СДРУЖЕНИЕ "ВАРНЕНСКИ МАЙКИ"V

  • 23 451
  • 206
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 230
Аз ще взема сладки работи.

# 196
  • Мнения: 13 512
Благодарима на всички момичета, които се отзоваха на призива за Ирма. За момента няма нужда от нищо. Имам уговорка със Звеното да се обадят, ако възникне такава. Бебето е добре, По-голямото момиченце  също.

# 197
  • Мнения: 2 631
Здравейте!
Имам Малтофер - неразпечатан - сироп и капки...вместо да стои в шкафа може да помогне на някое детенце. Мислите ли, че е възможно? ПОнеже все пак е вид лекарство  newsm78

# 198
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Дами, на 7.12. организираме трети благотворителен детски карнавал в зала "Конгресна" на ДКС, от 17 часа! Разчитаме на всички досегашни и бъдещи участници за едно голямо и хубаво шоу. Настроението, благодетелството и усмивките ще са от нас за децата, които имат нужда от това! Заповядайте!
Всички дечица ще дефилират с котюмите, ще има програма и ще се забавляваме отново Hug !

# 199
  • Мнения: 147
Здравейте , знам че преди време събирахте стари , но работещи монитори , клавиатури и др. Имам нещо излишно , което може да се използва .Към кого да се обърна ?

# 200
  • Мнения: 2 655
Може ли някой да ми пише на л.с. за Ирма от Аспарухово, че нямам време да чета всичко тук?
И аз съм от Аспарухово и имам дрешки, за дете на 2 годинки и 4 годинки, обикновенно ги нося в църквата при отец Георги, но ако тази мама има нужда ще я обзаведа с удоволствие.

# 201
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Пела, пиши ЛС на Монда Peace.

# 202
  • Мнения: 2 631
Момичета, имам лятна количка, която е здрава, ще я изпера и е в добро състояние, може ли да се даде в някой дом? Към коя от вас да се обърна? Монда?   bouquet

# 203
  • Мнения: 13 512
Момичета, имам лятна количка, която е здрава, ще я изпера и е в добро състояние, може ли да се даде в някой дом? Към коя от вас да се обърна? Монда?   bouquet
за звеното ще е подходяща. пиши ми на лични, да се разберем

# 204
  • Мнения: 31
Имам зимни и летни дрешки за момиченце около годинка,запазени са.Ще ми е драго да влязат в употреба на някой ,който има нужда.Моля за телефон за връзка или пък адрес,където да ги занеса!

# 205
  • Мнения: 984
Здравейте, момичета!
Искам да ви поканя на откриването на Коледния балготворителен базар на "Защитено жилище" - Варна, организиран от Сружение на родителите на деца с церебрални парализи и сходни състояния.

Откриването ще се състои на 14.12.2008г. от 15,00ч. в Католическата църква на бул. "Квяз Борис". След откриването, базарът ще се премести на щанд в Спортна зала и ще остане до 21.12.2008г.

Всички сте добре дошли!

Искам и да ви спимена, че в отделението по "Неонатология" в АГ клиника се нуждаят от най-малкия номер памперси за недоносените бебета. Други нужни неща са пелени и биби за шишетата. Ако някой иска да помогне И с това, моля, пишете ми ЛС.
Благодаря, че ме прочетохте! Успешен ден!

# 206
  • Мнения: 13 512
Имам зимни и летни дрешки за момиченце около годинка,запазени са.Ще ми е драго да влязат в употреба на някой ,който има нужда.Моля за телефон за връзка или пък адрес,където да ги занеса!
Занеси ти в Етно- намира се зад Общината, на Сливница 40

Общи условия

Активация на акаунт