящи се до междусъседски отношения.
Все пак нали всички искаме да уважават личното ни пространство.

# 50
  • Мнения: 984
Аааа, извинявай, обаче те не си плащали сметките от найс години, пък ний толерантните, разбириш ли, шъ им пазим личното пространство! Стегни се жено. Никаква "толерантност" към такива, достатъчно са търпяни.

# 51
  • Мнения: 2 070
Авторката най-вероятно иска да каже, че институциите и системата са адски толерантни в тези отношения.
Иначе ясно, че не е изполвала много правилно понятието..

Общи условия

Активация на акаунт