"Сблъсък " - някой гледа ли го ???

  • 3 069
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 9 725
Някой знае ли защо Иван не е водещ напоследък?

# 31
  • Мнения: 3 219
Предната седмица четох в един жълтурски вестник, че нещо се скарали заради пиянството на Иван, обаче доколко е вярно не знам. Факт е, че днес го нямаше, а предната неделя не бях в Бг и не съм гледала.

# 32
  • на село
  • Мнения: 1 028
Може да е на дебелариум  Rolling Eyes

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 9 725
И предната неделя го нямаше, затова се чудя Rolling Eyes

# 34
  • Варна
  • Мнения: 336
Аз по принцип харесвам Сблъсък, но не го гледам и единствената причина е че като започнат да говорят един през друг нищо не им се разбира!!!!!!

# 35
# 36
  • Мнения: 1 058
Тези крясъци сутрин ми идват малко в повече. Не го гледам.

# 37
  • Мнения: X
По-добре и хич да не я знаете. Пълна скръб е! Ама се такова с който трябва. И явно на него поне в леглото му пасва та й угажда на прищявката да е певица и й дава яко пари. Тя е живото доказателство, че с пари и певица можеш да станеш. Талант и визия не са нужни.
И с кого се такова/ако не е тайна Wink/,че винаги ми е било любопитно?
По темата-отначало,когато стартира предаването двамата водещи много ме дразнеха,щото все се надвикваха с гостите,прекъсваха ги.С времето обаче някак свикнах,и то до толкова,че ми стана едно от любимите предаваня и не го пропусках.Напоследък не го гледам редовно,само ако ме заинтригува темата.

# 38
  • Мнения: 1 313
Вече не. Преди гледах сравнително често, но последните година-две ако съм го заглеждала винаги ми е правило много лошо впечатление как водещите налагат и ясно изразяват тяхната позиция по въпроса. В началото не беше така.

# 39
  • Мнения: 2 229
В момента по Сблъсък говорят големи глупости - Редно ли е да раждаш преди 18?
И някакви обясняват "Е, като забременее на 12, какво да прави горкото момиче?! Crazy"
 ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт