Лунна диета-30.01.-07:03ч.

  • 4 545
  • 131
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 078
Ама аз вече писах преди доста пъти, че не правя изключително на течности. Т.е. и течности много пия, като основно фрешове от ябълки, моркови, цвекло, портокали, магданоз...мисля, че взимам повече витамини от всеки друг ден Laughing Иначе ям и салата от настъргани моркови и ябълки с малко мед и кисело мляко. За мене не е глад, а разтоварващ ден Peace Но благодаря Grinning

# 31
  • Мнения: 4
И аз ще пробвам  Simple Smile Нова съм.... надявам се да се справя  Peace

# 32
  • Мнения: 4 176
Здравейте и от мен!
Мног съм мотивирана за 30.01. ,но  като знам тези фази,които започват от рано сутринта ,колко са ми трудни....
Абе до където я докарам. Simple Smile
А тия дето почват от ксъно вечерта? Ужас направо.

# 33
  • Мнения: 5 001
И аз ще пробвам  Simple Smile Нова съм.... надявам се да се справя  Peace
Добре дошла и Скачай направо хич не му се притеснявай.Ще се справиш естествено   bouquet

# 34
  • софия
  • Мнения: 379
и аз

# 35
  • София
  • Мнения: 159
Записвам се и аз.
Ще изкарам 1 ден на чай и вода. Само по пълнолуние ще правя 3 дневна диета.

# 36
  • Мнения: 127
запис и от мен! миналата лунна изкарах тридневка,сега пак ще пробвам.дано устискам.имам страхотен резултат от миналия път, Grinningне си върнах килограмите както винаги става при други диетеи. #Cussing out а последните 4-5 дни падна голямо ядене и пиене. Embarassed който иска да се включи. Hug  bouquet      аз почвам да я мора тая луничка Joy Joy или тя мен newsm78      ще устискам.   

# 37
  • София
  • Мнения: 1 635
Този път един ден - 30

# 38
  • Мнения: 712
Ще се запиша и аз този път. Правила съм 4-5 опита, само един се оказа успешен. И дори не ми се ядеше. Събраха ми се около 30 часа глад, само на течности.
Другите ми опити завършиха около 16-я час. Усещам, че явно има значение за тялото ми.
Не винаги мога да изкарам дълго без ядене. Става ми лошо и ми се вие свят.
Да видим как ще е този път.

# 39
  • Мнения: 1 092
Записвам се за тридневно лунуване  Mr. Green

# 40
  • София
  • Мнения: 302
ооо и аз искам да опитам от утре почвам Simple Smile

# 41
  • Мнения: 219
ооо и аз искам да опитам от утре почвам Simple Smile

аз също

# 42
  • Мнения: 252
Здравейте и от мен  bouquet. Аз пък започвам в сряда Wink

# 43
  • в провинцията
  • Мнения: 249
Айде да пробвам и лунната! Обикновено не издържам на диети, но тази, като е само три дни, ми се струва някак по-приемлива  Simple Smile Стартирам от 77 кг. Ако успея да издържа три дни само на плодове, ще се похваля!

# 44
  • Мнения: 127
добро утро лунички,аз я почвам с кафенце а през деня,на чай с мед.успех на всички които започват днес.  bouquet Hug

Общи условия

Активация на акаунт