ОБИЧАТЕ ли да се гримирате? - 15

  • 13 045
  • 477
  •   1
Отговори
# 450
  • София
  • Мнения: 5 289
Ама аз имам сенки бре и молив имам,обаче всичко ми е телесен цвят освен спиралата де.

# 451
  • Мнения: 4 447
Ама аз имам сенки бре и молив имам,обаче всичко ми е телесен цвят освен спиралата де.

А! Збравих да ви кажа, че си намерих "приставки" за фотошопа - мигли! Малее, сега се сетИх, че ги имам ...ууутивам да ги пробвам  Mr. Green

# 452
  • София
  • Мнения: 5 289
Ама аз имам сенки бре и молив имам,обаче всичко ми е телесен цвят освен спиралата де.

А! Збравих да ви кажа, че си намерих "приставки" за фотошопа - мигли! Малее, сега се сетИх, че ги имам ...ууутивам да ги пробвам  Mr. Green
Ми дай ми  ги де.

# 453
  • Мнения: 4 447
Ама аз имам сенки бре и молив имам,обаче всичко ми е телесен цвят освен спиралата де.

А! Збравих да ви кажа, че си намерих "приставки" за фотошопа - мигли! Малее, сега се сетИх, че ги имам ...ууутивам да ги пробвам  Mr. Green
Ми дай ми  ги де.

Веднага, само кажи как...  Thinking

# 454
  • Мнения: 210
Браво, КарчPeace Само че и на мен ми стоиш маалко бледичка,иначе си изпълнила успешно задачата bowuu
Анче_Мамче , искам и ааз тез мигли Praynig

# 455
  • Мнения: 5 478
Анче, тези "приставки" четки ли са? Ако да и аз ги имам  Crazy

# 456
  • Мнения: 210
Абе и аз ги имах някъде, оня ден се присетих за тях,ама.... нещо не мога да ги намеря Thinking Та някой желаещ да ми ги прати  Whistling

# 457
  • Мнения: 2 152
Леле,идея си нямам за какво говорите.Така искам и аз даа боравя с фотошоп Tired

Аз сега се снимах,бая руж сложих, но пак така като Карч седи. Защо, да не би да е от светкавицата. Бледо ми е лицето newsm78

# 458
  • Мнения: 3 782
Карчи,браво на теб! Голям ентусиазъм за този конкурс, ти верно без грим изглеждаш много малка. Аз ще се пробвам утре, но малко ме е страх, тези пъпки дето са ми излезли, гадост!

# 459
  • Мнения: 1 354
Еее защо толкоз страх от тея пъпки бе народе.
ФДТ така като гледам си остава,така че...
Мисля и аз да влезна в тоя конкурс между другото.
Само да се нахлепам,то колко и хлепане ще е де,ама... Blush

  bouquet

# 460
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Абе с тоя руж все така става и не личи на снимки. Аз имах предвид, че можем да сложим руж за да придадем естествена руменина на бузите. Нормалния здрав човек би трябвало да е румен, с розови устни и така, а това, че ние от много гримиране сме станали бледи и безцветни си е друг въпрос Mr. Green
Анче, гримирай се както ти го разбираш това грим без грим, но наистина гледай да не личи почти де.

# 461
  • Мнения: 2 152
Ама наистина незнам как да се снимам. За пръв път ми е, сама се снимам и се опулвам като идиот
Валка, аз винаги съм румена. Много лесно се зачервяват, когато се смея или нещо разказвам, или съм въодушевена, абе имам си руменина.Аз затова и не слагам руж никога.
Но сега като се снимам,явно от светкавицата съм като восъчна кукла,а ако пък не сложа сеткавижа снимките са нефокусирани
Хубав ми е апарата 7 мега пиксела, ама явно аз незнам как да се щракна Tired

# 462
  • София
  • Мнения: 4 966
От светкавицата е .Излез на балкона и се щракни на светлина.Simple Smile

# 463
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Няма ли някой мераклия да пусне нова темичка Rolling Eyes

# 464
  • Мнения: 619
Няма ли някой мераклия да пусне нова темичка Rolling Eyes
Хайде де , тъкмо искам да задам един професионален въпрос

Общи условия

Активация на акаунт