ВРАЦА - 7

  • 9 565
  • 297
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 301
Незнам за столицата ,но нищо не споменахте вие трите бременилки как искарахте на срещичката онзи ден.Ние чакахме даже и снимки .Обикновенно на такива срещи се документира.

# 271
  • Мнения: 41
И как беше из столицата?
Големи сладурковци нямам търпение да видя моя бебок и да го гушкам

# 272
  • Мнения: 117
Хей мами, здравейте и от мен Simple Smile Снимките на бебчовците ви са страхотни. Нацелувайте ги от мен Hug

# 273
  • Мнения: 556
Съпружеското тяло имаше малко работа в ТУ,после се разходихме по улиците като в доброто старо време.Иначе от срещата снимки няма Sad mi6ence добре дошла сред бъдещите мами  Hug

# 274
  • Мнения: 117
Съпружеското тяло имаше малко работа в ТУ,после се разходихме по улиците като в доброто старо време.Иначе от срещата снимки няма Sad mi6ence добре дошла сред бъдещите мами  Hug
много благодаря   bouquet

# 275
  • Мнения: 556
като гледам линийката ти,първа ще си имаш бебе Grinning желая ти леко бременеене и раждане Simple Smile а накрай да гушкаш едно сладко и здраво бебче smile3504

# 276
  • Мнения: 117
да ти се връща и на теб... дано сичко е ок наистина. Сега разглеждам старите теми- коя при кой раждала, оплаквания и похвали. Ти при кой гинеколог си и при него ли мислиш да си раждаш?

# 277
  • Мнения: 556
При Петкова,но не знам при кой ще раждам Sad

# 278
  • Мнения: 2
Здравейте момичета.Нещо не мога да си публикувам отговорите или ми дава грешка или чакам по два часа. newsm78Как сте вие?
mi6ence добре дошла!Леко бремененене!Аз раждах без уговорка ими се падна как беше с В май беше много съм доволна от нея.Млада лекарка много добра.Иначе ходих при Махинова.За нея не мога да ти кажа нищо нито съм доволна нито разочарована.
Bubeto79 много е блага Малинка.Голяма сладурана.

# 279
  • Мнения: 117
Здравей, Слаи. Добре заварила   bouquet и благодаря  Simple Smile Аз също ходя при Махинова.

# 280
  • Мнения: 41
Важното е да няма усложнения пък то е без значение май при кого ще си!  newsm78 съгласна съм че Малина е толкова слатко бебе Hug дано расте здраво и много игриво.И по малко ядове за родителите му. Praynig

# 281
  • Мнения: 68
Здравейте и от мен днес.Аз тези дни къде имах проблем да вляза в сайта,къде служебни препятствия,но ето сега съм вече тук.Като гледам колко много сте изписалииии,скоро и тази тема 7 ще свърши.Срещата мина добре,ще се радваме повече да бъде следващия път,а и най вече времето да е по хубаво,за д аможе да се разходим.Аз днес бях на месечния си преглед,докторката ми я нямяше,но пък за сметка на това сестрата ми направи профилактичния преглед.Видях бебо,пораснал е,а сестра ми каза,че вече трябвало да влизам в 16седмица,въобще не мога да ги разбера как ги броят.Аз почнах да ги броя от последното ми ходене когато докторката каза че съм в 10 седмица и 2 дена и по това ги броя че трябва да съм в 14 седмица и два дена сега сестрата ми казва 16сед. абе не знам,те си знаят.Почна да ми обяснява как миналия месец бил по голям и т.н.,но както и да е каза,че с бебо всичко е наред,това е най важното.Казаха ми че ако искам може да ида в края на февруари и да погледнат бебето на някакаъв по добър ехограф и да му направят снимка.Някак търпение да дойде края на месеца.Иначе всичко е ОК.
Айде стига се отплесвах с толкова много писане.Много хубави снимчици имате и бебоци.   bouquet  за всички ви.

# 282
  • Мнения: 117
buba_85 при коя лекарка си? аз знам че се брои от първия ден от последната ти менструация. И на мен ми е объркано с тия седмици, ама съм запомнила, че на 19 декември бях 19 г.с. (тогава ходих на фетална и по големината на бебето ми казаха 4е сме на 19 седмици) и от тогава като се объркам броя  Simple Smile

# 283
  • Мнения: 68
И аз знам че така се брои,ама не знам те какво броят,то когато да ми кажат кога ми е термина сестрата каза едно докторката го сметна друго.Иначе Хода при Снежина Данаилова и съм доволна от нея

# 284
  • Мнения: 2 425
Зависи как върви развитието на плода. Те на по това какви са му размерите,  определят и на колко е. Поне аз така разбрах в Шейново.

Общи условия

Активация на акаунт