Прах за пране Тео бебе?

  • 3 407
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 169
Не мисля,че е вярно ,защото непрекъснато тече реклама ,а и при нас навсякъде го има,но ти препоръчвам да опиташ Сано.Много съм доволна маха петната от сокче и пюрета без никакви предпранета и без да вреди на дрешките,мирише мн хубаво и дълго време.Пробвай .И не се трвожи за вредните съсътавки ,не ми се вярва в най масовия прах за бебета да има такива работи и да не се знае толкова време

# 31
  • София
  • Мнения: 44 122
То и да е имало нещо такова вероятно е в една партида, не, че по принцип праха винаги е съдържал вредни съставки...така си мисля.

# 32
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Аз също не съм чувала такова нещо, пера си с такъв и досега не съм имала проблеми.


 Peace

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Все още пера с него.Дано да няма нищо вярно.

# 34
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 338
Никога не съм го харесвала този прах за пране  Crossing Arms

# 35
  • Мнения: 123
Перя си дрешките на детето с Тео бебе от как се е родило, няма оплаквания Peace

# 36
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
И аз пера с Тео бебе и не сам имала проблеми досега.Аз лично съм доволна от него.В нашите магазини си го има.

# 37
  • Варна
  • Мнения: 3 953
http://www.f-s.bg/bg/products.php?cat=4&pid=27
Разгледайте им сайта и тези които са недоволни и имат въпроси нека попитат или се оплачат, излишно е да се създава паника, защото еди кой си казал еди какво си  Confused

# 38
  • Сливен
  • Мнения: 197
     От както се е родил Гоги пера само с него.И дано не е спрян.

# 39
  • Мнения: 378
     Харесвам "Тео бебе" и с него пера и детските дрешки, и нашите. В "Билла - Люлин" го има - преди няколко дни   взех. Би трябвало да го има и в другите магазини "Билла". Дано не го спират.

Общи условия

Активация на акаунт