Гласуване ФШ конкурс - категория "Face&Body Art"

  • 1 669
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 6 743
1 място - номер 23 безапелационно - Наталина  Grinning   bouquet  Hug  Heart Eyes

2 място - номер 6 ,7, и 12 - автори - 6 - Мъни, 7 - Татяна 77, 12 - Ани 69     Hug  bouquet Hug

3 място   Mr. Green - номер 17, 20, 21, 22, 25, 28, 29, 33    - автори - 17 - Syrinx, 20 - Мъни, 21 - Мъни, 22 - Ани 69, 25 - Elid, 28 - Лекси, 29 - elid и 33 - неизвестен  bouquet Hug Party


Тук има много победители  Laughing Mr. Green БРАВО МОМИЧЕТА   bouquet  Hug  Hug

Последна редакция: сб, 26 яну 2008, 21:16 от Дамаянти

# 31
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Ами признавам без бой - 23 е моя работа:) Толкова дълго съм работила с японци, че ми се привиждат навсякъде гейши  Mr. Green
Благодаря на всички гласували за моя опит. Даже съм изненадана от това първо място, защото все още не съм толкова добра (като много от вас) в ретуша и имаше какво още да се желае.

Поздрави и на другите печеливши - виждам, че са много и заслужено!  bouquet

# 32
  • Мнения: 3 760
natalyna, честито!!! Работата ти наистина е изключителна и ми беше безспорен фаворит!
Поздравления на всички - великолепни неща!
Благодаря на всички, които са гласували за моите  Embarassed Embarassed Embarassed

Последна редакция: сб, 26 яну 2008, 21:22 от Мъни

# 33
  • Мнения: 2 035
Браво на всички победителки!   bouquet
Наталина, това ми беше фаворита  Hug
И Лекси, браво на теб миличка, справила си се супер!   bouquet

# 34
  • Мнения: 435
25ти неизвестен и 29ти неизвестен съм аз  Mr. Green
Именовах се  Simple Smile
Браво на всички  Peace

# 35
  • Мнения: 2 270
Наталина-браво.Страхотна хрумка-страхотно изпълнение.
Хайде на коментаритеееееее

# 36
  • Мнения: 2 270
тук ще коментирам работите ,които ми харесват
№5-интересно,само орела е леко крив/не стои правилно по гърба-още малко трансформ му липсва/Може би само с огъня би стояло по добре
№9 харесва ми,как е обработена снимката,как е приложен ефекта.Точно по темата е.Браво
№15-това също много ми допада,ако беше черно и бяло щеше да е точно боди арт,сега ми прилича малко на хвърлена сянка,защото цветовете са бледи.Като изключим всичко това е страхотно Hug
№17-харесва ми
№18-ако ги нямаше тези татуировки щеше да е номер 1.Страхотен грим.Браво
№19-също,но без татуировката на врата. HugТова е и един от фаворити те ми
№23-безспорен победител  bouquet Hug  bouquet Hug
№31-СТРАХОТНО но не е по темата
№33-ето още една творба ,на която ако и се махне нещо ще стане №1-тук обаче текстурата по челото и бузата/тези платки ли са,какво е незнам/

# 37
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Честито на Наталина!
Честито и на останалите победители!

Общи условия

Активация на акаунт