Отсъствие от дома и кърмене

  • 4 114
  • 76
  •   1
Отговори
# 60
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 838
А ти не беше в къщата хич никак по това време?

# 61
  • Мнения: 3 091
А ти не беше в къщата хич никак по това време?
не, бе! Мамката съм аз, бащатката е Марио. ние се опитвахме

# 62
  • Мнения: 3 718
Пробвай с чаша със сламка. Моето двер само това приема.
А и опитай да се покриеш и някой друг да дава млякото. В твое присъствие как да предпочете силикона.

# 63
  • Мнения: 3 091
кухарка, голяма бяла птица, кит, но тъп!

това ми намеквате значи!
друг да й дава млякото. ох, добре. ще пробвам и така

# 64
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 838
А ти не беше в къщата хич никак по това време?
не, бе! Мамката съм аз, бащатката е Марио. ние се опитвахме
Joy реших, че за майка си говориш.
Е, нормално да не ще шише, като му мирише на теб Simple Smile
Нека те няма. Който дава, може да опита да хване бебето като за кърмене и шишето да сложи под подходящ ъгъл (под мишницата, някак така).

# 65
  • Мнения: 3 091
Самопредлагам се за скрито тайно оръжие - ако малката ламя буйства и не мирясва лично ще отида да я накърмя!  Heart Eyes
Специално Бу ме подсети, че има предложение за кърмене! значи, Мъни, при спешност - ще кажа на таткото на кърмаче ( Wink) да влезе тук и да крещи ПОМОООЩЩЩ!!!
Ще му кажа, че Мъни е обещала да помогне!  Joy
и Мията ще си има млечна майка

# 66
  • Мнения: 2 614
НеСпаске мила, какви са тез неволи....  Hug
Я кажи какво става с цеденето, поенето и млякодаването на малката Ламичка?
Нищо няма да и стане на КралиМарка 3 дена без кърма, както каза Хапката под царско прикритие голяма жена е вече....  Heart Eyes

# 67
  • Мнения: 3 091
Ау, джанъм! ето кой ще бъде млеконадоен при спешност! леле, бях те пропуснала в спешния списък!

цеденето е абсолютно неуспешно! АМ се приема под формата на каша, опитите продължават да й се даде да цица от шише, но засега няма успех!

и заминавам на 9.03, на 12 късно вечерта се връщам.

и ще си взема PDA да ви пиша, ако в Германско има Интернет  Joy А сигурно мъж ми ще ми звъни по 80 пъти на ден с ключовата дума помощ, по--о-м---оо---щ!

# 68
  • Мнения: 2 614
Таз` твоя малка Ламелия да не ме релактира, че тя при мен вече не е в изобилни количества, но за малката Ламя съм готова  Mr. Green

# 69
  • Мнения: 6 243
Ми като няма цица, ще ядете каша.
Както беше казала една друга кралска особа.
М-да  Thinking

(аз няма да релактирам, щото вече пропуших)

# 70
  • Мнения: 2 614
И какво и стана казваш на малката Ламелия?
ДА не оспамваме другата тема Wink

# 71
  • Мнения: 3 091
Извинете ме, че толкова се забавих с отговора, ама ме нападнаха хиляди задачи. Та, да ви разкажа: аз заминах вирясала, с висока температура. Бях така около два дни, за да не купонясвам много много в Германия. Там се цедях по няколко пъти на ден - не предполагах колко много кърма имам.
Моите притеснения се оказаха напразни - малката хич и не страдала за цица, мама или мляко. Била си весела, играла си, спала отлично нощем. Т.е. изводът е, че на мен най-много ми се лигави Joy Тъкмо се върнах и ме посрещнаха с болна Амалия, вдигна 39 градуса за добре дошла. Заразих ги всичките, баща й, баба и дядо... Изобщо не ми се зарадва, като ме видя, защото беше толкова изтощена от температурата, че едва седеше в леглото...
Веднага засука, не се отби, както тайно си мечтаех  newsm78
т.е. изводът е, ако ви се удаде шанс - пътувайте! мъничетата са много адаптивни и няма да има никакви проблеми!

# 72
  • Мнения: 3 718
Бравос на ламичката   Grinning

# 73
  • Мнения: 1 216
Веднага засука, не се отби...
т.е. изводът е, ако ви се удаде шанс - пътувайте! мъничетата са много адаптивни и няма да има никакви проблеми!

Звучи супер. Всичко освен тази температура.
Бих се възползвала да пътувам, само дано се съм си компания само с помпата  Mr. Green

# 74
  • Мнения: 2 614
Чудех се аз защо нямах спешни позвънявания, а тя малката Ламичка, просто си е почивала от непрекъснатото сукане  Hug Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт