Лунна диета-30.01.-07:03ч.

  • 4 543
  • 131
  •   1
Отговори
# 120
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Следващото лунуване на 07.02 ли е,така прочетох де. newsm78

# 121
  • София
  • Мнения: 2 105
Здравейте, момичета,
за първи път реших и аз да лунувам. Та исках да ви попитам нещо, защото процедурата ми е малко неясна.
При положение, че новолунието настъпва на 07/02, кога трябва да започна "гладуването"? На същия ден ли или по-рано?
И кога приключва?
Може би въпросите ми ще ви се сторят глупави, но наистина не съм наясно.
Благодаря  bouquet

Последна редакция: нд, 03 фев 2008, 23:20 от Marleen

# 122
  • Мнения: 4 176
Здравейте, момичета,
за първи път реших и аз да лунувам. Та исках да ви попитам нещо, защото процедурата ми е малко неясна.
При положение, че новолунието настъпва на 07/02, кога трябва да започна "гладуването"? На същия ден ли или по-рано?
И кога приключва?
Може би въпросите ми ще ви се сторят глупави, но наистина не съм наясно.
Благодаря  bouquet
Да,точно така е. Peace Започваш на 07.02 (05:44ч.) и свършваш на 08.02 (05:44ч.).  bouquet

# 123
  • Мнения: 2 730
Здравейте, момичета,
за първи път реших и аз да лунувам. Та исках да ви попитам нещо, защото процедурата ми е малко неясна.
При положение, че новолунието настъпва на 07/02, кога трябва да започна "гладуването"? На същия ден ли или по-рано?
И кога приключва?
Може би въпросите ми ще ви се сторят глупави, но наистина не съм наясно.
Благодаря  bouquet
Да,точно така е. Peace Започваш на 07.02 (05:44ч.) и свършваш на 08.02 (05:44ч.).  bouquet

сигурна ли си за часа,защото по назад в темата беше даден час на започване на диетата 03.34?

# 124
  • Мнения: 2 730
Здравейте, момичета,
за първи път реших и аз да лунувам. Та исках да ви попитам нещо, защото процедурата ми е малко неясна.
При положение, че новолунието настъпва на 07/02, кога трябва да започна "гладуването"? На същия ден ли или по-рано?
И кога приключва?
Може би въпросите ми ще ви се сторят глупави, но наистина не съм наясно.
Благодаря  bouquet
Да,точно така е. Peace Започваш на 07.02 (05:44ч.) и свършваш на 08.02 (05:44ч.).  bouquet

сигурна ли си за часа,защото по назад в темата беше даден час на започване на диетата 03.34?

# 125
# 126
  • София
  • Мнения: 1 078
Ама моля ви се, вече сме обсъждали , че часовете, в крайна сметка, не са толкова важни. Важното е да направите минимум 24 часа. Всяка лунна фаза и без това продължава три денонощия, та вие дори и по-късно започнете, пак няма да закъснеете. Laughing А вие чак за малките часове се чудите. Нима ще ядете до 3 или 5 часа сутринта, а после , като свършите фазата, ще почнете по това време? Wink

# 127
  • Мнения: 1 488
Ще се съглася с вещичка  Wink

# 128
  • София
  • Мнения: 2 105
Благодаря, kiticat   bouquet
Ами ако искам да изкарам повече дни, почвам утре, нали?

# 129
  • Мнения: 4 176
Благодаря, kiticat   bouquet
Ами ако искам да изкарам повече дни, почвам утре, нали?
Не,започваш един ден по-рано т.е. на 6 февруари. Peace
Очаквайте утре новата тема.

# 130
  • Мнения: 190
Хайде и аз се хващам на хорото. Искам да направя три дни, което означава, че трябва да почна утре вечерта, доколкото знам. Кажете ми, ако нещо бъркам, моля ви  Confused

Успех на всички лунатички Wink

# 131

Общи условия

Активация на акаунт