ПЛЕВЕН - предвалентинска

  • 9 003
  • 299
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 49
Здравейте момичета Laughing!Намесвам се в темата ви с молбата ако някой знае ортопед в Плвен ,но да преглежда и на частно.
Предварително ви благодаря Peace.
Предлагам ти доц. Аспарухов . Преглежда в частния си кабинет на бул. "Г. Кочев", тел. за записване е  064/ 836288 . Винаги има много хора и не знам дали успява да си спазва часовете.

Много ти благодаря,още малко да се стопли и ще навестим вашият град.
P.S.Нали е детски ортопед,защото на мен такъв ми трябва.

# 31
  • Мнения: 872
sisi_miami, ако ти трябва детски ортопед - д-р Росманов. Ще издиря координатите му и ще ти ги пратя на лични.
ДеЩоВиДи,аз пък си купих от Билла един клин от полар.Носих го цялата бременност на работа през зимата,че и сега в къщи. Иначе скъпарски дрехи за бременни има по старата главна големия магазин срещу заведението "Мария".

# 32
  • Мнения: 2 070
Мерси момичета! Чакам майка ми да дойде да гледа Яна и отивам малко на шопинг, дано намеря нещо интересно. В индийското магазинче иначе има хубави неща, но са за топлите сезони. Това зад Централ не го знам, но ще се полутам и ще го открия. Имам готина рокля, но и тя е за по-топло време, жалко само, че е черна. През лятото ми е най-удобно с рокли да ходя и поли.

# 33
  • Мнения: 1 951
Много ти благодаря,още малко да се стопли и ще навестим вашият град.
P.S.Нали е детски ортопед,защото на мен такъв ми трябва.

Е, не е такъв.
di_p ти е казала за детски.

# 34
  • София
  • Мнения: 9 857
Момичета,в магазина за дървенийки Крис има намаление доста сериозно,ако искате може да го посетите.Купихме голямо дървено влакче-около 80см дълго-15лв,и едни кубчета дървени.
Нещо не се справяме с организацията Wink.За заведението -само кажете къде,аз наистина не знам къде какви заведения има,но бих се навила на пицарийката,която Атракция посочи.За деня-оказва се,че петък е Трифон зарезан,може да има ангажирани пиячи Mr. Green,така че може би четвъртък,примерно.

# 35
  • Мнения: 1 951
ОК, и аз съм за четвъртък. За Кантоната.
Химерата я харесвам само лятото отвън.

# 36
  • Мнения: 5 026
Мерси за инфото,Валенце! Ще го посетя,може би , ако има на кой да оставя Божидар.

ОК, и аз съм за четвъртък. За Кантоната.
  Peace  Peace  Peace  Peace  Peace

# 37
  • София
  • Мнения: 9 857
Ами хайде тогава да определим като примерна дата
четвъртък,Кантоната
и да видим приблизително колко човека ще бъдем.
Ако имате други предложения-моля Wink.

# 38
  • Мнения: 5 278
Аз ли нещо бъркам,не е ли 2 февруари другия петък? А трифон зарезан е на 14,нали? Е,то и 2-и си е празник,но по-различен Simple Smile

# 39
  • Мнения: 5 026
При празниците има стар и нов стил. Та на 1 февруари се празнува Зарезан по стар стил.
Редактирах се. Значи от датата, вадиш 14 дни и виждаш кога се е празнувало преди Simple Smile

# 40
  • София
  • Мнения: 9 857
Джина,в петък е 1 февруари,по стар стил Трифон зарезан.Някои хора тогава си го празнуват.и аз бях забравила,но една почитателка на този празник ме светна Mr. Green.

# 41
  • Плевен
  • Мнения: 973
Май сте се пообъркали или аз не съм в час въобще  Rolling Eyes
По нов стил Трифон зарезан е на 01 февруари, а по стар на 14.02. Майка ми се казва Трифонка, та си мислех , че съм горе-долу в час с този празник.
Много малко хора празнуват на 01.02., пък и зарезанчовците надали ще ходат много по пицарии  Grinning

Аз съм за ден петък в пицария "Кантоната". Не съм ходила още там и ще ми е интересно да я посетя.

# 42
  • София
  • Мнения: 9 857
Мож,Люси,не съм сигурна кое е нов и стар стил. Wink

# 43
  • Мнения: 5 278
Така може,но не бях чувала някой да празнува  Трифон зарезан на 1-ви.Ми то 14- и си е класика Simple Smile
Все едно да празнуваш Коледа 14 дена напред ли ,назад ли,и аз се обърках вече Simple Smile
Иначе се оказва,че аз мога и в четвъртък и в петък,но има такива,които не могат през седмицата.

# 44
  • Плевен
  • Мнения: 973
Откакто стана популярно да се празнува Коледа на 25.12. , мисля че оттогава започнахме да празнуваме именните дни по Грегорианския календар т.е. 14 дни по-рано.
Преди това майка ми месеше т.нар. "колачета" питките за коледарите на 06.01. както празнуват все още в Русия и незнам още къде. Може и да греша де  newsm78, ако някой е по-наясно да сподели  Grinning.

Общи условия

Активация на акаунт