наддава много???

  • 1 269
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 724
Според мен не трябва да променяш нищо. Режимът на хранене ви е добър.
И според мен е така.Другото е че кг. според мен са добре.Ние на 7 месеца бяхме 8.560кг. и 70 см. а све пак сме момичета.

# 16
  • Мнения: 630
Единственото, което би могла да промениш според мен е да не даваш каша всеки ден. Моята дъщеря качваше много в периода на захранване и педиатърката ме посъветва тогава да давам каша най-много 2 пъти седмично. И досега спазвам този съвет. Иначе не ми се струват толкова много килограмите ви за 8 месечно бебе.

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 523
Ох направо ми писна от педиатри, които карат майките да подлагат на диети и ограничения малки деца!!!
Според мен си е наред детенцето ти. Може би наистина да разредиш кашите - ако хапва плодове - давай повече плодове - или добавяй в кашата - така ще даваш по-малко каша като количество за сметка на това ще хапва повече плодове.

# 18
  • Мнения: 403
Сега гледам таблицата за момчета:За 8 месеца минимума е 6 870-- средно 8 900- и маскимума тегло 10 970. Ръст минимум-64.77(тия .77как са ги изчислили ooooh!)-средно -70.91- максимум-77.05.Какво иска педито newsm78

# 19
  • Мнения: 408
Аз бих те съветвала да не му променяш дозите щом се наяжда.Моят син е на 6м ,до 2-я го кърмех и през тези 2 месеца качваше по 1,500(първия),1,400(втория).На следващия 0,900 и като ни наплаши че е много тежък...Аз отидох на друг педиатър за второ мнение и тя каза че наистина е по пухкав,но да не вдигам дозата поне до 6-7м.(тогава беше на 3м).Докато нашто педи категорично каза намаляваш дозата!Аз не я намалих защото ако не изядеше 170мл ставаше една война...Не съм вдигала дозата още и от тогава си качва нормално.Сега сме 8,200/300кг и 67см.този месец сме дръпнали 6см!

# 20
  • София
  • Мнения: 3 271
Ирен на 5 месеца и половина и е 9.600кг, 73 см  - и мойта док  #Crazy

Понеже и казах, че следобед давам каша, единствено това ме посъветва да я спра и да давам по-големи количества плодове - пюрета и т.н. От тях много наддавали.

# 21
  • Мнения: 151
И ние сме 9800кг и 69см на 7 мес.Детето се развива нормално

# 22
  • Мнения: 1 467
Здравей, супер си е детето:)

Аз бих посъветвала да ограничиш сиренето до 2 пъти на седмица и когато има сирене, да не прибавяш масло, достатъчно е мазно сиренето ни. По-скоро му давай АМ, отколкото попара, там мазнините са по-премерени.

Общи условия

Активация на акаунт